Kredi Çekme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zorbaa
    zorbaa's avatar
    Erkek

Araştıran için söylüyorum . Ortak havuz varmis. 100 000 24 ay kredi çekince diğer bankalardan kredi  çekemiyoruz. 

Annem bu zmana kadar hiç bankacılık faliyetinde bulunmadığı için kredi puanı yok . Yapı kredi vermedi Akbank 20 bin verdi.  

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

Krediden falan çok anlayan biri değilim. Geçen bir banka aradı. 50 k kredi 24 ay vade 62 toplam geri ödeme dedi. 

Uygun bir teklif mi diye düşündüm.

%1,44 gibi bir faize denk geliyor. hangi banka veriyorsa biz de gidip alalım hocam?

TEB hacım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    zorbaa bunu yazdı

krediler hakkında bilgisi olan arkadaş var mı?araba alacam  200 bin nakit ihtiyacım var maasım 10 bin. arabayı emekli annem üzerine alacağım için geliri 2100 taşıt kredisi kullanamıyorum  . 24 yada 36 ay vade ile para bulmam gerekiyor.  aylık 10 bin olacak şekilde nasıl para bulabilirim.  ihtiyac kredisi 100 000 bin üzerine 24 ay vadeyle  vermiyorlar . sormak istediğim bildiğiniz maliyeti çok olmayacak şekilde bir yöntem var mı. 2 farklı bankadan 100 000 kullansam verirlermi. 24 ay 11 bin oluyor . bankalar bu duruma sıkıntı çıkarırlar mı .kredi notum 1790 çıktı 

emekli annem üzerine 24 ay ile 100 000 bin çekebilirsem o bile yeter bana 

Hiç birikimin var mı?

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zorbaa
    zorbaa's avatar
    Erkek

200 000 bin almaya çalıştığım araba 400 000 . Başkasının üstüne cekecem artık 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Beyler bu adamı takip ediyorum size de tavsiye ederim. Kredi çekmeden önce konuyla ilgili mümkün olduğunca bilgi edinmekte fayda var

https://www.youtube.com/watch?v=jrjz31-n1BM&t=303s

HolyOne tarafından 29/Kas/22 18:09 tarihinde düzenlenmiştir

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Beyler bu adamı takip ediyorum size de tavsiye ederim. Kredi çekmeden önce konuyla ilgili mümkün olduğunca bilgi edinmekte fayda var

Ben de takip ediyorum, çok bilgili bir amcamız. Her sabah canlı yayınları oluyor. Geçen sene bedavadan para kazanma formülleri anlatıyordu (kredi karti ile altin almak vs.) Kesinlikle takip edin

since 2005 // tbt
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    manyaki bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Ben de takip ediyorum, çok bilgili bir amcamız. Her sabah canlı yayınları oluyor. Geçen sene bedavadan para kazanma formülleri anlatıyordu (kredi karti ile altin almak vs.) Kesinlikle takip edin

bu dayıyı ben çok geç keşfettim, baya güzel bilgiler veriyor.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Yıllardır takip ederim, hem fikirleri hem anlatımı iyi dayının.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

0.62 den kredi çekebiliyorum 300k düşünüyorum sorun şu çekip ne yapacam araç ihtiyacım çok fazla ama düzgün araç bulunmuyor aslında o kadar para arabaya vermek istemiyorum hadi çektik diyelim ne yapacaz

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

0.62 den kredi çekebiliyorum 300k düşünüyorum sorun şu çekip ne yapacam araç ihtiyacım çok fazla ama düzgün araç bulunmuyor aslında o kadar para arabaya vermek istemiyorum hadi çektik diyelim ne yapacaz

Varsa öyle bir imkan bizde çekelim o oranla

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
Toplam Hit: 3091 Toplam Mesaj: 21
kredi kredi