folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kredi Kartı Alacağım Önerilerinizi Bekliyorum

Kredi Kartı Alacağım Önerilerinizi Bekliyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Söyleyen çıkmamış. Kredi kartı alma, hayati borçsuz yaşa!

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    whoobay bunu yazdı

O dediğin günümüz Türkiyesinde olmuyor hocam. Kredi kartını ekmek bıçağı olarak görüyorum. Kullanmasını bilirsen ekmek kesersin, kullanmasını bilmezsen ekmek keserken kendi elini kesersin. 

mkyb tarafından 21/Şub/18 14:47 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

şimdi başvurayım dedim enparaya ama başvuru kabul edilmiyormuş şuanda :/ şans olsa zatenn bende. :)

edit: 

Ben ilk seçimde aidatsız kart seçeneğini seçtiğimde müşteri almıyoruz uyarısı verdi sonra tekrar deneyim diye günlükk işlemleri masrafsız yapma seçeneğini seçince başvuru aktif oldu ama bu durumda kart ücreti aidat alırlar mı ki acep.

bunu ilk defa duydum.. enpara da kart aidatına başladıysa, terk-i diyâr eyleyelim (:

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    whoobay bunu yazdı

Kredi kartı daha önce kullanmadım ama zaten herzaman cebimdeki para  miktarınca harcama yapıyorum borca girmiyorum. K.Kartını online ödeme talimatları için falan kullanacam tabi ara sıra taksitte dfe iş yapar ama her şey bilinçsizce kullanınca zarar verir. Oksijenin bile fazlası zarar :D :D 

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Kullanmamak en iyisi. İlla alacaksan enpara ve Cepteteb iyidir. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı

Kullanmamak en iyisi. İlla alacaksan enpara ve Cepteteb iyidir. 

enpara alırım heralde çünkü bayağı bi kişide var

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cahitnuri
    cahitnuri's avatar
    Erkek

Yeni bir konu açıp ortalığı bulandırmak istemedim de o nedenle buradan yazıyorum.

Kredi kartı daha önce kullanmadım ama şu anda işim dolayısıyla özellikle kredi kartına ihtiyacım var. Kredi kartıyla bir münasebetim olmadığı için de kredi notum sıfır. Maaş kartımın -işteki 2. ayım bu arada- olduğu iş bankası bile kredi kartı vermiyor. ne yapmalıyım acaba ? Fikri önerisi olan var mı ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    cahitnuri bunu yazdı

Yeni bir konu açıp ortalığı bulandırmak istemedim de o nedenle buradan yazıyorum.

Kredi kartı daha önce kullanmadım ama şu anda işim dolayısıyla özellikle kredi kartına ihtiyacım var. Kredi kartıyla bir münasebetim olmadığı için de kredi notum sıfır. Maaş kartımın -işteki 2. ayım bu arada- olduğu iş bankası bile kredi kartı vermiyor. ne yapmalıyım acaba ? Fikri önerisi olan var mı ?

Garanti bankasında bir şansını dene hocam. En kolay kart veren banka. Yalnız kart aidatı konusunda hiç acımazlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    whoobay bunu yazdı

O dediğin günümüz Türkiyesinde olmuyor hocam. Kredi kartını ekmek bıçağı olarak görüyorum. Kullanmasını bilirsen ekmek kesersin, kullanmasını bilmezsen ekmek keserken kendi elini kesersin. 

kullanma derken hocam ? bende kullanıyorum ama şu kullanma durumu nedir tam olarak anlayamıyorum bilgilendirebilir misin ? Herkesin başka bir kullanma tarzı var sanırım ama ben bilmiyorum. Kullanıyorum son ödeme tarihi gelmeden ödüyorum benim kullanma şeklim bu doğru mu acaba ? Çok teşekkürler.

Türk
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hayatım boyunca kredi kartı kullanmadım, her hafta farklı bankalardan kart geliyo iş yerine, bu nasıl iş anlamadım.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 2936 Toplam Mesaj: 23
online iyi kredi kartı genç işlem uygun