Kredi Karti Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

bildiginiz avantaji en fazla, kullanisli kredi karti var mi ? ticari kart da olur, bin tane cesidi var, baya indirim vs yapan kartlar var bildigim kadariyla, ben dumduz harca/ode yapiyorum. burdan bi sorayim dedim.

black implies white, self implies other, life implies death.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

Denizbank veya Akbanktan alabılırsın, ticari alabılırsende bayagı avantajlı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    DracuLax bunu yazdı

Denizbank veya Akbanktan alabılırsın, ticari alabılırsende bayagı avantajlı.

bildigin avantaj var mi hocam, bende su an garanti, is, finans var, bunlardan olsa daha isime gelir yeni bi bankaya bulasmaktansa. su kadar harca su kadar para verelim gibi seyler var mi mesela

black implies white, self implies other, life implies death.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

En çok kazandıran kartlar belli. Axess, Bonus ve World ama bunlarda kart aidatı olarak sağlam öpüyorlar kazandırdıklarının önemli bir bölümünü tekrar geri alıyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

pandemi başında sürekli puan kampanyası oluyodu. artık baya azaldı. büyük kartların hepsi var (bonus, access, maximum) çok nadiren bonus geliyo artık. 

eskiden ne alsam illa bi bonus oluyodu 20-50-100 tl falan. yok eticaret alışverişine 50 tl, yok bilmemne alışverişine 100 tl , ayda x kere y kadar harcamana 100 tl falan.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

en para kullanıyorum 

birde world çok avatajlı oluyor bu ay hepsiburadada 3 ay erteleme işi çok işime yaradı

world kart al 2-3 ay sonra ben aidatsız world ekoya geçmek istiyorum de hemen geçiriyolar :)

direkt eko isteyince onaylanmıyor bende öyle oldu

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

aidatsız kullanıyorum kafam rahat.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    samato bunu yazdı

aidatsız kullanıyorum kafam rahat.

Taksit vs durumları nasıl ?

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Bonus, maksimum Bonus öyle duruyor garanti ti yi kırmızı çizgiden geçirmeyece ksin,maksimum canavar gibi kart aidatı yok herşey maksimum.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gremlin
    gremlin's avatar
    Erkek

Mil özelliği olan bir kart al hocam. Milleri de uçak bileti alarak çevrene nakite çevirirsin.

imza.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

garanti shop fly platinum. her ay 1k civarı market alışverişim beleşe geliyor

insidae tarafından 01/Eyl/23 16:56 tarihinde düzenlenmiştir

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
Toplam Hit: 2269 Toplam Mesaj: 29
kredi karti