Kredi Nereden Çekebilirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı
    cankol bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    cankol bunu yazdı

düşük faiz ve masraf olarak vakıfbank ve halkbank'a bak hocam. enpara cepteteb vs yüksek faizleri. bunlarda masraf var ama sigortayla birlikte 50 lirayı falan bulur en fazla. puanında sıkıntı yoksa online başvur, puanına güvenmiyorsan şubeden şansını dene, şubeler merkeze göre insiyatif alabiliyorlar. 

benim mesela aktif 1 kredim var, lanet olası bu kredilerin günü yüzünden gecikme yaşadım. mesela ben maaşımı 1inde alıyorum. kredi ise ayın 20lerine geliyo ve gecikiyor. çünkü başka ödemelerde var filan. 3 kez kredim gecikmişti, şak diye kredi skor puanım yerlere düşmüş. hiçbir yer kredi varmıyor. sadece vakıfbank şubeye çağırdı. bakalım iyi bir şekilde müşteri temsilcisi ile görüşürsem muhtemelen insiyatif alabilirler, çünkü buradan alacağım kredi ile 2 tane borcumu kapatacağım. 

kredi de ödeme düzenliliğine çok dikkat ediyorlar. ulan adamın işi olur aşı olur diyen yok ödemediysen çat diye kırmızıyı çekiyor. ama şube çağırdıysa ve o personel de isterse kredi çıkabilir. ya da önceki kullandığın kredi için de faizi uygunsa tek bir kredi altında gününü de maaşına göre yapılandırabilirsin. borç transferi olunca daha kolay veriyorlar genelde ama ödeme gününün aksaması sıkıntı hocam keşke tarihleri yapılandırsaydın gününe göre.

hocam valla akbank'a olan kredim için yapılandırma yaptım, diyorum ki, ayın 13ü olması sıkıntı 1 olmaz mı? yok dedi :) eğer vakıfbank, borcumu kapatmam konusunda bir kredi desteği sunmazsa yapacak bir şey yok. şu an işimiz önce allaha sonra da bankadaki temsilciye kaldı :)

Neye dayanarak yok diyorlar acaba. Ayın 1-2-3-4 gibi günleri genel tercih edilen günlerdir. 13 ü ne alakaymış. Müşteri hizmetleri falan bilgi vermiyormu acaba. Bazen bankanın tripli elemanı kafasına göre iş yapabiliyor.

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    cankol bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    cankol bunu yazdı

düşük faiz ve masraf olarak vakıfbank ve halkbank'a bak hocam. enpara cepteteb vs yüksek faizleri. bunlarda masraf var ama sigortayla birlikte 50 lirayı falan bulur en fazla. puanında sıkıntı yoksa online başvur, puanına güvenmiyorsan şubeden şansını dene, şubeler merkeze göre insiyatif alabiliyorlar. 

benim mesela aktif 1 kredim var, lanet olası bu kredilerin günü yüzünden gecikme yaşadım. mesela ben maaşımı 1inde alıyorum. kredi ise ayın 20lerine geliyo ve gecikiyor. çünkü başka ödemelerde var filan. 3 kez kredim gecikmişti, şak diye kredi skor puanım yerlere düşmüş. hiçbir yer kredi varmıyor. sadece vakıfbank şubeye çağırdı. bakalım iyi bir şekilde müşteri temsilcisi ile görüşürsem muhtemelen insiyatif alabilirler, çünkü buradan alacağım kredi ile 2 tane borcumu kapatacağım. 

kredi de ödeme düzenliliğine çok dikkat ediyorlar. ulan adamın işi olur aşı olur diyen yok ödemediysen çat diye kırmızıyı çekiyor. ama şube çağırdıysa ve o personel de isterse kredi çıkabilir. ya da önceki kullandığın kredi için de faizi uygunsa tek bir kredi altında gününü de maaşına göre yapılandırabilirsin. borç transferi olunca daha kolay veriyorlar genelde ama ödeme gününün aksaması sıkıntı hocam keşke tarihleri yapılandırsaydın gününe göre.

hocam valla akbank'a olan kredim için yapılandırma yaptım, diyorum ki, ayın 13ü olması sıkıntı 1 olmaz mı? yok dedi :) eğer vakıfbank, borcumu kapatmam konusunda bir kredi desteği sunmazsa yapacak bir şey yok. şu an işimiz önce allaha sonra da bankadaki temsilciye kaldı :)

Neye dayanarak yok diyorlar acaba. Ayın 1-2-3-4 gibi günleri genel tercih edilen günlerdir. 13 ü ne alakaymış. Müşteri hizmetleri falan bilgi vermiyormu acaba. Bazen bankanın tripli elemanı kafasına göre iş yapabiliyor.

lavuklar diyor ki ne zaman başvuruyorsanız o gündür. yani sen normalde 1inde ödüyosan, 25inde başvuru yaptıysan 25'inden itibaren başlarmışmışmış. 

ne diyon?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    cankol bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı
    cankol bunu yazdı

lavuklar diyor ki ne zaman başvuruyorsanız o gündür. yani sen normalde 1inde ödüyosan, 25inde başvuru yaptıysan 25'inden itibaren başlarmışmışmış. 

saçmalıyorlar hocam. Online başvuruyu gece 12 de yaptım ozaman gelin 12 de alın borcu . 12 dede şube kapalı ondan yatıramıyom diyip gote kazığı sokalım ozaman :D Saçmalıyorlar resmen.

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Ben işyerindekilerle güne girip kredi çekmekten vazgeçtim. 300 lira güne girip 10 kişiden 3K para tertemiz faizsiz :)

Aslında güveilse TBT olarak gün yapsak çok dehşetül vahşet bişey olur ama güven olarak sıkıntı olabilir.

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Ben işyerindekilerle güne girip kredi çekmekten vazgeçtim. 300 lira güne girip 10 kişiden 3K para tertemiz faizsiz :)

Aslında güveilse TBT olarak gün yapsak çok dehşetül vahşet bişey olur ama güven olarak sıkıntı olabilir.

aman aman hocam onun sorumluluğunu kimse alamaz fena tokatlarlar :D

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

aman aman hocam onun sorumluluğunu kimse alamaz fena tokatlarlar :D

yazarken de aynı düşüncedeydim :D sesli düşünmüş oldum :D :D 

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Odememek uzere kredi cikartabilirim diyen bi murid vardi. Okuyosan pm at lutfen :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

Odememek uzere kredi cikartabilirim diyen bi murid vardi. Okuyosan pm at lutfen :)

o nasıl oluyormus hocam ? :D Bu arada parayı ayarladım ben :D 

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

Kredimi çektin hocam

-
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Atlas bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

Kredimi çektin hocam

arkadastan aldım hocam. kredşde faizler çok fazla yav..

next next next install
Toplam Hit: 3911 Toplam Mesaj: 23
kredi bilgi nereden soru cevap para lazım