folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Kulak İçi Kulaklıktan Anlayanlar ?

Kulak İçi Kulaklıktan Anlayanlar ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

iyi gunler 

AUDIO-TECHNICA CKS55X almıştım

kendisi feci bir sekilde arabanın kapı tarafından asfalta sürterek intahar etti.

internette dolasırken bu listeyi buldum. 50 dolar asagısı icin ayarladım.

http://theheadphonelist.com/headphone-list/?model_search=&headphone_price1=1&headphone_price2=50&average_rating1=0&average_rating2=10&sound_rating1=5&sound_rating2=10&build_rating1=0&build_rating2=5&isolation_rating1=3&isolation_rating2=5&comfort_rating1=0&comfort_rating2=5&microphone_rating1=0&microphone_rating2=5&accessibility_rating1=0&accessibility_rating2=5#

bu listeye gore (ses puanına gore sıralarsak)

AUDIO-TECHNICA CKS55X den daha iyi yalıtım ve ses deneyimi yasayabilirmiyim ?

birde fp olarak 

LG Quadbeat HSS-F420 1 1 3.5 3 3.5 3.5 7.9 7.20 $25

gozukmekte lg ne dersininiz ?

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Yutkundukça kulaktan firliyo, ben deli olucam artık amk. En sonunda komple sokucam kulagima.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

:D

Benim de sağ kulak deliği soldakinden büyük amk her kulakiçi kulaklıkta sağ taraf sıkıntı çıkarıyor.

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

quadbeats yalıtımı nasıl otobuste fln ses duymadan yolculuk yapabiliyorumusunuz ?

cks55 e gore tahminen daha iyi midir ?

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Not
    Not's avatar
    Erkek

Hocam teyzeler yer istediği zaman duymama garantisi veriyor firma. :D (Keşke öyle bir garanti olsa...)

Birinci vazifen,Türk istiklalini,Türk Cumhuriyetini,ilelebet,muhafaza ve müdafa etmektir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı

quadbeats yalıtımı nasıl otobuste fln ses duymadan yolculuk yapabiliyorumusunuz ?

cks55 e gore tahminen daha iyi midir ?

Çok süper olmasa da ortalama ve bence yeterlidir yalıtımı. Karşılaştıramam ama hocum cks55'i dinlemedim hiç. Yazdığım vsonic'leri de hiç dinlemedim  kendi araştırmalarımdan biliyorum sadece. Brainwavz'ın da başka bir modelini dinlemiştim, Brainwavz iyidir.

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

akg k350 al geç

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

kulaklık denemeden alınmaz şahsi görüşüm ama kulak içi kulaklığı da deneme gibi bir şansı yok insanın. Bildiğinden devam etmeni tavsiye ederim kumar gibi yoksa. Değerlendirmelere bakarak alınca kulaklığı istediğin gibi olmama ihtimali var. 

Almanya Fatihi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLank's avatar
    Erkek

uğraşma hocam

ep-630 al keyfine bak... fiyatının kulaklıgıdır

tavsiyemdir

## http://www.youtube.com/watch?v=grmCuaV_zxc bir kum tanesinde dünyayı görmek ve vahşi bir çiçekte cenneti görmek, sonsuzluğu avuçlarında tut ölümsüzlüğüyse bir saat içinde
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Subtitle
    Subtitle's avatar
    Erkek
    BLank bunu yazdı

uğraşma hocam

ep-630 al keyfine bak... fiyatının kulaklıgıdır

tavsiyemdir

Hocam ep-630 hayatımda kullandığım en dandik kulaklıklardan biri. Verilen paraya yazık.

Toplam Hit: 3318 Toplam Mesaj: 26