Kulakiçi Kulaklık Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar evdekiler bozuldu kalmadı 1 adet kulakiçi kulaklık almayı düşünüyorum da

git 5-10 liralık alıp diyen olursa düşünürüm ama git şu kulaklık 50 lira ses kalitesi güzel, dayanıklı, kaliteli diyen varsada düşünürüm

marka takıntım yok

günde max 2 saat kullanıyorum işe giderken motorda kulağımda gelirken birde evde laptoba oturunca takıyorum

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

bass anlamında çok övdüklerini fark edip bir kaç gün önce aliexpresten verdiydim siparişi. Bakalım, bugün gönderime vermişler. Övüldüğü kadar iyi mi ben de merak ediyorum.

Aliexpreste rock'un kendi official kanalından verdim siparişi 30 TL'ye.  

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Sanki kz edr2 bas konusunda bi tık önde. Rock a göre

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

rock zircon u 1 yıldır kullanıyorum. malzeme olarak kaliteli, örgülü kablosuyla felan hoş görünüyor,

lakin kulağıma düzgün oturmuyor, bassları doğru düzgün alamıyorum bu sebeple.

samsung s3 mini telefonun orjinal kulaklığı daha rahattı.

kişiye göre değişiklik gösterebilir ama kulaklığın ufak yapısı ve taş olması sebebiyle ağırlığından dolayı bir süre sonra kulakta kayıyor.

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Trust Sila aldım 6. veya 7. bluetooth kulaklığım en uzun mesafe aldığım ve en uzun dayananı o oldu genelde 1 ayda pert oluyor bende :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek

Benim için kulaklık çok önemli bu nedenle genelde ortalama kulaklık kullanırım beats almam o kadar para vermem ama 100-150 lira arası veririm çok kulaklık kullandım hatta şuanda 1more kullanıyorum ama en çok beğendiğim kulaklık kesinlikle urbanears kransen bu kadar kaliteli ve kullanışlı bir tasarıma sahip bir kulaklık daha görmedim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Veriyosun 200 lira . arabayla giderken bi bakıyosun bi ucu dışarda kalmış asfalta sürtüyor :)

Oncun çin malı fiyat performans :)

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

50-60 liralık arıyorsan xiaomi öneririm. bende piston 3 var gayet memnunum. 30-40 lira civarında

biraz daha arttırırım dersen sennheiser 100-300 gibi modelleri öneririm. gerçekten iyiler. ayrıca garantisi mükemmel(di şuanda öyledir heralde).

iyice arttırıp 260 lira falan vereyim dersen xiaomi hyrid (https://tr.gearbest.com/earbud-headphones/pp_1426623.html?lkid=12717371) öneriyorum. özelliği dış sesi tamamen kesen bir teknolojisi olması.

eğer markasız bir şey alacaksan yorumlarına güvenirsen al.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    67Impala
    67Impala's avatar
    Erkek

Creative ep630 bir bak hocam 2 yıl civarı dayanıyordu ayrıca 2 kez yıkanmasına rağmen sadece 1 tarafı bozulmuştu.internette iyi yorumlarda var kötü yorumlarda.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı

Sanki kz edr2 bas konusunda bi tık önde. Rock a göre

rock kullanmadım ama hayatımda, verdiğim parayı en çok hak eden ürünlerin başında gelir kz ed2. bir kulaklık bu kadar mı harika olur? 

HACKEROKAN!
Toplam Hit: 3191 Toplam Mesaj: 21
kulaklık