Kulaklık Önerisi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Hacular müzik dinlemek için kulaklık almak istiyorum. Kulak üstü bir ürün almayı düşünüyorum. Almak istediğim marka sennheiser. Ama önerilere açığım. Kaliteli bi empedansa sahip bir şey arıyorum. 

İkinci olarakta bisiklet kullanımında nasıl bir kulaklk önerirsiniz?

200 e kadar çıkabilirim hacılar ama çokta abartmak istemiyorum.

ride or die..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Biraz daha spesifik olabilir misin?

Mesela dinlediğin müzik türleri filan ?

Ayrıca neden kulak üstü? Özellikle tercih etmeni gerektirecek bir durum yoksa kulak içi tavsiye ederim. 200tlye sana fark yarattıracak bir kulak üstü önermek biraz zor.

Dediğim gibi dinlediğin müzik tarzını belirtirsen kulak içi verdiğin paraya değecek model önerilerinde bulunabilirim.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

xiaomilere bakabilirsinn piston 3 piston 2 harikaydı kulak üstü olan için de öyle diyorlar ama senheiser kadar iyi midir  bilemem.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek

arkadaşın dediği gibi dinlediğin müzik tarzına göre karar vermen gerekir. Ayrıca tavsiyelerin dışında göz önüne alman gereken bir unsur daha var, herkesin duymak istediği, beğendiği ses farklıdır. Yani sen metal müzik dinlerken davul seslerini baskın duymaktan hoşlanabilirsin, başka birisi tizleri baskın duymaktan hoşlanabilir.

bu yüzden en mantıklısı, araştırma yaptıktan sonra mağazalarda media market gibi yerlerde mümkünse denemeye çalışmalısın. Sonra pişman olmamak için iyi olur.

Ben marshall major kullanıyorum, ürün gayet güzel, tavsiye ederim. Özellikle gitar tonlarını çok iyi veriyor, benim de en önem verdiğim kısım buydu zaten. ancak uzun süreli kullanımda kulak kepçesini ağrıtıyor. 

Ayrıca bisiklet sürerken kulaklık kullanma bence, zaten herşeyi duyduğunda ve gördüğünde bile bisikletle oldukça tehlikeler atlatıyorsun yolda, bir de duyma oranını azaltma hocam :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Aynen hacım bisiklet konusunda haklısın aslında :) 

müzik tarzı olarakta tam verdiğim bi aralık yok ama dupstep chillstep dinlerim. Birde placebo tarzı grupları seviyorum. Bu gruplardaki davul seslerini duymak hoşuma gidiyor dupstep deki gibi :)

ride or die..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLdPriNCe
    coLdPriNCe's avatar
    Erkek

eğer cep telefonu için düşünüyorsan xiaomi piston modellerine bakmadan karar verme derim

De genio e de louco, todos temos um pouco!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Hocam kulakiçi desen direk Audio technica cks77 öneririm. 

Ama kulaküstü demişsin ben urbanears plattan kullanıyorum özellikle flaclerde kulaklık cidden pürüzsüz sesi hissettiriyor. Ancak sesi biraz az gelebilir ve 1 saatten fazla kullanınca kafanı yorar biraz

www.kriptopedi.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emiralem
    emiralem's avatar
    Erkek

Kulakiçi Razer Moray veyayeni serisi olabilir, kulaküstü  şuan bende g930 var black fridayde 170 tl ye almıştım ama 500  civarı şuanki fiyatı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugen
    mugen's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

xiaomilere bakabilirsinn piston 3 piston 2 harikaydı kulak üstü olan için de öyle diyorlar ama senheiser kadar iyi midir  bilemem.

Piston 2 kulanıcısıyım, daha önce kullandıkalrım arasında bu kalitede hiç bir donanım kullanmadım.

O mahiler ki derya içredir deryayı bilmezler.. .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Piston 3 kullanıyorum.

Gerçekten kaliteli kulaklık :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdibaba06
    erdibaba06's avatar
    Erkek

steel series oneriyorum hocam 

Bize kalmayacak dünya için, bize kalacak günahlar biriktiriyoruz.'' Pir Sultan Abdal
Toplam Hit: 3391 Toplam Mesaj: 33
kulaklık