Kulaklık Seçimi İçin Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

arctis 7 wireless kullanıyorum memnunum, lakin oyun için çok iyi olmasına rağmen müzik dinlerken sıfır a yakın bi bass performansı var. ama kaliteli ses veriyor. oyun için tek geçerim bunu. 

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

sabahtan beri baya bakındım en son Logitech pro X i beğendim dış görünüşü filan güzel sesi de çok mükemmelmiş bunda kararı kılmayı planlıyorum :/

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Logitech g serisi kulaklıklarda kronik problem var çok çabuk bozuluyor 

Ses kalitesi hem müzik hem oyun için çok iyi ben oyun için almıştım dedim müzik için ayrı kulaklık alırım ama bir baktım hem oyun hem müzik çok iyi

1.sene dolmadan kablo ucu ki hor kullanmadım sıkıntı yaptı servise yolladım sıfırı geldi 2.senesindeyken yine aynı şekilde arıza yaptı yine yolladım yine yenisi geldi 1 sene sora yine arıza yaptı garanti doldu tabi gittim attım çöpe, internette araştırınca bir çok kişide aynısı olduğunu gördüm 

Sonra indirimden beats ep kulaklık aldım 1 ay geçmedi kaybettim 

İşin özeti evet adamlar arıza çıkarsa sıfırını veriyor ama garanti bitince çöp

Şuan kullandığım kulak içi bang&olufsen kulaklığım var ondan da çok memnunum tekrar kulak üstü almam gerekirse anker almayı düşünüyorum yorumlar çok iyi fiyatı da uygun

PanxeR tarafından 17/Ara/20 23:25 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    emuxa bunu yazdı

sabahtan beri baya bakındım en son Logitech pro X i beğendim dış görünüşü filan güzel sesi de çok mükemmelmiş bunda kararı kılmayı planlıyorum :/

Abi çok model yok ama tek tavsiyem kulakpadleri çıkartılıp yıkanabilir al deri olduğu için benimki yıkanmıyor tek pişmanlığım o

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı
    emuxa bunu yazdı

Abi çok model yok ama tek tavsiyem kulakpadleri çıkartılıp yıkanabilir al deri olduğu için benimki yıkanmıyor tek pişmanlığım o

valla o konuda bak logitech pro x içerisinde hem kumaş hem deri ped var keyfine göre değiştir ona da dikkat ediyorum tabiki derinin ses izolasyonu daha iyi diyorlar bir de deriyi temizlemek kolay aslında suni deri olduğu için çıkart kulaklıktan su ile sıvı sabun karıştır biraz bir bez ile temizle sonra kurula kurut al sana tertemiz suni deri olduğu için su temasları çok büyük sıkıntılar oluşmuyor gerçek deri olsa sıvı temasından sonra vazelin sürüp emdikten sonra vazelini silip kullanmaya devam edilebilirdi yani kumaş temizlemek daha zor aslında

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    emuxa bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı
    emuxa bunu yazdı

valla o konuda bak logitech pro x içerisinde hem kumaş hem deri ped var keyfine göre değiştir ona da dikkat ediyorum tabiki derinin ses izolasyonu daha iyi diyorlar bir de deriyi temizlemek kolay aslında suni deri olduğu için çıkart kulaklıktan su ile sıvı sabun karıştır biraz bir bez ile temizle sonra kurula kurut al sana tertemiz suni deri olduğu için su temasları çok büyük sıkıntılar oluşmuyor gerçek deri olsa sıvı temasından sonra vazelin sürüp emdikten sonra vazelini silip kullanmaya devam edilebilirdi yani kumaş temizlemek daha zor aslında

aynen derinin dış sesi kesmesi daha iyi tavsiyen için teşekkürler

razerda kulakpadlerinde soğutucu jel varmış sözde yazın başta takınca serinliği güzel oluyor ama 1 dakika sonra birşey kalmıyor

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

HyperX Cloud II, ilk çıktığında almıştım. Tahminen 2013 civarı, hala kullanıyorum ve tüm yakın çevreme aldırdığım kulaklıktır hocam.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek
    ayd bunu yazdı

HyperX Cloud II, ilk çıktığında almıştım. Tahminen 2013 civarı, hala kullanıyorum ve tüm yakın çevreme aldırdığım kulaklıktır hocam.

parametlere baktım baya iyi duruyor baktığım çogu kulaklıktan iyi tavsiyen için sağol

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Steelseries Arctis 3 kullanıyordum oyunlarda detay sesleri alamıyormuşum onu farkettim değiştirdikten sonra. Şu an corsair hs60 kullanıyorum sesi o kadar fazla ki biraz kısık seste kullanıyorum bassları falan baya doyurucu. Tek sıkıntısı var mikrofonu ses alıyor. O konuda Arctis 3 baya başarılıydı. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

phillips shp9500 yanına bide imam mikrofonu al

Toplam Hit: 2021 Toplam Mesaj: 21
g635 razen pro v2 kraken pro v2 kulaklık öneri