folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Kullandığınız Güvenlik Programları Nelerdir, Nasıl Önlemler Alıyorsunuz?

Kullandığınız Güvenlik Programları Nelerdir, Nasıl Önlemler Alıyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

DNSCrypt, Zemana

!!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

2010 yılından beri avast kullanıyorum , laptop aldığım zamanlar norton 360 verdiler 1 yıl onu kullandım lisans bitince tekrar avast'a devam . bunları yazarken sönmez reyiz geldi aklıma :d

https://www.youtube.com/watch?v=n5yAdMwLm4Q 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Cia bir sürü virüs programına casus yerleştirmişti,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Korsan oyunlar ve programlar kullanıyorsan sana anti fayda etmez kanımca. Ben win 10 üzerindeki defneder ile devam ediyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Security Essential ile USB Disc Security kullanıyorum... 3.5 yıldır Format atmadım. Sistem ilk günkü gibi. İnanmayabilirsiniz ama doğru.

Haa birde Sistem bakımını CcCleaner ve Your Uninstaller Kullanarak yaparım. Reg defterim daima düzenlidir.

3.5 yıldır hapisteydin derseniz, Ben Pc yi hoyrat kullanmam kardeşimde kullanmaz, ama Bana nazaran kötü kullanır diyebilirim, Sistem ona 3.5 yıl Bu şekilde dayandı.

ShockMan tarafından 14/Mar/17 22:59 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Ben hicbirsey kullanmiyorum. Hatta security essentialsi bile sutluyorum. Doshalari clouda attimmi gerisi cozulur

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek

Adblock

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

sadece win defender yeterli duruyor

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

Genelde sadece FOSS uygulamaları kullanmaya çalışıyorum. Çoğu zaman sourceforge ve github'da issues kısmına bakıyorum. Kullanmam gereken bir şey olduğunda resmi sitesinden indiriyorum. İnternetten indirdiğim dosyaları boyutuna göre virustotal ve clamav ile taratıyorum. Makinelerde sadece zemana yüklü. Kullandığım 5 bilgisayardan 2'sinde Windows server, birinde 7, diğerlerinde Debian var. Autorun kapalı. 2011 yılından bu yana -bildiğim kadarıyla- hiçbir zararlı ile muhatap olmadım.

Olaylara karışmayın!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

Hic kullanmiyorum zararli icergi az cok ayikliyabiliyorum en kotu ihtimal format atarim ama tabi güvenlik içim linux

Memento Mori