folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Kullandığınız Şifre Algoritmaları

Kullandığınız Şifre Algoritmaları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

q1w2e3r4t5y6u7ı8o9p0ğ* buda benim tarzım

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek
    ozel karakter,rakam,harf tekrar ozel karakter bunlarin toplami en az 12 karakter en cok 30

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

(Noktalama işaretlerinden birisi)(kuzenlerimden en sevdiğimin isminin baş harfi)(bir zamanlar türkcell Jetbits sitesinden telefonuma gelen ilk şifrenin harflerine karşılık gelen ve hiçbir anlamı olmayan rakamlar dizisi)(ismimin baş harfi)(ilk atm kartımın şifresinin son 2 hanesi)(En çok görüştüğüm kuzenimin kendisi için anlamlı olan 5 haneli bir rakam)(Noktalama işaretlerinden herhangi biri)

Karışık gibi görünsede ben çok kolay aklımda tutuyorum.En özel şifrelerimden biridir =)) Bu arada harflerden biri küçükse diğeri mutlaka büyüktür =)))

Basit şifrem ise şöyle: Nokiadan aldığım ilk sıfır telefonun tamiregidip değişmeden önceki seri numarası + araya tc kimlik numaramın sevdiğim bir kısmının serpiştirilmesi =) 15 hane kadar uzundur =))

Önem vermediğim ve ilk defa üye olduğum belki birdaha ziyaret etmeyeceğim sitelerde ise 1234567890 gibi basit bir şifre kullanırım.

Bir tane de çok çok çok önemli ve özel bir şifrem var.Onu da sadece Mysql db şifresi ve o dbnin ilişkide olduğu mail sunucusuna kullanıyorum.Algoritmasını söyleyemem =)) İpucu olarak 1. söylediğime yakın ama çok daha karmaşık bişeydir.Benim için ise unutamayacağım bir şifredir...

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    napnapp
    napnapp's avatar
    Erkek

futboll clup :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

genel olarak kullandığım şifre huf894?- sonuna da hangi siteyse onun ilk 3 harfini ekliyorum.

. . .. . ... .
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Buremba bunu yazdı:
    -----------------------------

genel olarak kullandığım şifre huf894?- sonuna da hangi siteyse onun ilk 3 harfini ekliyorum.

Tahribat şifren huf894?tah mı ? yoksa huf894?tbt mi ? =) >Hocam şifreleri açıklamayın sadece nasıl bir algoritma tercih edersiniz onu isteyen paylaşın  !

Sonra hacklenecez :D:D:D

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

(karakter)(sayi)(karakter)(sayi)(özel karakter)(sitenin ismi)

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Konuda şifrelerinizi yazın şeysini isteseydik inanıyorumki gerçek şifrelerini yazan olacaktı. Nedendir bilmem öyle bi hava sezdim. :)

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

insanlar ne kadar da çok kendi algoritmalarını vermeye meraklıymış ya :D

Hoop.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

MiLK bunu yazdı:

insanlar ne kadar da çok kendi algoritmalarını vermeye meraklıymış ya :D

örnek veren arkadaşlardan yanlış anlayan olabilir, şifrem bu değil ona göre :)

Hoop.
Toplam Hit: 19954 Toplam Mesaj: 72