Kullanicilardan Telefon Onerileri Alabilirmiyim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Htc One m8 veya M9 hocam. Limiti yükseltirim dersen nisan ayını bekle. Ayrıca tüm telefonların fiyatı biraz düşer. üst modelleri çıkacak yakında...

Bunun dışında Note 4 sorunsuz cihazdır. Tavsiye ederim.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koraykrk
    koraykrk's avatar
    Erkek

xiaomi redmi note 3 kullanıyorum. çookkk memnunum.

şiddetle tavsiye ederim. fiyatı ortalama 850-900 tl...

Hizmet nimettir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

Htc One m8 veya M9 hocam. Limiti yükseltirim dersen nisan ayını bekle. Ayrıca tüm telefonların fiyatı biraz düşer. üst modelleri çıkacak yakında...

Bunun dışında Note 4 sorunsuz cihazdır. Tavsiye ederim.

HTC M7 de kaldı malesef 

M8 ve M9 bildiğiniz hayal kırıklığı 

yan cizdim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

G4 kullanıcıyım telefondan ben memnunum fazlası ile hocam. Yalnız şöyle bir sorun var. Ghost screen denen olay önceden amoled ekranlarda var iken şimdi lcd lere de sıçramış. Haa bunu görmek için çok dikkatli bakmak gerekiyor ayrı. 

Ghost screen denen olay da şu, örneğin ana menüde cihaz 10 dk veya daha fazla kaldı diyelim, üst bildirim çubuğunu aşağıya çekince sağ üstte krmızımsı şekilde pil göstergesi, saat filan gözüküyor. Bu konuda değişim yapılıyor mu yapılabilir elbette fakat ben henüz servise vermedim. İthalat garantili almıştım.

Daha önce kulaklığın bi tarafında ses azalması olmuştu adamlara yolladım yapıp, göndermişlerdi örnek olarak.

Fotoğraf kalitesi de şu şekilde:

Bu da bizim yeğen :)

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

10 dakikada ekranın yanması çok saçma. Zira Samsung var bende Amoled ekran. Bir kaç hafta önce gece yatarken şarja taktım mal Android buga girmiş ekran ışığı kapanmamış sabaha kadar kısık ışıkta açık kalmış sabah bi kalktım deniz feneri gibi yanıyor ekran. Kontrol ettim tertemiz yanık yok.

Bu zamana kadar ekran yanması olan led tv ve monitör gördüm ancak ips ekranlı telefon görmedim. Bu olay bi tek LG'de var. Zaten G2'den beri LG'nin her ürettiği telefonun ekran sorunu oluyor.

Özellikle sararma sorunu. Ekran sorunlarında LG Türkiye direk değişim veriyor ancak paralel ithalat ekranı değiştirmekle yetiniyor onlar siksen değişim yapmaz. Ancak ekran değişmini önermiyorum zira çakma ekran takıyorlar. Piyasada orjinal diye satılan ekranlara inanmayın. Tek orjinal parça resmi serviste olur. Apple'ıda böyle, Samsung'uda, Sony'side.

Bende LG G5'i bekliyorum kronik sorunu yoksa düşünüyorum tasarımı boktan ama perfornmasa göre iyi. Nasıl olsa sike sike kılıfla kullanacağım zaten.

LG G4 ile kullandıkları ekran Samsung'un Amoled'i gibi renkleri çok doygun veriyor ama abartmıyor göze hitap ediyor.

Bu arada çocuk tatlıymış Allah bağışlasın. :)

https://www.youtube.com/watch?v=5pX17wrw9yg

mkyb tarafından 08/Mar/16 13:36 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek

Xiaomi redmi note 3 kullanıyorum 10 numara cihaz,alaçaksan pro modelini al snapdragon 650 4k pil var facebookda cin pazarı diye grup var ordan hasan beyle iletişime geçebilirsin telefonu çinden getiriyor elden teslim alırken kontrol edip öle parayı veriyorsun tavsiye ederim.

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Muhterem ben Asus Zenfone 2 kullanıyorum ilk çktığında almıştım fiyatına göre bence halen en iyi telefon diyebilirim.4 gb ram telefon akıyor :)) 

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

10 dakikada ekranın yanması çok saçma. Zira Samsung var bende Amoled ekran. Bir kaç hafta önce gece yatarken şarja taktım mal Android buga girmiş ekran ışığı kapanmamış sabaha kadar kısık ışıkta açık kalmış sabah bi kalktım deniz feneri gibi yanıyor ekran. Kontrol ettim tertemiz yanık yok.

Bu zamana kadar ekran yanması olan led tv ve monitör gördüm ancak ips ekranlı telefon görmedim. Bu olay bi tek LG'de var. Zaten G2'den beri LG'nin her ürettiği telefonun ekran sorunu oluyor.

Özellikle sararma sorunu. Ekran sorunlarında LG Türkiye direk değişim veriyor ancak paralel ithalat ekranı değiştirmekle yetiniyor onlar siksen değişim yapmaz. Ancak ekran değişmini önermiyorum zira çakma ekran takıyorlar. Piyasada orjinal diye satılan ekranlara inanmayın. Tek orjinal parça resmi serviste olur. Apple'ıda böyle, Samsung'uda, Sony'side.

Bende LG G5'i bekliyorum kronik sorunu yoksa düşünüyorum tasarımı boktan ama perfornmasa göre iyi. Nasıl olsa sike sike kılıfla kullanacağım zaten.

LG G4 ile kullandıkları ekran Samsung'un Amoled'i gibi renkleri çok doygun veriyor ama abartmıyor göze hitap ediyor.

Bu arada çocuk tatlıymış Allah bağışlasın. :)

Amoled ekranlarda olduğunu duymuştum fakat pek araştırmadım hocam. İthalatın ekran konusundaki yorumunuzdan tırstım açıkcası, düşündürdü bi. :)

G5 benim hoşuuma gitmedi pek hocam ya. Isınamadım nedense ben tasarımına cartına curtuna. Bu arada çocuk hakkındaki güzel yorumun için teşekkür ederim. :)

Ekran konusundaki izleti şu 

absconder tarafından 08/Mar/16 22:46 tarihinde düzenlenmiştir

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek

2sene note2 kullandıktan sonra valide tlfna el koyunca note4 aldım. 3haftadır kullanıyorum.

Android sürümü daha da güncellenmiyor.5.1.1

Dersenki 2 den farkı ne. Ramden başka fark yok benim için. Çok fazla kullanmıyorum.

Şarj günü rahat yetiriyor. Bana 2 gün gidiyor hatta..

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    technik
    technik's avatar
    Erkek

Microsoft Lumia 640XL kullanıyorum. Windows mobile'ı kime sorsan kötüler ama ben memnunum. Mağaza vasat evet . Bence tavsiye edilen telefonları imkanın varsa denemelisin.

Toplam Hit: 3119 Toplam Mesaj: 32
telefon telefon