folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kumarbazlara Bir Soru

Kumarbazlara Bir Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

20 den sonra 40 basıp kaybedip 80 kazanınca 20 karda oluyorsun. yanlış hesaplamşın

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    zalimadam bunu yazdı

20 den sonra 40 basıp kaybedip 80 kazanınca 20 karda oluyorsun. yanlış hesaplamşın

Aslında her defasında 20 kazanıyor. 20 lira kazanmak istiyorsa şayet parasını bana versin ben 20 lira vereyim ilk elden.

Konu sahibi için kısaca özet geçeyim neden her seferinde 20 lira kazandığına dair.

Şimdi kaybettiklerini yazayım önce bi.

20-40-80-160-320-640

Sonraki seviyede basacağın miktar 1280 TL olacak. Bunu kazandığını varsayarsak

Bu seviyeye kadar 2540 TL cebinden para harcayıp karşılığında 2560 TL almış olacaksın.

İstersen onbin onbin bas bişey değişmez. Her defasında ilk etapta kaybettiğin kadar kâr edersin.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    manyaki bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Ya kırmızı ya siyah gelecek sonuçta

Her seferinde ihtimal %50

10 defa kırmızı da gelse 11.'nin kırmızı gelme olasılığı %50'dir. Bağımlı olaylar değil çünkü.

Olasılık dediğin istenen/tüm durumlar. 11. elde istenen durum kırmızı gelmesi=1
    Tüm olasılıklar=2 (siyah yada kırmızı)

1/2 = %50

Senin yanlışın da burada başlıyor hocam aslında. Sıfırı gözardı ediyorsun, ruletin kasaya avantaj sağladığı nokta aslında o sıfırda başlıyor. Oyunda sıfır olmasa oyuncuların kazanma ihtimali çok çok daha yüksek.

Rulette 0 mı var? Kumarla alakam bu kadar anlayın işte :D

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

Yapacagın işlem cok basit ve karlı.

İyi paralar kaldırdım zamanında bets10 ruletten canlı casınoda.

buyuk oynarsan her zaman kazanırsın.

Yapacak oldugun ısleme gelınce. 3 dıkey 3 yatay slotlara basarsan para kazanırsın. yada 4 lu -2 li rakamlara basacaksın. Verdıgın her zaman aldıgından az olmalı kı kara gec.

Sıstem bellı peronlarda doner genelde. Oyunu takıp et ılk baslarda basmadan once. Hangı slotlar daha cok ıslıyor. 2 dıkey 2 yatay basacaksın. 100 bastıgını farz edelım. 2 yatay 2 dıkeye. 2 slot oyunu onceden takıp ettıysen tutturma olasılıgın cok yuksektir.

yanı 400 basmıs. 600 kazanmıs olursun. gelmezse dersen? Gelmeme ıhtımalı 10 elde 1 dersem yalan olmaz.

ama asla tek slota basmıcaksın. yada cıkan rakamları devamlı ızlıceksın. bellı aralıkta doner oyun genelde. ve hatta pes pese 2 el aynı rakam bı kac el sonra yıne aynı rakamın geldıgıne cok denk geldım. 

mesela 15 ile 25  arasındakı serılere dortlu basıcaksın parayı. 50 50 50 50 50 atıcaksın... atıyorum 6 tane bastın 300 tl eder. bır tanesı gelırse 450 tl eder. hatta bazen cok guvendıgın rakama 2 lı basarsın o da gelırse 450 de ordan alırsın.

Tam anlatmaya calıstım ama uygulamalı olmalı bu ıs :D Kısaca buyuk oynayan rulette kazanır. ;)

Allah büyüktür vesselam...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Aynen ilk bastığım kadar kar ediyormuşum.

O zaman sistemi ilk büyük para basarak açmak lazım.Yani 200 tl falan ama işte onda da katlana katlana 7-8 el sonra 10 bin tl kadar  bütçe olması gerekecek.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    misterio_junior
    misterio_junior's avatar
    Erkek

Bende bu sistemi denemistim zamaninda 8 el ayni geldi ve kasa sifirlanmisti :) Hic unutmuyorum bi gun dozenlere basiyorum surekli bi milyar falan kaybetmisim artik ekrana bakamiyorum o psikolojideyim yandaki 3 siradan 2 sine koyuyorum ekrani asagiya indiriyorum son 100 tl kalmis yine yanlara koydum sonraki el bi baktim altta yaziyo 1800 sonra bahsi tekrarla yaptim 35 ve 36 koymuşum yanlislikla :) ama yinede hile olabilecegini dusunuyorum youtubedabi adam vardi istedigi rakama dusuyodu top ..ama herkesin bildigi gibi en iyisi hic oynamamak 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    u235 bunu yazdı

Aynen ilk bastığım kadar kar ediyormuşum.

O zaman sistemi ilk büyük para basarak açmak lazım.Yani 200 tl falan ama işte onda da katlana katlana 7-8 el sonra 10 bin tl kadar  bütçe olması gerekecek.

20 yerine 200le baslayayim diyorsan (10 kati ile), 2540 lira yerine 25.400 (10 kati) paran olmasi lazim, 10.000 degil :'D

Ayrica 200 lira icin 25.400 lira riske etmek de ayri bir konu.

Bence altin falan al.

sigara değil, balık olan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elmor
    elmor's avatar
    Erkek

kale almayacaksiniz ama herzaman en karlisi oynamayan kisidir, 6 senedir bu sektorde olan kisi olarak tavsiyem budur.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

zevkine arada bir girip 50 tl lik oynarım. onun dışında matematiğe yıllarını vermiş biri olarak söylüyorum. evet açıklar mevcut. ama yazılımı yenemezsiniz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Bu kumardan kim kazanmışda biz kazanıcaz.Dağılın hadi :D

Toplam Hit: 8482 Toplam Mesaj: 77
rulet