folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kurban Bayraminiz Simdiden Mubarek Olsun Arkadaslar

Kurban Bayraminiz Simdiden Mubarek Olsun Arkadaslar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

iyi bayramlar müritler =)

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

herkes iyi ve mutlu bayramlar bayramınız mübarek olsun 

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

iyi bayramlar

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

Allah kimseye kasap baba vermesin... 

Anarsistherif...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Hayırlı bayramlar

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    zalimadam bunu yazdı

kurban baramını seviyorum çünkü biz bencil müslimanlar zorlada olsa fakirlere et vermek mecburiyetindeyiz.

tanrı farkında olmadan faydalı birşey yapmış olmalı ki kurban kesildiğinde fakirlerin karnı et görüyör.

zengin ibneler zike zike bayram yardımı yapmak zorunda kalıyor.  bu arada tanrı onca eizyetle ölümü bekleyen hayvanların o korkunç hallerini görmekten zevk duyuyor.

herneyse ibnelik bizde değil. henüz onunla sidik yarıştıracak seviyede değiliz. ama birgün bu oyun bozulur. cehennemde isyan çıkartmak için çeşitli siyasi dersler almaya başladım.

özetle : kurbanınız butlu, bayramınız kutlu olsun bu dünyanın kahrını çekmeye gelen masum canlılar. .

Kırmızı ışıkta geçen sürücü mü suçlu yoksa kırmızı ışığın kendisi mi?

Birileri kötü.  yardım etmiyorsa ona uymayan kişi sucludur. Her dinin özü iyiliği emreder. Ama insanlar buna uymaz. 

Olaylara hep ters bakıyorsunuz.

Hayırlı bayramlar

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

kurban baramını seviyorum çünkü biz bencil müslimanlar zorlada olsa fakirlere et vermek mecburiyetindeyiz.

tanrı farkında olmadan faydalı birşey yapmış olmalı ki kurban kesildiğinde fakirlerin karnı et görüyör.

zengin ibneler zike zike bayram yardımı yapmak zorunda kalıyor.  bu arada tanrı onca eizyetle ölümü bekleyen hayvanların o korkunç hallerini görmekten zevk duyuyor.

herneyse ibnelik bizde değil. henüz onunla sidik yarıştıracak seviyede değiliz. ama birgün bu oyun bozulur. cehennemde isyan çıkartmak için çeşitli siyasi dersler almaya başladım.

özetle : kurbanınız butlu, bayramınız kutlu olsun bu dünyanın kahrını çekmeye gelen masum canlılar. .

Birileri kötü.  yardım etmiyorsa ona uymayan kişi sucludur. Her dinin özü iyiliği emreder. Ama insanlar buna uymaz. 

Hayırlı bayramlar

Zaten kesmek için yetiştiriyorsun, kesilene kadar yiyor içiyor sıçıyor ve seks yapıyorlar yani vadesini yaşıyorlar, doğada koyun koç yetişmez nesli kısa sürede tükenir vicdani bişey duymaya gerek yok. Tabi canını fazla yakmadan eziyet etmeden kesmek lazım, benim bu sene durum pek iyi değildi küçük bir koç anca kestim, kes meeee diye bağırdıysa da yapacak bir şey yoktu kestim, yüzdüm, dağıttım, yarım kilo falan da bana kaldı yeter. Bu sene nedense içimden bağış geçmedi, geçen senelerde löseve falan bağışlıyordum bu sene kesmek istedim insan garip biraz; koyun kanının konusu sığır kanının kokusundan farklı oluyor, daha bir ince daha ekşimtrak metalimsi sanki...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Hayırlı güzel gönlünüzce bayramlar 

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

Hayırlı bayramlar

kırmızı ışıkta geçen kişi geçmesi gerekiyorsa ışığın kendi suçludur. kırıızı ışık aslında orada çok faydalı değildir. ilkel yollarla oraya koyulmuştur ve o adamın o kırımızı ışıktan geçmemesi için farklı bir yönteöm geliştirilebilir.

kırmızı ışığı oradan kaldırıp yerine alt geçit yapılsa o adam o kırmızı ışıktan geçmek zorunda kalmayacak değilmi ? mümkünmü peki evet mümkün.

ucuz örneklerle savunma yapmak pek işe yaramıyor muride. olay kırızı ışığın dahada ötesinde.

Toplam Hit: 2437 Toplam Mesaj: 30
kurban bayram