folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Küresel Isınma - Soğuma

Küresel Isınma - Soğuma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    Austen bunu yazdı
    DNA-X bunu yazdı

Bir Kaç kaçık ABD li bilim adamının ABD nin Her yıl yaklaşık 2 milyar dolar fon ayırdığı araştırmalar dalından kendilerine yukluce bir pay kapmak için uydurduğu senaryodur küresel isinma.Ha Bunu çok iyi başardılar senaryolarini Biraz Daha ileri götürerek olayı ozon tabakası delindi şeklinde genislettiler Bu senaryonun Bi sonraki aşaması içme sularının kaynaklarının Yok oluşu olacak yakın zamanda petrol savaşlarının yerine şu savaşları yaşanabilir.

Alçak bilim insanları! Hep uydurmatik şeylerle uğraşıyorlar.

Sikkofield gibi gerçek hocaları dinleyin, bilim insanı nedir? Hep para peşinde koşan zındıklar.

Dunyanin duz oldugunu da yeri gelmisken belirtelim.

yuvarlak olsa nasıl düşmeden duruyoruz -_- bilimsel saçmalıkları bırakın artık lütfen.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    Austen bunu yazdı
    DNA-X bunu yazdı

Bir Kaç kaçık ABD li bilim adamının ABD nin Her yıl yaklaşık 2 milyar dolar fon ayırdığı araştırmalar dalından kendilerine yukluce bir pay kapmak için uydurduğu senaryodur küresel isinma.Ha Bunu çok iyi başardılar senaryolarini Biraz Daha ileri götürerek olayı ozon tabakası delindi şeklinde genislettiler Bu senaryonun Bi sonraki aşaması içme sularının kaynaklarının Yok oluşu olacak yakın zamanda petrol savaşlarının yerine şu savaşları yaşanabilir.

Alçak bilim insanları! Hep uydurmatik şeylerle uğraşıyorlar.

Sikkofield gibi gerçek hocaları dinleyin, bilim insanı nedir? Hep para peşinde koşan zındıklar.

Dunyanin duz oldugunu da yeri gelmisken belirtelim.

yuvarlak olsa nasıl düşmeden duruyoruz -_- bilimsel saçmalıkları bırakın artık lütfen.

s

Dünyanın düz oluşunu kanıtlayan bir fotoğraf.Romanya bandıralı bir geminin turuncu dubaları farketmeyip dünyanın sonundan aşağı düşüş fotoğrafı bu.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Haritaya bakın hocalar, daha büyük ispat var mı?

Bunun neresi yuvarlak şimdi?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı

Haritaya bakın hocalar, daha büyük ispat var mı?

Bunun neresi yuvarlak şimdi?

bu foto 1700 yıllarda çekilmiş osmanlı tarafından. nasa ve dış güçler saklamaya çalışıyor -_-

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    Austen bunu yazdı
    DNA-X bunu yazdı

s

Dünyanın düz oluşunu kanıtlayan bir fotoğraf.Romanya bandıralı bir geminin turuncu dubaları farketmeyip dünyanın sonundan aşağı düşüş fotoğrafı bu.

Madem düz o zaman o sürekli aşağı doğru akan su nerede toplanıyor hadi toplandığı yer belli su neden hiç azalmıyor ?  Hadi ispatla hadi. Hadi. . . . . 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    Austen bunu yazdı
    DNA-X bunu yazdı

s

Madem düz o zaman o sürekli aşağı doğru akan su nerede toplanıyor hadi toplandığı yer belli su neden hiç azalmıyor ?  Hadi ispatla hadi. Hadi. . . . . 

Akan su işte yağmur olarak geri geliyor.Devir daim gibi.

Suyun nereye aktığınıda ateyizler açıklasın.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Şimdi küresel ısınma diye bir şey yok. Soğuma da yok. Yerel ısınma ve soğuma var. Bugün erzurumdaki soğuğu antalyada hissedebiliyor muyuz? Hissedemiyoruz. Öyleyse küresel değil. Tam tersi durum da geçerli. İlla bi ısınma veya soğuma varsa bölgesel/yerel olarak mevcut. O da mevsimsel kaynaklı bir şey zaten. 2 aya düzelir.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    u235 bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    Austen bunu yazdı
    DNA-X bunu yazdı

s

Akan su işte yağmur olarak geri geliyor.Devir daim gibi.

Suyun nereye aktığınıda ateyizler açıklasın.

Asagi akan su artan yercekiminden kaynaklanan basincla kuantum ayrismasi gerceklestirip atmosfere geri karisiyor.

sigara değil, balık olan.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

İstemsizce tüm mesajları okuyor ve kafa yoruyorum

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HacKeR_tr
    HacKeR_tr's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

İstemsizce tüm mesajları okuyor ve kafa yoruyorum

Ortak kader . . . 

Hatalarımla varım, hatta hatasızlıkla gurur duyacak kadar alçalmadım.
Toplam Hit: 3829 Toplam Mesaj: 34
küresel ısınma