Kurtlar Vadisi Pusu 48.Bölüm Fragmanı (!)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geniuss
    geniuss's avatar
    Erkek

Nury bunu yazdı:
    -----------------------------
    bu arada kafa yiye kenan yarbay :)

tum olayi cozdun nen  

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
     :D nasıl çözdünüz gözükmüyor okadar durdurdum baktım belli oluyor bir türlü  ama yarbay değil

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek
    Bence Alper'e kafa atmış =)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

Nury bunu yazdı:
    nah güzel bokunu çıkardılar artık. iskender yakalandığında zaten dizi bitecek gibi görünüyor onun için gittikçe atlatıyorlar yakalnmıyor amk adamı bitürlü :)

bitmez hoca bitmez mafya bitince biter dediler koca ist. mafysaını çökertti daha üstü çıktı ırağa gitti  amerikaya kafa tuttu çökerri geldi bişey olmadı iskender ölürse onunda bi üstü çıkar. tam ölür böyle sonra karanlık bi odada bi adam çıkar polatı istiom falan der :D sonra bütün kv  sazanları mutlu olur :D 

www.yesilgrow.com - Growshop
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    by_kamu bunu yazdı:
    Bence Alper'e kafa atmış =)

Valla tam onu yazacaktımda taşşak geçerler diye yazmadım hatta yazdım sildim

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    Bu bölüm çok kötü olcak galiba inş kafyı yiyen kenandır :D

Konumu silenlere inat kürdüm
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek

Never-More bunu yazdı:

Nury bunu yazdı:
    nah güzel bokunu çıkardılar artık. iskender yakalandığında zaten dizi bitecek gibi görünüyor onun için gittikçe atlatıyorlar yakalnmıyor amk adamı bitürlü :)

bitmez hoca bitmez mafya bitince biter dediler koca ist. mafysaını çökertti daha üstü çıktı ırağa gitti  amerikaya kafa tuttu çökerri geldi bişey olmadı iskender ölürse onunda bi üstü çıkar. tam ölür böyle sonra karanlık bi odada bi adam çıkar polatı istiom falan der :D sonra bütün kv  sazanları mutlu olur :D 

Hoca düşüncelerimin tercümanı olmuşsun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Muroya kafa atıyo
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    prison break'i izleyin pusunun ne kadar basit olayları geçiştiren oldugunu ve seyirciyi şaşkına çeviren akıl oyunları olmadıgını görürsünüz 5-6 yıl oldu daha polatın mematinin suratında çizik yok bari yalandan bii façasını aşagı alın

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek

Cia bunu yazdı:
    prison break'i izleyin pusunun ne kadar basit olayları geçiştiren oldugunu ve seyirciyi şaşkına çeviren akıl oyunları olmadıgını görürsünüz 5-6 yıl oldu daha polatın mematinin suratında çizik yok bari yalandan bii façasını aşagı alın

Prison Break'i ilk çıktığı günden beri izlerim (Amerika'da ilk çıktığı gün). İlk sezon gayet güzeldi. 2. sezonda öyle. Ama 3. ve 4. sezonla beraber onlarda bokunu çıkardılar. Ne şirket bitiyor ne micheal scolfield ölüyor be kardeşim. Zaten micheal dünyanın en zeki adamı gibi gösteriyorlar her boktan kurtuluyorlar onada sinir oluyorum.

Toplam Hit: 4608 Toplam Mesaj: 32