KURTLARVADİSİ

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaCkErDiRkA
    HaCkErDiRkA's avatar
    Erkek
    Memati, yoğun bakımda ölüm kalım savaşı vermektedir.
    Polat ise Memati’nin intikamını almaya yemin eder
    Laz Ziya, kendisinden habersiz parasının Çeçenlere verildiğini öğrenince, soluğu İplikçi Nedim’in yanında alır
    Çeçenler, 680 bin doları İplikçi Nedim’den almıştır ama Polat verdiği sözü çiğneyip başka planlar yaptığı sırada, beklenmedik biri hesaplarını bozar
    Açtığı davadan azledildiğini öğrenen Elif, Polat’la konuşmaya gider ve Memati’nin başına gelenleri öğrenir
    Safiye’ye verilen Meçhul kartpostal Baron’un evini karıştırır
    Nesrin’in Selim’le evlendirileceğini öğrenen Polat, Selim’in evine bir operasyon düzenler
    Doğu Bey, Ali Candan ile ilgili gerçeğe ulaşmak için Karahanlı ile görüşür ve Karahanlı, 30 yıldır yanıtını beklediği sorunun cevabını alırV

yazılarımı eleştirenin a a.g KiMiNe GöRe KRaLıM ! KiMiNe GöRe YaLaNıM ! RaHaT oL KaRDe$$$$$$$$$ ! BeN aDaMıNa GöRe FaLaN FiLaNıM dirka
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaCkErDiRkA
    HaCkErDiRkA's avatar
    Erkek
    “KİRVE”
    Pala, Polat’ın ayaklarının altında, ölümle yaşam arasındaki çizgide…
    Polat, Pala’dan istediklerini öğrenebilecek mi?
    Seyfo Dayı’nın kahvesinde matem var; son kabadayı da tarih oluyor.
    Mito, Elif’in getirdiği resimdeki üçüncü şahsı araştırıyor.
    Doğu Bey, Ali Candan hakkındaki gerçeği istiyor.
    Vadideki herkes, fotoğraftaki üçüncü şahsın kimliğini merak ediyor.
    Safiye, Kılıç’a yüzündeki izi soruyor.
    Sabahat Hanım yaşananlardan sonra soluğu Ömer Baba’nın evinde alıyor ve Nazife Anne’nin hiç beklenmedik tepkisiyle karşılaşıyor.
    Polat, Kirve’nin kim olduğunu soruyor…
    Sorular en beklenmeyen anlarda cevap bulunuyor!
    Kurtlar Vadisi’nde geçmiş konuşulmaz

yazılarımı eleştirenin a a.g KiMiNe GöRe KRaLıM ! KiMiNe GöRe YaLaNıM ! RaHaT oL KaRDe$$$$$$$$$ ! BeN aDaMıNa GöRe FaLaN FiLaNıM dirka
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaCkErDiRkA
    HaCkErDiRkA's avatar
    Erkek

AKILLARDAN SİLİNMEYECEK KAÇIŞ

Halo helikopterde, nefes nefese bir takip başlıyor… Pala elinden kaçan Halo’nun peşini bırakmıyor. Akıllardan silinmeyecek bir kaçış yaşanıyor!
    Polat imkansızı başarabilecek mi?
    Halo kendisini satan kişinin kimliğini öğrenince yıkılıyor...
    Rus Baron İbrahim Polat’ı kendi saflarında istiyor.
    Doğu Bey, Pala olayının ardından Mito’ya son sözünü söylüyor..
    Pala, Polat’ın ve adamlarının kimliğini çözmeye çalışıyor.
    Elif inadından vazgeçmiyor ve Ali’yi yetimhane yıllarından bulmaya çalışıyor
    Kurtlar Vadisi’nde nefes nefese bir takip yaşanıyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaCkErDiRkA
    HaCkErDiRkA's avatar
    Erkek
    “PALA”
    Hüsrev Ağa’nın ölümün ardından Konsey’de dengeler değişiyor. Acaba Hüsrev Ağa’nın yerini kim alacak?
    Doğu Bey ve Polat karşı karşıya.. Polat, Doğu Bey’e gerçekleri anlatacak mı ve Doğu’nun verdiği emri yerine getirecek mi?
    Baron, Polat’tan kimi istiyor?
    Elif Ali’nin akıbetini öğrenmek için yeni bir çareye başvuruyor, acaba bu sefer Ali’ye ulaşabilecek mi?
    Karahanlı medya önünde, kendisine yöneltilen suçlamalara cevap veriyor.
    Nergiz, rüyasında hayatıyla yüzleşiyor…
    Ömer Baba oğlu Ali’nin mezarı başında ve Nazife Anne Polat’tan yardım istiyor
    Nesrin, çocuklarıyla vedalaşıyor.
    Laz Ziya’nın Polat’a vasiyeti ve bunun karşılığındaki isteği…
    Ve Polat ile ekibi operasyonda…

Pala sorguda, elleri gözleri bağlı, karşısında Doğu ile Polat. Polat Aslan’ın katiline duyduğu öfkeyi içine gömmüş, emri veren gücün adını duymak derdinde!
    Bedir Mito’nun karşısında. İstanbul’un dört bir yanına bomba yerleştirdiklerini söyleyip Pala’nın serbest bırakılmasını istiyor.
    Polat, cezaevinde hükümlü uyuşturucu kaçakçısı Halil İbrahim Kapar’ı kaçırmak üzere harekete geçmiş! Polat “Halo”yu fiziki imkansızlıklara rağmen kaçırabilecek mi? Karşısına “derin” engel kim çıkacak?
    Kurtlar Vadisi’nde macera hiç bitmez

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaCkErDiRkA
    HaCkErDiRkA's avatar
    Erkek
    Kafalarda namlular, öldürücü sorular…
    Polat Aslan’ın evinde “vasiyet” ararken, Abdülhey yetimhaneden kendisini çıkarıp yetiştiren gücün, “devlet”in başka bir yüzüyle karşı karşıya…
    Baron Kılıç’a soruyor, “Benim gördüğümü sen de gördün mü?”
    Kılıç yüzündeki kesikte arıyor cevabı, 30 yıl gözünün önünden kanlı, canlı geçiveriyor…
    Baron Polat’ı, Safiye Nergiz’i, Elif Ali’yi, Hikmet Aslan’ı soruyor. Polat ise kendini, “Ben kimim?”
    Kurtlar Vadisi’nde kim olduğun kimliğinde yazmaz

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaCkErDiRkA
    HaCkErDiRkA's avatar
    Erkek
    KİRVE”
    Pala, Polat’ın ayaklarının altında, ölümle yaşam arasındaki çizgide…
    Polat, Pala’dan istediklerini öğrenebilecek mi?
    Seyfo Dayı’nın kahvesinde matem var; son kabadayı da tarih oluyor.
    Mito, Elif’in getirdiği resimdeki üçüncü şahsı araştırıyor.
    Doğu Bey, Ali Candan hakkındaki gerçeği istiyor.
    Vadideki herkes, fotoğraftaki üçüncü şahsın kimliğini merak ediyor.
    Safiye, Kılıç’a yüzündeki izi soruyor.
    Sabahat Hanım yaşananlardan sonra soluğu Ömer Baba’nın evinde alıyor ve Nazife Anne’nin hiç beklenmedik tepkisiyle karşılaşıyor.
    Polat, Kirve’nin kim olduğunu soruyor…
    Sorular en beklenmeyen anlarda cevap bulunuyor!
    Kurtlar Vadisi’nde geçmiş konuşulmaz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaCkErDiRkA
    HaCkErDiRkA's avatar
    Erkek

Memati Rus kapanında, ölümle burun buruna yaşamda kalmaya çalışıyor
    Nesrin Memati’yi kurtarabilmek için Selim’le pazarlık yapıyor.
    Doğu Bey, Çeçenler’i kontrol altında tutabilmek için Polat’la görüşür, Polat Doğu Bey’in istediği bu yardımı geri çevirmez, ancak bu konuda Çeçenler’e bir şart koşar. Babasıyla uzlaşamayan Safiye be defa çareyi annesinde arar.
    Laz Ziya ve İbrahim Ahıskalı karşı karşıya gelirler; Selim’in Nesrin’e Laz Ziya’nın ise her ikisine bir sürprizi vardır.
    Memati’ye ulaşamayan Adnan ve Erdoğan çareyi, Polat’a durumu anlatmakta bulur.
    Polat, sokaklar uğruna sokaklarda ölüme terk edilen Memati’yi kurtarabilecek mi?

Memati, yoğun bakımda ölüm kalım savaşı vermektedir.
    Polat ise Memati’nin intikamını almaya yemin eder
    Laz Ziya, kendisinden habersiz parasının Çeçenlere verildiğini öğrenince, soluğu İplikçi Nedim’in yanında alır
    Çeçenler, 680 bin doları İplikçi Nedim’den almıştır ama Polat verdiği sözü çiğneyip başka planlar yaptığı sırada, beklenmedik biri hesaplarını bozar
    Açtığı davadan azledildiğini öğrenen Elif, Polat’la konuşmaya gider ve Memati’nin başına gelenleri öğrenir
    Safiye’ye verilen Meçhul kartpostal Baron’un evini karıştırır
    Nesrin’in Selim’le evlendirileceğini öğrenen Polat, Selim’in evine bir operasyon düzenler
    Doğu Bey, Ali Candan ile ilgili gerçeğe ulaşmak için Karahanlı ile görüşür ve Karahanlı, 30 yıldır yanıtını beklediği sorunun cevabını alır

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaCkErDiRkA
    HaCkErDiRkA's avatar
    Erkek

KURTLAR VADİSİ HAKKIN DA DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUZ ARKADAŞLAR

AKLINIZ DAN SİLİNMEYEN ŞEYLER VARSA  BİZİMLE PAYLAŞIN

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

Tahribat Forum
    Yeni Başlayanlar
          KURTLARVADİSİ

arkadaşım yeni üye oldum diye buraya konu açmana gerek yok.

l enfer c est les autres Sartre ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

HUNTURK denetleme memuru gibi adamsın..Kim nereye yanlış konu açsa yakalıyon wayb aq :P

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    ARKADAŞIM SEN BU KONUYU ZAHMET ETİP AÇMIŞSIN İYİDE ETMİŞSİN AMA SEN KURTLAR VADİSİ KİTABI VAR ONDAKİ GÜZEL SÖZLERİ YAZSAN DAHA GÜZEL VE DAHA İYİ BİR İÇERİK OLURDU BENDE VAR EBOOK OLARAK AMA ŞUANDA ARŞİVİMDE NEREDE OLDUGUNU BİLMİYORUM BULURSAM YAYINLIYACAM

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
Toplam Hit: 3538 Toplam Mesaj: 14