folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kurumsal İsim Yapmış Cafe Şubesi İşletmesi

Kurumsal İsim Yapmış Cafe Şubesi İşletmesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

benim tavsiyem kendi markanı yarat baska bi markayla ugrasma.. hem ilereiye dönük büyüme için iyi olur.. frenc mirenc ugrasma olustur kendi markanı bak dalgana.. bizim burda en dandik cafeler bile günlük 2k ciro yapıolar en ölü günde.. bu işin en büyük avantajı insanın cok gectiği yer olacak ve bide kira ucuz olacak.. restorant otomasyon vs lazım olursa paslasalım :) kerrzpos falan duduklenme..

Hocam çok iyi yaptığın bir şey ya da geçmişten gelen isim altyapın yoksa o dediğin olmuyor. Çok gördük parasıyla şahane mekan yapıp vasat ürünler ya da pahalı fiyat politikasıyla müşteriyi iten yerleri. Tutarsa çok daha karlı frence göre ama tutmazsa batış kaçınılmaz oluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    Cayan bunu yazdı
    cybermole bunu yazdı

benim tavsiyem kendi markanı yarat baska bi markayla ugrasma.. hem ilereiye dönük büyüme için iyi olur.. frenc mirenc ugrasma olustur kendi markanı bak dalgana.. bizim burda en dandik cafeler bile günlük 2k ciro yapıolar en ölü günde.. bu işin en büyük avantajı insanın cok gectiği yer olacak ve bide kira ucuz olacak.. restorant otomasyon vs lazım olursa paslasalım :) kerrzpos falan duduklenme..

Hocam çok iyi yaptığın bir şey ya da geçmişten gelen isim altyapın yoksa o dediğin olmuyor. Çok gördük parasıyla şahane mekan yapıp vasat ürünler ya da pahalı fiyat politikasıyla müşteriyi iten yerleri. Tutarsa çok daha karlı frence göre ama tutmazsa batış kaçınılmaz oluyor.

ayni kalite daha ucuza ne dersiniz diye bi slogan herseyden onemlisi verilen hizmetdir masanin temizligi garsonun guleryuzi ilgisi gerisibos benim gozumde hem.cok skmicak garsonlar.oyle uzak takip mekan buyukse cagri cihazi sart cagri cohazlari mekana %30 daha fazla sattirir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

gelen cayinnrengi

kahvenin kopugu

nargile varsa aromasi vs vs kriter cok bunlardan en onemlisi ilgi alaka hizmet .. 

sen gelen musteriye sen bana muhtacsin ben sana degil modunda olursa bi mekan tutmaz kalite onemli ama herseyden once hizmet

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Dediklerine katılıyorum hocam. Ama arkadaşın dediği gibi günümüz şartlarda kendi ismini yaşatan büyüten nadir çıkıyor.

konum olarak tavsiye ettiğiniz yerlere açığım

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    enes bunu yazdı

Dediklerine katılıyorum hocam. Ama arkadaşın dediği gibi günümüz şartlarda kendi ismini yaşatan büyüten nadir çıkıyor.

konum olarak tavsiye ettiğiniz yerlere açığım

mado için konuşursak genel merkez dandik pasta kutusunu bile normal matbanın 2 katına satıyor, lojistik ücretleri ayrı dert 

Eğer açacağım muhit yer güzel se, sigara içme alanların varsa biraz da kendi çevren kazanıyor ama şuan mado işleten arkadaşların genel dediği şu günün şartlarında değmez bu para bağlanmaz işler düşük, alacağın bayilik de tüm sözleşme şartlarını iyioku hatta işini bilen avukatı na okeylet öyle imzayı bas

çoğu mado genel merkezden gizli kendi ürünlerini yaptırıp mado etiketinde koyuyor 

tavsiyem mado dan ziyade biraz daha genç kesime hitap eden bir marka ile anlaş 

sıfırdan marka yapmak seni yıpratır artı daha önce hiç işletmecilik yapmadıysan bu sektörde tutturman imkansız çoğu yer devir ediyor senin yerinde olsam kafa ma yatan güzel bir mekanı devir alırım 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Devir ücretlerine bakıyorum satıllık dükkan mülklerinden 1-2 aşşağıda fiyatlar. Hal böyle olunca devirdense dükkan alıp hem mülk sahibi olmak hemde işletmek mantıklı.

kurumsal olması ve gençlere de hitap etmesi önceliğim. Mado sadece örnekti açıkcası. Aklımda diğer örneklerde olduğu gibi nargile vs de olması önceliğim.

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
Toplam Hit: 1992 Toplam Mesaj: 17
kurumsal güç cafe sermaye işletme