Kurumsal Whatsapp Hattı Kurulması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    peace
    peace's avatar
    Erkek

Herkese iyi akşamlar,kurumsal bir firmaya whatsapp hattı kurmak istedik ancak görüştüğümüz firmalar whatsapp yönetimi için bize aylık 10k bir ücret çıkardılar.Kendi Callcenter'imiz var.Biz daha uygun bir şekilde bu durumu yönetebilir miyiz onun yollarını arıyoruz.Bu konu hakkında daha önce bir tecrübesi olan ve ya bilgisi olan varsa benimle paylaşırsa çok sevinirim.

Hi!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

detay versen ne istyrsn mesela 

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    peace
    peace's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı

detay versen ne istyrsn mesela 

Gelecek şikayetleri,keşif taleplerini vb. wp üzerinden alarak callcenter a yönlendirecek ve aynı gün içerisinde son tüketiciyle irtibat kurulmuş olacak.asıl amaç burada durumlara hızlı tepki vermek.wp da bu durumda memleketimde oldukça kullanışlı olduğu için yönlendirmeleri buradan almak istiyoruz.

Hi!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Biz şirkette whatsapp bussines kullanıyoruz ve şirketler için oldukça hızlı pratik ve faydalı, siz neden kendiniz yönetmek varken başka aracı firma istiyorsunuz ki kendi çalışanınız yönetsin. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DesertSun
    DesertSun's avatar
    Erkek

özelden yaz bana

::: REALHACKERS.NET ADMIN :::
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atorgani
    Atorgani's avatar
    Erkek

komik gelecek belki ama daha önce şöyle yapmıştık 

bir hat aldım bir telefona taktık sonra whatsapp wep üzerinden açtık bir kişi sadece orası ile ilgilendi :D (tabi başka ufak görevleride vardı ) ne 10 k'sı ya :D 

neyi neden yaptığını bilmiyor, sonra da ölüp gidiyorsun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

adam normal whatsapp şirket istemiyor. bir ekip whatsappdan alınan talepleri callcenter sistemine girecek diyor

peki callcenter size aitse callcenter uygulamalarına whatsapp entegre ettirseniz  daha az eleman daha çok kazanç :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

adam normal whatsapp şirket istemiyor. bir ekip whatsappdan alınan talepleri callcenter sistemine girecek diyor

peki callcenter size aitse callcenter uygulamalarına whatsapp entegre ettirseniz  daha az eleman daha çok kazanç :)

Bende bunu dedim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

https://www.whatsapp.com/business/api bunu kullanarak sizin sistemlere entegre yapabilecek bir eklenti vb bir şey için teklif alın tek seferde çözün. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    peace
    peace's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Biz şirkette whatsapp bussines kullanıyoruz ve şirketler için oldukça hızlı pratik ve faydalı, siz neden kendiniz yönetmek varken başka aracı firma istiyorsunuz ki kendi çalışanınız yönetsin. 

Pazarlama kısmımız ilgileniyor alım sürecinde ancak projeyi satış kısmı olarak biz hazırladığımız için pazarlamadan böyle bir cevap aldık ve şok olduk.Bunun alt yapısını kendimiz hazırlamaya karar verdik.O sebeple neler yapılabilir konusunda sizden fikir almak istedim :)

Hi!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    peace
    peace's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Pazarlamaya onu sunduk ancak bize böyle bir maliyet çıkartmalarına şaşırdık.Anlamsız derece de yüksek.Yıllık 120 k bir maliyet demek bu.Callcenterimizde bunu karşılayabilecek personel sayımızda var.

Hi!
Toplam Hit: 1902 Toplam Mesaj: 13
whastapp