folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kurutulmuş Cennet Elması Severmisin ?

Kurutulmuş Cennet Elması Severmisin ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek
    LinkinMeTiN bunu yazdı

Satış konumda tarif vermek çok manidar😮

Hocam bu tutumun bence de yanlış. Kimse senin ekmeğinle oynamıyor. Alper hocanın tarif ettiği şekilde alıp uğraşacak kişi sayısı da %5 falandır herhalde bu forumda. Ayrıca sen de tarifi paylaş bence. Alıp kurutmak isteyene rehber olsun. Sonuçta burası (sadece) bir ticaret forumu değil

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    improper
    improper's avatar
    Erkek

Coca-Colanin sırrını saklıyor. Ağacı var bahçede iklimden kurutma olmuyor, kurusunu alsam mı diyordum. Bedava versen almam bu tiniyetten. insan gibi insan varmı bunun  kurutulmuşunu satan 3 kg kadar alıp denemek istiyorum. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    LinkinMeTiN bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

bu sene daha çok yapacam ben :)

tarif paylaşamyı ihmal etme  . 

bende denemek isterim .

la tariflik bişi yok 

bu haldeyken alıyosun hatta biraz daha yeşil de olabilir (ben ağaçtan topluyorum yetmezse alıyorum) sararmamış olgunlaşmamış olarak saplarını koparma sonra elma gibi soyuyorsun

ip ile asıyorsun yağmur su gelmeyecek bir yere güneş olsa daha kolay olur ortalam 3 hafta sonunda oluyor ben sonra onları sudan geçirip 1 gün daha kurutuyorum

vakumlayıp -2 etliğe atıyorum kışın yemek için

önemli nokta 

- saplarından asacaksın

- sakın delip asma kurtlanıyor :)

son bahar gelsin yaparken bi video atarım wp grubuna

oha gerçekten bu şeyi yazdın mı bana? 

2 yıl önce ben kurutmaya başladığımda hanım youtube videolarından gördü nasıl oluyor diye yani çok gizli birşey değil bi cola formülü değil

burdaki belirli seviyedeki insanlar bunun kurutmasını becemecek kadar cahil mi adam yapsa zaten yapar senin konuna okadar yazdım çok güzel seviyorum yaşını yemem ama kurusu şöyle iyi böyle iyi diye

hoca ayıp ettin..

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    LinkinMeTiN bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

bu sene daha çok yapacam ben :)

tarif paylaşamyı ihmal etme  . 

bende denemek isterim .

la tariflik bişi yok 

bu haldeyken alıyosun hatta biraz daha yeşil de olabilir (ben ağaçtan topluyorum yetmezse alıyorum) sararmamış olgunlaşmamış olarak saplarını koparma sonra elma gibi soyuyorsun

ip ile asıyorsun yağmur su gelmeyecek bir yere güneş olsa daha kolay olur ortalam 3 hafta sonunda oluyor ben sonra onları sudan geçirip 1 gün daha kurutuyorum

vakumlayıp -2 etliğe atıyorum kışın yemek için

önemli nokta 

- saplarından asacaksın

- sakın delip asma kurtlanıyor :)

son bahar gelsin yaparken bi video atarım wp grubuna

oha gerçekten bu şeyi yazdın mı bana? 

2 yıl önce ben kurutmaya başladığımda hanım youtube videolarından gördü nasıl oluyor diye yani çok gizli birşey değil bi cola formülü değil

burdaki belirli seviyedeki insanlar bunun kurutmasını becemecek kadar cahil mi adam yapsa zaten yapar senin konuna okadar yazdım çok güzel seviyorum yaşını yemem ama kurusu şöyle iyi böyle iyi diye

hoca ayıp ettin..

seni sseverim alper hocam. bu konuda yazman olmadı dedim zaten. 

çok özel birşeyi yok. hatta herkesin yapabilceği birşey. ayrıca youtube'da  tarifini bırak, adam en ince ayrıntısına kadar anlatıyor. benden daha hakim  nasıl kurutulacağına. 

ki diyorum zaten bana sorsalar yine yazardım, söylerdim. 

Neyse sağlık olsun diyelim.  Birbirmizi yanlış anladık sadece <3

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek
    mehmetdiyebiri bunu yazdı
    LinkinMeTiN bunu yazdı

Hocam bu tutumun bence de yanlış. Kimse senin ekmeğinle oynamıyor. Alper hocanın tarif ettiği şekilde alıp uğraşacak kişi sayısı da %5 falandır herhalde bu forumda. Ayrıca sen de tarifi paylaş bence. Alıp kurutmak isteyene rehber olsun. Sonuçta burası (sadece) bir ticaret forumu değil

hocam konuyu "  İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş " buraya açtığım için  garip geldi.  çok fazla forumda takılmıyorum. kuralları bilmiyorum  yani böyle olaylar yaşanıyor mu onuda bilmiyorum. o yüzden tuhaf geldi alper hocamın yazdığı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byincesu
    byincesu's avatar
    Erkek

Bu tavırdan sonra;

Kurutulmuş Cennet Elması Sever misin ?

SEVMEM HOCAM KALSIN !

byincesu tarafından 04/Nis/23 17:03 tarihinde düzenlenmiştir

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax66
    catlax66's avatar
    Erkek

İlk defa deneyecektim biraz temkinli istedim açıkcası, kargonun geldiği gün amcamlara davetliydik onlarda sitelerde bir tanıdığından almış orda denedim. Sonra eve geldim sizin ürünü denedim kesinlikle tat konusunda çok daha başarılı buldum. Teşekkür ederim herşey için.

Vasıflı Çömez!..... Artık Amatör:).. Nihayet normal...:D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    LinkinMeTiN bunu yazdı
    mehmetdiyebiri bunu yazdı
    LinkinMeTiN bunu yazdı

hocam konuyu "  İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş " buraya açtığım için  garip geldi.  çok fazla forumda takılmıyorum. kuralları bilmiyorum  yani böyle olaylar yaşanıyor mu onuda bilmiyorum. o yüzden tuhaf geldi alper hocamın yazdığı

nasıl bilmiyorsun hocam, 2002 üyesisin ki çoğu şeyi eminim biliyorsun,felsefeyi anlamışsındır en azından,neyse hayırlı satışlar.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

Adana kozanda bunu yapıyorlar tirlarla yurt dışına gidiyor

Hamken toplayıp soyuyorlar ve sapindan asiyorlar üstü çinkoyla kapalı bir alana sanırım çiğ değmesin güneş ışıgı görmesin diye 

https://m.takvim.com.tr/video/yasam-videolari/adana-kozanda-camasir-ipinde-hurma-kurutan-girisimci-kendisinin-ve-komsularinin-hayatini-degistirdi

taekwondo tarafından 09/Nis/23 23:49 tarihinde düzenlenmiştir

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

amma abarttınız yok bu tavırdan dolayı almıyorum başka satan yok mu yok yanlış yaptın yok ne var bunda yok gerçekten bunu dedin mi. Adam buraya neden konu açmış satmak istiyor para kazanacak. severmisin diye sorarken hayrım olsun demiyor. heryerde yazıyor youtube da tarifi varsa öyle deseydiniz madem. konu basit olduğu için göremiyorsunuz. tamam uğraşmicak yine alır eyvallah da ince bir düşünce o. yazdı diye sıkıntı yok ama yazmaması daha iyi olurdu. Ki adam da bunu demiş özelden atsaydın vs. Çünkü adam geçici değil devamlı yapmak istiyor. Seneye için tahribata özel stok yapacak 200kg dan fazla ayırcam diyor. sizin paylaşım almayın boş yere yapması basit kendiniz yapın der gibi bişi. 

dip not: aldıklarım arasında en doğal en güzeli buydu kendim yapsam da bunu tutturamam diye düşünüyorum