folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kurutulmuş Cennet Elması Severmisin ? Yeni Mahsül

Kurutulmuş Cennet Elması Severmisin ? Yeni Mahsül

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek

Geçen sene olduğu gibi bu senede cennet elmalarını (trabzon hurmasını) kuruttum.  Çok lezzetli ve beğenilme garantilidir. 

1 KG fıyatı 200  'dir.  (10 KG alacaklara kilo fiyatını  180  TL'den veriyorum )

whatsapp 0554 66 777 00

bu forumdan alanların yorumları

@kapil : 3 kg aldım gerçekten çok güzelmiş keşke 5 alsaydım :)) neyse yine sipariş vereceğim yakın zamanda hazır ol hocam elinize emeğinize sağlık herkese tavsiye ederim.

@mehmetdiyebiri  Ürünler ulaştı, ailece çok sevdik, şimdiye kadar nasıl bu lezzetle tanışmadığıma şaşırdım :) önümüzdeki günlerde tekrar sipariş vermeyi düşünüyorum 

@metanet enimde elime ulaştı ürünler, hurmanın yaş halini çok seviyorum ben bu da iyiymiş.

Tadı incir kurusuna benziyor, gideri var :)

@shia Yaş halini severim. Kurutulmuş halini de ilk defa deneyeceğim için 1,5 kg sipariş etmiştim. <strong style="font-size: 15.4px; : #ffffff;">Lafı hiç uzatmadan yazayım: @LinkinMeTİN <strong style="font-size: 15.4px; : #ffffff;">hocam bana 10 kg daha ayır, pazartesi yolla gelsin. Gerçekten tadı çok güzel, ailece çok beğendik. Yapanların, zahmet çekenlerin, gönderenin eline sağlık.

@aslanamca  Son zamanlarda yediğim en güzel lezzet  cidden. Yakın zamanda sipariş  geçicem :)) 

@cute Siparişim ulaştı. Ellerinize sağlık. Bizim evden eksik olmaz kurutulmuş cennet elması. Ama bu güne kadar yediklerimiz içinde en lezzetlisiydi. stoklarınız yenilenince yine talibiz :)

@Mx0TBT Yarım kilo siparis vermişti kargo geldiği gun bitirdim :)

@mehmetdiyebiri Konuyu görünce bi kere daha teşekkür etme isteği duydum . Bugün yine yedim, muhteşem.

seneye ben sipariş vermeyi unutsam bile beni mesajla uyar hocam :)

@mavigozludev bgn geldi bnm kargo acaip lezzetli bişeymiş.

Alayını yemeyecek olsam stoklamak lazım  :) tam benlik bi şeymiş bu meret hurmayı d açok severim misal ama kudüs bile küçük gelio lan sanki daha tadıan varamadan yutuyon gidiyo gibi oluyodu, bu öyle dğeil en azından dolu dolu yemiş oluyorum :)

@makets Gayet lezzetli tavsiye ederim. Yaşından daha çok hoşuma gitti. 

FiL3MAN  3kg aldım denedim tavsiye ederim. ben devamlı tüketen biri olarak bu fiyata bu boyda yok. kaçırmayın varsa eğer =)

online satışlardaki müşteri yorumları gibi yazacak olursak

Hızlı gönderi. ilgili satıcı. harika ürün. kusursuz alış veriş. müşteri memnuniyeti. 

@tosun  Bizimkiler rizedeler bu lezzeti biliyolar zaten. Hatta annem balkona asıp kendi de kurutuyo  :)) ama senin gönderdiğini de çok beğendiler

trooper Satıcı çok ilgiliydi. Kargo hızlı ve güzel paketlenmiş. Teşekkürler

Hocam ilgine teşekkürler ürünleri yedik beğendim..

catlax66 İlk defa deneyecektim biraz temkinli istedim açıkcası, kargonun geldiği gün amcamlara davetliydik onlarda sitelerde bir tanıdığından almış orda denedim. Sonra eve geldim sizin ürünü denedim kesinlikle tat konusunda çok daha başarılı buldum. Teşekkür ederim herşey için.

@mehmetdiyebiri Geçen sene 5 kg almıştım, Sağ olsun hatırlattı bu sene.

25kg sipariş verdim :)

Ürünler ulaştı, kaliteleri, lezzetleri muazzam.tavsiye ediyorum.hocam seneye de hatırlat bana yine alırım :)

shia 

Geçen yıl ilk defa tadıına bakmıştım ve alıp çok beğenmiştim. Bu sene yine aldım ve yine çok beğendim. Kalite aynı. Seneye tekrar sipariş edeceğim inş. :)

m3m0

2,5 kilo alıp denemek istedim. Çok hızlı gönderdi sağolsun. İlk defa denedim ve tadı çok hoşuma gitti, muhteşem gerçekten. Tavsiye edilir.

Osuran_Boga

Geçen sene yetişemedim ama bu sene yetiştim. Eşim yaşını çok sevdiği için çok çok almak istedim ama saklama koşulları nedeniyle 5 kilo aldım. Eline sağlık hocam. Cidden çok lezzetli.

İlk defa kurutulmuşunu deneyecekler için(eşim gibi :D) tavsiye: Tadı (doğal olarak :D) direk o trabzon hurması gibi değil.

Gerek denemek için gerekse kurutulmuş trabzon hurması almak için hiç şüphe etmeden alabilirsiniz. Tekrar eline sağlık hocam.

LinkinMeTiN tarafından 19/Ara/23 11:18 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Sevgili devrem hayırlı işlerin olsun. Ben Rizedeyim topladım kuruttum çok çok :) . Bereketli olsun inşallah. KEndisi güvenilir bir satıcı ve adamdır. Selam olsun sana Metincim.

alektamovikmovik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Bu yıl bahçe de yer açarsam 2 tane bundan dikmek istiyorum.önceki aşırı sıcaklardan çok zarar gördü ayva gibi olan meyve erik gibi verdi şimdi onlardan bir tabak yiyorum kan sulandırıcı faydalı şekerli .

Kuru severler için değer bence iyi satışlar.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı

Sevgili devrem hayırlı işlerin olsun. Ben Rizedeyim topladım kuruttum çok çok :) . Bereketli olsun inşallah. KEndisi güvenilir bir satıcı ve adamdır. Selam olsun sana Metincim.

Sağolasın altdevre :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bu yıl 60-70 kg kurutttum

rahat 40 kg çöpe atmışımdır

kalanlarıda seçtim

10 kg kaldı ondanda kurtsuz çıkacağını samıyorum ben bu yıl yemiyecem :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek

Geçen sene 5 kg almıştım, Sağ olsun hatırlattı bu sene.

25kg sipariş verdim :)

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

bunu duymuşluğum vardı sanki ama yemek nasip olmamıştı. bugün kargom geldi ilk defa yedim. 

en terbiyeli haliyle; bence direk namluya mermi hazırlıyo :D   (   under. amcamıza sevgiler saygılar (;   )

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

bunu duymuşluğum vardı sanki ama yemek nasip olmamıştı. bugün kargom geldi ilk defa yedim. 

en terbiyeli haliyle; bence direk namluya mermi hazırlıyo :D   (   under. amcamıza sevgiler saygılar (;   )

seni gidi hınzır seni.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

Günde 1 tane yemekten zarar gelmez  :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    LinkinMeTiN bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı

artık günde 1 tane farz gibi oldu (: gününe göre ihtiyaca göre değişebilir :D

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı
    LinkinMeTiN bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı

artık günde 1 tane farz gibi oldu (: gününe göre ihtiyaca göre değişebilir :D

sen bol bol ye o zaman hocam  devamı var :))

Toplam Hit: 2189 Toplam Mesaj: 38
cennet elması