folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kuryeye Nababilirim ?

Kuryeye Nababilirim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek

Mecbur olduğum için uçak bileti filen alırken kredi kartı kullanmam gerekiyor. Yoksa bu acentalar 19€ luk bileti 59€ ya ittiriyorlar. Bu yüzden bitane almak için başvurdum. Akabinde ve detayında 10 gündür bekliyorum ki kurye gelecek. Sözde bankanın bana dediğine göre benim telefon numaram varmış bana hertürlü ulaşırmış. Açık adresim de belli.. Her neyse.. Bu itoğlu it kurye soyadımız aynı olan bir akrabamıza vermiş. Ama akrabamız olduğunu bilmeden. Yani tamamen şans eseri sormuş bizim taksi şöförü amcaya X ailesine bir zarf vermem lazım diye. Amcam demiş benim soy ismi de aynı. Demiş: Amca 5 gündür senin eve geliyorum kimse yok vs vs. nerdesiniz siz? Amcama imza attırmış kimlik bile sormadan. Sonra benim zarfı teslim edip gitmiş.. Zarfın üzerinde bizim evin açık adresi yazıyor o akrabamızın adresi ile en ufak alaka yok arada bi dünya sokak farkı var. iletişim bilgileri kısmında hem ev hem cep numaram var ve bilerek aramamış. Şimdi bu kuryeyi nasıl şikayet edebilirim. Uyuz etti beni it oğlu it.. Babamın banka kartını yeniledik o zaman da evi bulamadık deyip bankaya teslim etmişti gidip bankadan almıştık kartı..

Yargılamak için bilmek, bilmek için anlamak, anlamak için dinlemek gerekir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

bana ulaşmadı ve sahte imza atılmış diyip  şirkeetı mahkemeye ver

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    ruhii bunu yazdı

bana ulaşmadı ve sahte imza atılmış diyip  şirkeetı mahkemeye ver

hocam kart sonucta eline ulaşmış amcasından olsada. 

şuanki durumda yapacak birşey yok , gerçek maduruyet durumunda birşeyler yapmalısın bence.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek
    Aynisini bana yapmisti oclar cokta onemli bir mevzuydu kan beynime sicramisti. Simdi dusunuyorum acaba niye mahkemeye vermedim :/

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

ben de bazen kargo elemanlarına karşı aacayip sinirleniyorum, sonra ekmeğiyle oynamayayım diyorum kendime

der die das
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek

Kuryenin hangi firmadan olduğunu bilmiyorum. Bankaya sordum söylemediler. Mahkemeye vermeyeceğim o abartıya kaçar ama yine de adamın sorumsuzluğundan dolayı ceza almasını istiyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bolu_beyi
    bolu_beyi's avatar
    Erkek

Soyisim tutuyorsa üstüne tc numarasıda almıssa kebap. Yapabileceğin hiçbir şey olmaz. En kötü ihtimal şikayetim var'da yazmak hergün güncellemek en dikkat ettikleri mecra (nette) şimdilik orası..

by : bolu beyi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek
    bolu_beyi bunu yazdı

Soyisim tutuyorsa üstüne tc numarasıda almıssa kebap. Yapabileceğin hiçbir şey olmaz. En kötü ihtimal şikayetim var'da yazmak hergün güncellemek en dikkat ettikleri mecra (nette) şimdilik orası..

Soyisim tutuyor ama amcamın kimliğine de bakmamış imza filen de almamış.. Zaten canımı sıkan nokta da bu.. Yani yoldan geçen herangi birine vermesinden farksız..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

şikayetvara düzgün ve hukuki bir dille olayı yaz ve suç duyurusunda bulunuyorum de, sonra arkana yaslanıp seyret (:

sigara değil, balık olan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek

Kartını aldığım bankadan tanıdığım biri aracılığı ile öğrendim ki KuryeNet denen kurye şirketini kullanmış bu banka. Şikayetvara girdim zaten dünya kadar şikayet var bu firma hakkında "Kartı Başkasına Teslim Etme" diye bir başlık var 54 kişi şikayetçi olmuş benimle aynı sebepten dolayı.. Kişilere verdikleri cevaplara baktım gayet pişkin bir tarzda cevap yazmışlar. En ufak bi özür metni yok. Şimdi mail yazdım bakalım ne olacak..

Edit: Buyrun bu da şikayetvar daki konu başlığı.. http://www.sikayetvar.com/kategori/kargo-nakliyat/kurye/baskasina-teslimat/7792

Not: Siz siz olun kullanmayın bu itoğlu itleri... Demekki devamlı yaptıkları bir terbiyesizlik, sorumsuzluk..

TR-SCOPJE tarafından 10/Nis/14 22:47 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Ana sayfada gözüme gözüme girdi, nasıl rahatsız etti bir bilsen..

Nababilirim ? -> Ne yapabilirim ?

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
Toplam Hit: 3485 Toplam Mesaj: 28