Kusura Bakmayın Yaa Bi Soru Sorabilirmiyim? :D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek
    fazla yaalı yuulu konuşma herif gibi konuş. host aldığın adama sor bakalım kaç tane mail açma hakkı vermiş?eğer arkadaşların dediğini yaptığın halde olmuyorsa mail açma hakkın olmayabilir. söylediğimi tut
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Tuna bunu yazdı:
    -----------------------------
    fazla yaalı yuulu konuşma herif gibi konuş. host aldığın adama sor bakalım kaç tane mail açma hakkı vermiş?eğer arkadaşların dediğini yaptığın halde olmuyorsa mail açma hakkın olmayabilir. söylediğimi tut

oldu bi de gelirken manavdan motorlu testere alsın

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    Arkadaslar burdan bie seyi açıklamak istiyorum. Ben ReDsEA NİCKİNİN ASIL SAHİBİYİM KISA SÜRELİ İNTERNET KAPANDI BENDE O YUZDEN ARKADASA VERDİM O DA SAĞLAM BİRİDİR KISA SÜRE O KULLANACAK SORULARIDA O SORUYO BEN YAKINDA DÖNECEM HERKESE İYİ GÜNLER

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

ReDsEa bunu yazdı:
    Arkadaslar burdan bie seyi açıklamak istiyorum. Ben ReDsEA NİCKİNİN ASIL SAHİBİYİM KISA SÜRELİ İNTERNET KAPANDI BENDE O YUZDEN ARKADASA VERDİM O DA SAĞLAM BİRİDİR KISA SÜRE O KULLANACAK SORULARIDA O SORUYO BEN YAKINDA DÖNECEM HERKESE İYİ GÜNLER
    muhahaha:D abi açın şu referanssız üyeliği. millet kiraya veriyo :D

buarada benimkini isteyen olursa günlük 100 YTL. den kiralayabilirim :D

///______________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

sevgili muridler uyeliğimi verdiğim kişi benim can dostum 1 kuruş almıyorum o şimdi site mite işlerine giriyo benimde internetim kapalı olduğu için ona verdim tahribat yardım eder sana dedim. ben o kadar serefsiz değilim.ben dostlarıma sitemin şifresini bile gözümü kırpmadan veririm bunuda bilen uyeler var burda ya bilip bilmeden ne konuşuyorsunuz... bugüne kadar ne yamuğumu gördünüz. çocuk yardım istedi bende tahribat yardım eder dedim...

ayrıca baron yaptığın çok buyuk ayıp. lan insanlık bu derece mi öldü. hiç kimsenin hiç kimseye güveni kalmamış...

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
Toplam Hit: 3391 Toplam Mesaj: 16