folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kusursuz Cinayet !!!!!

Kusursuz Cinayet !!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek
    Beyler kusursuç yoktur kriminoloji bilginlerine göre ama kusursuz cinayet işlemeyi başaranlar var. Peki siz kusursuz cinayetinizi nasıl yapardınız _?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    hedefin nerde olduğna bağlı birazda bu. ayrıca kusursuz cinayet yoktur faili çeşitli odaklar tarafından iyi gizlenmiş cinayet vardır bence

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

piskopat bir kitap vardı bu isimde...

felsefe kitabı, ama ne zaman okumaya başlasam daha erken olduğunu anlıyorum...

neyse alakasız girdim sanki ama olsun =) 

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek

kim gönderdi seni:)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek

sizin yakınlarınızda oturan genç bir adam. kesinklikle öldüreceksiniz. öldürmeyecem filan yok.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek
    kimsenin fikri yok mu :S:S ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

bu dönem bir ders alıyorum,"kriminoloji" dersi,bir şeyler öğrenebilirsem bu başlığa yazarım..Ancak sitede polis arkadaşların,özellikle "Olay Yeri İnceleme" de çalışan

arkadaşların bilgisi vardır mutlaka 

Çekil,Önümden Çekil...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    En iyi yöntem cinayeti baskasının ustune atıcak deliller bırakmak ama bu delillerin fazlalıgı gösterdigi kişiyi sucludan cok sucsuz duruma duruecek kadar cok olmalıki cineyeti sen yada dellilleri ustune yıktıgın kişi degil 3. bir kişinin yapmıs olması sanılması,cinayeti kusursuzlaştırır.Üstünde çalısmalarım var.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

bugün testere 1-2-3'ü peş peşe izledim. az önce bitti son filmde. sana tavsiyem bunları izle. ondan sonra sende bi kusursuz cinayet planı yaparsın.

kimi kessem acaba :D

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

kusursuz cinayet=  bir buz parçasını birine saplamakla gerçekleşir.

bir ara duymuştum bu sözü. 

Dur be kadınnnn....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

bizim burda bi kere birisi ölmüştü gecee içerlerken kesmişlar adamı cesedi bi kac gün sonra tarlayı sürmeye gelen adam görmüştü...öldüren adam adamın cenazesine falan herşeyine katılmıştı ama adamı sonra nasıl yaptılar ettiler yakaladılar :D

ben olsam kimsenin haberi olmadan tenha bi yere götürürdüm... sonra vururup gömerdim . :D 

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
Toplam Hit: 8367 Toplam Mesaj: 59