folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kütahya'da Bir Gece Misafir Edebilecek Olan?

Kütahya'da Bir Gece Misafir Edebilecek Olan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı

Srcndan once uyanip evi bosalttim bile :)

onenight stand misali herşey çok hızlı gelişti desene :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

hahah bende yeni uyandın neler gitmiş neler gitmemiş mal sayımı yapıyorum :P

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unchain
    unchain's avatar
    Erkek

hocam malları boşverde sen böbreklere bak onunkileri alayım derken kendikilerden olma :D

Yaptığım onca iyiliğin tek yanlışta unutulduğunu gördüğümden beri kötü biriyim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı

Üniversite için kütahyaya geldim kayıt oldum henuz ev bulamadım bir arkadaşta kalacaktım bu gece, misafiri gelecekmis sokakta kaldım.. 1 gece beni misafir edebilecek olan var mı? Kimseyi rahatsız etmem yatacak bir yer olsun yeterli..

1. o ne bicim arkadastir oyle once buyur ediyor sonra misafir geldi diye kolpa cekiyor. misafir gelse nolur birken iki misafir oluverir bunun icin insan sokakta mi birakilir ? artik arkadas degil bir tanidik olsun adi.

2. niye sokakta kalasin? otogar cevresi , sehir merkezi , universite taraflari pansiyon ve oteldir. akil mi eksik , yoksa beles yer mi ariyorsun anlamadim. cebimde para kisitli desen anlayacam.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

hahah bende yeni uyandın neler gitmiş neler gitmemiş mal sayımı yapıyorum :P

çıktı eksik yok değil mi :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı
    mavii bunu yazdı

Üniversite için kütahyaya geldim kayıt oldum henuz ev bulamadım bir arkadaşta kalacaktım bu gece, misafiri gelecekmis sokakta kaldım.. 1 gece beni misafir edebilecek olan var mı? Kimseyi rahatsız etmem yatacak bir yer olsun yeterli..

1. o ne bicim arkadastir oyle once buyur ediyor sonra misafir geldi diye kolpa cekiyor. misafir gelse nolur birken iki misafir oluverir bunun icin insan sokakta mi birakilir ? artik arkadas degil bir tanidik olsun adi.

2. niye sokakta kalasin? otogar cevresi , sehir merkezi , universite taraflari pansiyon ve oteldir. akil mi eksik , yoksa beles yer mi ariyorsun anlamadim. cebimde para kisitli desen anlayacam.

1) bazıları yavşak oluyor işte ne yaparsın..

2) Akıl yönünden bir eksiğim yok Allaha şükür, öğretmen evi 37 tl istedi ve 1 gece icin bana fazla geldi.. öğrencinin parası her zaman kısıtlıdır aklında bulunsun..

mavii tarafından 26/Eki/13 10:31 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

adi ustunde ogretmenevi , maasli calisan ogretmenler icin , kim dedi sana ogretmen evine git

ayagini yorganina gore uzatirsin.. ogrenci evlerine , otogar cevresi yolcu hostellerine bakarsin bi dahakine boylece sokakta kaldim eyvah moduna girmezsin hea

hojucuk tarafından 26/Eki/13 12:48 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    7hojucuk bunu yazdı

adi ustunde ogretmenevi , maasli calisan ogretmenler icin , kim dedi sana ogretmen evine git

ayagini yorganina gore uzatirsin.. ogrenci evlerine , otogar cevresi yolcu hostellerine bakarsin bi dahakine boylece sokakta kaldim eyvah moduna girmezsin hea

ju çok bilmişliğini bana yardım ederek kullanmaya ne dersin? o dediğin yerlerde de fiyatlar aşağı yukarı aynı.. oturduğun yerden konuşmak kolay.. yardımın olmayacaksa konumda mesajında olmasın hocam. cins cins konuşup adamın canını sıkma hadi bak işine ..

bu arada daha once  öğretmen evi polis evi vs kaldım fiyatlarda 20den fazla değildi.. anlayacağın her yerde adamı sikmiyorlar..

mavii tarafından 26/Eki/13 13:20 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

bilmislik gerektirecek bir konu degil , tarzindan oturu oyle yazdim.

sokakta kalacak sekilde zibidi gibi cikip gitmedin herhalde... 

tabiki yardimcida olurum,

ulu camii'ye misafir olabilirsin, hemen yaninda yarim ekmek doner 2 lira + ayran bedava.

germiyan sokakta kogus usulu odada ranza yatak fiyati 10-15 lira,

vazonun cevresindeki ara sokaklarda valilige is guc icin gunubirlik gelenlere hitaben 20 lira civari istanbul tarlabasi tarzi apartman otel bulabilirsin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı

bilmislik gerektirecek bir konu degil , tarzindan oturu oyle yazdim.

sokakta kalacak sekilde zibidi gibi cikip gitmedin herhalde... 

tabiki yardimcida olurum,

ulu camii'ye misafir olabilirsin, hemen yaninda yarim ekmek doner 2 lira + ayran bedava.

germiyan sokakta kogus usulu odada ranza yatak fiyati 10-15 lira,

vazonun cevresindeki ara sokaklarda valilige is guc icin gunubirlik gelenlere hitaben 20 lira civari istanbul tarlabasi tarzi apartman otel bulabilirsin.

o zaman en başında bunları yaz ki ben buralara bakayım..

Toplam Hit: 3144 Toplam Mesaj: 32