Kyk Bursları Yazın Veriliyormu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    EdepsizPenguen bunu yazdı

beyler hazır konu açılmışken bende sorim şimdi benim okul bi sene uzadı ve okul 5 yıl toplamda bu sene 5. yılımı doldurucam benim bursda eylüldemi kesilir yok sa okul bitene kadar devm etme gibi bi durummu var yani mantıken devam ettiği sürece de borç yazılabilri sadece ne zmna kadar devm eder benim burs tecrübe sahibi arıyorum :)

normal öğretim süresi ne ise haziranda bittiği yılın eylülüne kadar alırsın. 5 yıllık bir okulu 34 yılda bitirsen de 5 yıl alabiliyon (:

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

iyi ozmn 3 ay daha alabilicem yani :D

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hydr
    hydr's avatar
    Erkek

http://eyurtkur.kyk.gov.tr/web/Yurtkur/ogrenimOdemeParametreGiris.do#  

burdan güncel borç bilginizi ve son olarak ne zaman kredi alacağınızı öğrenebilirsiniz

herneyse....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo
    joe_black bunu yazdı
    EdepsizPenguen bunu yazdı

beyler hazır konu açılmışken bende sorim şimdi benim okul bi sene uzadı ve okul 5 yıl toplamda bu sene 5. yılımı doldurucam benim bursda eylüldemi kesilir yok sa okul bitene kadar devm etme gibi bi durummu var yani mantıken devam ettiği sürece de borç yazılabilri sadece ne zmna kadar devm eder benim burs tecrübe sahibi arıyorum :)

normal öğretim süresi ne ise haziranda bittiği yılın eylülüne kadar alırsın. 5 yıllık bir okulu 34 yılda bitirsen de 5 yıl alabiliyon (:

ondan sonra krediye donusur

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
Toplam Hit: 10911 Toplam Mesaj: 15