folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Kyk Bursu İle Tev İ Almak Mümkün Mü

Kyk Bursu İle Tev İ Almak Mümkün Mü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    formaldehit
    formaldehit's avatar
    Erkek

kyk bursu çıktı tev de çıktı tevde açıkça yazıyor kyk bursu ile tev alınmaz diyor.

fısıltı gazetesi ise hazırlıkta ikisinide alırsın 2. sene sana sorarlar tev mi yoksa kyk mı diye soraralar diyor. zaten tev kyk dan önce açıklandı.

sen 1. senede ikisinide alabilirsin diyorlar.

bu mümkün mü ?

bir insan ya iyidir ya kötü. İyi yapan özellikleri çoksa iyi deriz kötü çoksa kötü. Değer yargıları bu oranı belirler. Bana iyi gelen sana kötü geliyor olabilir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    formaldehit
    formaldehit's avatar
    Erkek

güncel

bir insan ya iyidir ya kötü. İyi yapan özellikleri çoksa iyi deriz kötü çoksa kötü. Değer yargıları bu oranı belirler. Bana iyi gelen sana kötü geliyor olabilir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

aga nasıl böyle burs çıkıyo ya 2 senedir tık yok

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    formaldehit
    formaldehit's avatar
    Erkek

fakirlik sağolsun desem.

burs alamadığına mı üzülürsün.

fakir olmadığın için şükür mü edersin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

şükrederim kardeş, mezun olup huzurlu günler görmen dileğiyle

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cisplatine
    cisplatine's avatar
    Erkek

sordugun sorunun cevabı tabikide HAYIR. zamannda banada öle olmuştu, 3 ay kadar ikisini birden almıştım sonra tevin incelemesi sonucu gelen mail ile ya kyk'dan vazgececektm yada tevden.. ben tercihimi kyk'nn bursunu krediye döndermek ve teve devam etmekten yana kullandım. sana tavsiyem hiç ugraşma snde bnm yaptğım gibi yap.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    formaldehit
    formaldehit's avatar
    Erkek
    parayida geri istemislerdir sanirim. anlasildi. ben kredi almak istemiyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cisplatine
    cisplatine's avatar
    Erkek

formaldehit bunu yazdı:
    -----------------------------
    parayida geri istemislerdir sanirim. anlasildi. ben kredi almak istemiyorum.
    -----------------------------

para falan isteyen olmadı ve hala bir tev bursiyeriyim :) o zmn kyk'ya elveda de...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    formaldehit
    formaldehit's avatar
    Erkek
    peki sormam gereken bir soru var. onlar anlayana kadar almak nasil fikir olurdu.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_SuNShiNe
    the_SuNShiNe's avatar
    Erkek

Benzer şey benim de başıma gelmişti, Sabancı + Kyk çıkmıştı. Sabancıyı aradım alamazsın diye net bir şekilde ifade ettiler. Ben de paşa paşa gidip, ben bursu istemiyorum diye dilekçe vermiştim kyk ya :)

Sana da tavsiyem ikisinden birini seçmen, ne olur ne olmaz bilmiyorum ama verdikleri parayı geri isteyip üzerine bir de bursun kesilme ihtimali var. (Bana sabancı dan bunu demişlerdi) Hangisi daha avantajlı, hangisi ne şartlar istiyor araştır birinden vazgeç derim..

Şu alacalı bulacalı yeryüzünde bir adam dolaşır, ne zengin, ne yoksul, ne mümin ne kafir, yaltaklanmaz hiçbir hakikate, saygısı yok hiçbir kanuna... Şu alacalı bulacalı yeryüzünde, bu yiğit ve hüzünlü adam kim ola?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Babam  malulen emekli oldu. işitme engelli.

evimiz-arabamız ya da herhangi bir gayrimenkul yok üzerimize. fakat burs çıkmadı nasıl çıkmıyor anlamadım yahu.

ne yapacağım da çıkacak?

arkadaşımın babasının evi de var arabası da var maaşı da var 1500 tl ama ona çıktı. ne abisi ne ablası hiç bir şey yok kimse okumuyor evinden yani ama burs çıkıyor ona bana çıkmıyor kafayı yedim

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
Toplam Hit: 5814 Toplam Mesaj: 12