Labtop Tavsiyeniz....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguk
    doguk's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba.Labtop alıcam.Baya bi araştırdım en sonunda iki bilgisayar arasında kaldım.Siz hangisini tavsiye edersiniz? Toshiba A200-1GH mı yoksa Casper Nirvana Cpr2000-8E95B.Başka bilgisayar tavsiyesi olan var mı?             1400-1600 YTL arası???

@KIEV
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NebuLa
    NebuLa's avatar
    Erkek
    Fujitsu-Siemens amilo pro serisi derim..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doktordanger
    doktordanger's avatar
    Erkek
    valla toshiba al arkadaşlar bişi sorcam en iyi leptop markası dell mi toshibamı yoksa hp mi casper mi

Yeni wep sitem www.bilisimbilim.com inş reklama girmez::).Yaw reklamsa söyleyin kaldırız. her türlü haberi bulabilirsiniz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    toshiba a200 al derim taş gibi makina harbi..! teknosada vardı 1399$ a bi tane süper 200 gb hdd 256 ekran kartı nvidia amd x2 64 vs vs bi bak derim...teknosa.com'a!

[22817//kaanabak]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguk
    doguk's avatar
    Erkek
    Teknosa'dan buldum ztn bunu.Ben Ukrayna'da Kiev'de yaşıyorum.Burda baktım A200   1280 dolar.Türkiye'ye göre 100-150 dolar ucuz burası.Ama Casper1ın özellikleri daha iyi ama daha ucuz onu anlamadım. :S

@KIEV
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Bu aletin gerçek adı ne ? Laptop mu Labtop mu leptop mu ?

Bu arada Nebula ya katılıyorum kıyaktır o laptop.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguk
    doguk's avatar
    Erkek

Yanlış yazmışım.Laptop.Lap ingilizcede kucak anlamında.Kucaküstü :) yani dizüstü işte :)

@KIEV
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Asus F5 serisi fena deil

Toshiba kazik 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    DELL Rulz.)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_cO_By
    Mc_cO_By's avatar
    Erkek

http://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?product=21.019.041  favorim bu alet.

Fiyat/özellik açısından bence bayağı iyi, ayrıca windows işletim sistemine boş yere para vermiyorsun, linux yüklü geliyor. Tabi istersen xp ya da vista vs kurmak yine senin elinde. En azından yeni nesil, insanı vistaya mahkum eden notebook lardan iyidir. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

TOSHIBA a200 1bp aldık   4 MB L2 cache belleği görünce hemen yapıştık ama performansa gelince vista yüklü ve networkte sorun çıkartıyor.başka bi sorunu olmadı sessiz çalışıyor.biraz fazla ısınıyor bide üzerindeki spkrlar hoşuma gitmedi benim.izlenimler bunlar

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 2139 Toplam Mesaj: 14