Laminat Oda Kapısı Fiyatı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

Arkadaşlar yurtta dart oynarken odada delikler açıldı. Yurt müdürü tutturdu ödüycen diyor. Ben bunu 700 tlye yaptırdım diyor. Bari bi orta yolunu bulalım dedim. Bi kapıya 700 tl çok ya. Sizce oluru nedir bu durumun?

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

tamiratı mümkün macun boya ile hallolur. 300 liraya maksimum hallolur bence.

bu arada 700 tl uygun fiyat söylemiş :) internetten baktım 850'den başlıyor fiyatlar.

Yigit tarafından 22/Oca/20 16:13 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kapıyı sökün bir marangoza götürün vernik atar delikleri doldurur üstünede beyaz boya atar tertemiz halledersiniz.

mkyb tarafından 22/Oca/20 16:13 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

mukavvadan hallice bi plaka var orda  . 

yakında marangoz varsa . abi öğrenciyiz de . ya komple değişir yada   ince biz zımpara . biraz dolgu macunu 1 el boya . tamamdır . 

olmadı çıkarken zike zike ödeyeceksiniz. kapıya zarar vermişsiniz. 

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Kapıyı sökün bir marangoza götürün vernik atar delikleri doldurur üstünede beyaz boya atar tertemiz halledersiniz.

Tutturdu yenisi alcam diyor. Dedim o zaman bu kapı benim olur iyi al götür diyor 

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    Yigit bunu yazdı

tamiratı mümkün macun boya ile hallolur. 300 liraya maksimum hallolur bence.

bu arada 700 tl uygun fiyat söylemiş :) internetten baktım 850'den başlıyor fiyatlar.

Kasa elinde varmış sadece kanat diyor.

Lan mıknatıslı dart pahalı dedik almadık. Şimdi 700 tl girdi ya😭

Mallıkda kaçıncı levelim bilmiyorum ama hepinize karşı açık ara birinciyim o net

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Tutturdu yenisi alcam diyor. Dedim o zaman bu kapı benim olur iyi al götür diyor 

lşkjhaflakjsdşfjahslşdjfhaşslkdj 

1. Kapı için spotcu marangoz alan varsa onlara sor kaça alırlar sat üstüne de para koy sıfırını al tak bida da dart oynama amk niye zarar veriyorsun ortalığa? takarken o dart ı hiç düşünmediniz mi ortama zarar verir diye aslşkdşlk

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

700 TL'yi verirsen oradaki kapıyı al aşağıda yak :) sonuçta parasını verdin senin oluyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    yustang bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

lşkjhaflakjsdşfjahslşdjfhaşslkdj 

1. Kapı için spotcu marangoz alan varsa onlara sor kaça alırlar sat üstüne de para koy sıfırını al tak bida da dart oynama amk niye zarar veriyorsun ortalığa? takarken o dart ı hiç düşünmediniz mi ortama zarar verir diye aslşkdşlk

Mecbur böyle yapcam kaç para verirki

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memento_mori
    Memento_mori's avatar
    Erkek

tek kapı sipariş olarak düşünürsen daha da fazla para eder,

müdürle ortak noktayı bulun üzgün olduğunu ve tadilatını yaptırcağına ikna et,

sonra müdürün yaptırdığı firmaya git ya da telefonla ara ellerinde aynı laminanttan olup olmadığını öğren ve kapıya tek yüz laminant yapıştırılacak ne kadara basarsınız diye sor,

(tek yüz yapmaya karşı çıkabilirler kapı yamulur vs diye)

gidip durumu anlatsan biraz daha yardımcı olurlar diye düşünüyorum,

2 m2 laminant olsa m2si vardır 40TL, sen bi de gel git işçilik nakliye tak sök düşün, en iyi ihtimalle 200-250TL

zarar gören yerin fotoğrafı yok mu

boş
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Sen girdiğinde öyleydi zaten o kapı, ne parası amk

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 2531 Toplam Mesaj: 28
fiyat kapı para oda laminat