folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Laptop Aksesuar Tavsiyeleriniz? (Mause, Çanta, Kulaklık)

Laptop Aksesuar Tavsiyeleriniz? (Mause, Çanta, Kulaklık)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

selam arkadaşlar

gecenlerde laptop aldım sizden iyi olmasın :F

laptopa aksesuar alıcam ama karar veremedim bi türlü. size danışayım dedim

kablosuz maus için bütce en fazla 50tl. ama ne kadar ucuz olursa o kadar iyi

sağlam olsun logitech olsun dedim m235/m305/m325 modeleri uygun gibi geldi

bi arkadaşım ms nin bluetrackli mauslarını önerdi ms wireless mause 3500/4000.

bluetrack teknolojisi ile halıda kilimde kırda bayırda çalışıyomuş maus.

ya da a4tech in v-track mausu varmış o nasıldır?

sırt cantası için bütce en fazla 120tl. tabi yine ne kadar ucuzsa o kadar iyi.

geniş olsun istiyorum. laptop taşıma dışında, okulda dağda bayırda piknikte kullanıcam. uzun ömürlü, dayanıklı bişi olsun.

targus marka TSB212, CN600, TEB01 güzel gibi geldi. case logic ile jansport nasıldır?

kulaklık için pek araştırma yapmaya fırsatım olmadı ama kulağı tam kaplayan bi model düşünüyorum. oyunda ve filmde kullanılcak.

çok da pahalı bişi olmasın ama :P

bi yardımcı olursanız sevinirim ^^,

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

hadi ?

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

snoopy kulaklık cok dandik midir?

mesela bu http://www.vatanbilgisayar.com/Kulakl%C4%B1k%20ve%20Mikrofonlar/snopy-sn-338-snopy-sn-338-siyahkirmizi-mikrofonlu-kulaklik/productdetails.aspx?I_ID=59999

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Hocam ben sirt cantasini olabildigimce buyuk seviyorum ki bi yere giderken elbise filanda koyim diye ama sen kendi ihtiyacina gore dusun. Mouse aliyorken en onemlisi bu usb'ye takilan çuku ufak olanlardan al slim reciver.

extornal diskin varmi bilmiyorum ama notebook'n 750 gb demistin o boyuttan buyuk bir disk edin ve notebook'unu surekli yedekle. bu cok onemli birsey. insan notebooku calininca anliyor :) tabi aman tanrim evlerden uzak ama basimiza geldi cok agizimiz yandi. Proje bittiginde yedekte yokken notebook gidince isi iade etmek zorunda kalmistik.

oyun oyniyacaksan altlik sogutucu al. ama bu adi plastikleride ayni isi goruyor die dusunsende onlardan uzakdur. ilk once sessiz geliyor fan toz tutunca cok ses yapiyor.

Kimse farkinda olmuyor ama zamanla fanlarin balansi bozulup titremeye basliyor. eger oyle olursa hemen at onu :) notebook calisirken titrerse zamanla hdd gumleye bilir. faceden konutugumuz masadan bulabilirsen yataga bagimli kalabilirsin onada dikkat et. hayat o notebookdan ibaret degil :D

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

eyvallah abi :)

bu arada artık yeni mausların tümü nano alıcılı oluyo zaten :P

o değilde bluetrack maus mu alsam karar veremedim :| laptop bu, yatakta yerde, kucakta vs calıscan. kırmızı lazerin hassasiyeti nası bu tür yerlerde?

bu arada bu maus nası bu kadar ucuz anlamadım. bi yanlıslık mı var acep. bu 6000 ama 4000 serisi maus daha güzeldi sanki tip olarak :|

http://www.teknosa.com/kategori/bilgisayar/mouse/661/125190863/microsoft_mhc00004_6000_wireless_mobile_mouse

edit: teşir ürünüymüş bu

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erick
    erick's avatar
    Erkek
    Ben15 aydır m305 kullanıyorum, arkadaşım da yaklaşık 2,5 yıldır. Ben ondan gördüm beğendim tavsiye ederim taş gibi mouse,duracelli taktınmı pil taktığnı unutuyosun. Kulaklıkta da sennheiserden bakmanı öneririm

Bir var,Bir yok..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

haci mausun hassasiyeti nası? yatakta yorganda halıda vs ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

m305 aldım hayırlı ugurlu olsun :)

mavi renginden. 20tl kampanya var teknosada. iyi ucuza geldi la. normalde 30-35tl bu maus :P

geriye kaldı çanta ve kulaklık :|

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erick
    erick's avatar
    Erkek
    Benim için yeterli hassasiyeti var masada nadir kullanırım zaten genelde yatakta çarşaf üzerinde:D güle güle kullan almışsın madem pişman olmazsın bence, kantır oynuyosan çok güzel pratik bi mouse, hatta fotoşoptada vazgeçilmezimdir,yatakta rötuş kolay yapılıyo:) ara ara aklıma gelmiyo değil yedek bi tane almak:D

Bir var,Bir yok..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

maus güzelde tekere tıklaması biraz sert sanki :|

canta kulaklık öneri ?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

kablosuz kulaklık ve mouse alınır tv ye bağlanılıp keyifle kullanılır, 2 adet kablosuz gamepad alırsan multiplayer kapışırsınız ufak bir ps kafe tadını yakalarsınız.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 3712 Toplam Mesaj: 29