Laptop Önerilerinizzz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

lenovo al hem konfigürasyonu çok iyi

hem donanımlar birbirleri ile senkronize hareket ediyor :d hemide uygun fiyata.

ben olsam lenovo alırdım sana söliyim alemin dostu donanımcıların kralı olarak  :D

Laaaaaan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    JohnD bunu yazdı:
    -----------------------------

laptopda toshiba derim

L300-11M

L300-110

@Edit:Aradığın bütçeye göre buldum 2 tane

-----------------------------
    hocam benim laptop l300-11m ama bu çok önceki fiyatı şimdi toshibada l300-11m 1.180 fln

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek
    HP Pavilion diyorum başka bişe demiyorum hacı

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UCANTENEKE
    UCANTENEKE's avatar
    Erkek

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=119984515&CS_Category=_SBA_63_1662_444_914&CS_Catalog=_BILGISAYAR&T_Category=_NOTEBOOK63

yazıcıyı satarsın gittigidiyor vs fiyat geyet uygun olur ben öyle yaptım gayet te memnunum makinadan

Bence bu dünya üzerinde seçilmiş ırk diye bi kavram varsa bu ırk kesin ruslardır.Onlar daha iyisini yapana kadar en iyisi onlar
Toplam Hit: 3653 Toplam Mesaj: 25