Laptop Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Öncelikle selamlar,

Lenovo legion y520 kullanıyorum fakat artık yetmemeye başladı biraz daha üst segment hem iş(Mimarım) hem de oyun için kullanabileceğim laptopları araştırmaya başladım semruk s7 serisi hoşuma gitti açıkçası ama donanımdan falan çok anlamıyorum tavsiyelerinizi önemsiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Kısacası 3ds max ve bütün oyunları açsın yeter...

Limitim şuan için 35.000 tl fakat biraz da yukarı çekebilirim

İyi akşamlar.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

şu an dell g315 kullanıyorum i7 10.nesil 500gb ssd 6gb 1660ti ekran kartlı tavsiye ederim. Ben çalıştırmam diyeceği bir şey yok

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netWire
    netWire's avatar
    Erkek

Hayaller hayaller :)

https://www.amazon.com/GS66-Stealth-10SGS-031-i9-10980HK-Windows/dp/B086PV8VS4?th=1

Yakın zamanda yurt dışına çıkma ya da getirtme imkanın varsa değerlendirebilirsin hocam. Donanımları mükemmel :)

Öte yandan Thinkpad P53 (Quadro 5000rtx ekran kartlı) bir modeli de tercih edebilirsin. Thinkpad'ler ömür bakımından mükemmel cihazlardır. 

Fatal error: Call to undefined function mutlu_ol() in hayat.php
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

şu an dell g315 kullanıyorum i7 10.nesil 500gb ssd 6gb 1660ti ekran kartlı tavsiye ederim. Ben çalıştırmam diyeceği bir şey yok

bende 2018 in g315 sistemi var 8750h işlemcili 1050ti 

fanında ses geliyor koçsistem e versemmi vermesemmi diye düşünüyorum :| yada kendim mi açıp yapsam

5 ay felan var garanti bitmesine

2010 daki felan dell servisi olsa gözüm kapalı öneririmde koçsistem işi bozdu

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

fanında ses geliyor koçsistem e versemmi vermesemmi diye düşünüyorum :| yada kendim mi açıp yapsam

Koçsistem 2003 yılından beri Dell'in yetkili servisi zaten. Koçsistem kendi başka firmalara yetkili servislik veriyordu

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı

Öncelikle selamlar,

Lenovo legion y520 kullanıyorum fakat artık yetmemeye başladı biraz daha üst segment hem iş(Mimarım) hem de oyun için kullanabileceğim laptopları araştırmaya başladım semruk s7 serisi hoşuma gitti açıkçası ama donanımdan falan çok anlamıyorum tavsiyelerinizi önemsiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Kısacası 3ds max ve bütün oyunları açsın yeter...

Limitim şuan için 35.000 tl fakat biraz da yukarı çekebilirim

İyi akşamlar.

Hocam o para güzel bi masa üstü toplamanı tavsiye ederim. Bende 3ds Max ile Mimari görselleştirmeler yapıyorum bi zaman sonra tıkanır diye düşünüyorum ama, taşımak için vs sıkıntı olmaz ise al derim. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    engin01288 bunu yazdı
    wert bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

Koçsistem 2003 yılından beri Dell'in yetkili servisi zaten. Koçsistem kendi başka firmalara yetkili servislik veriyordu

onu bilmem

monitörüm bozulduğunda bir telefon ve mail(sadece fatura ve arızanın fotoğraflarını yolladım) ile evime gelip arızalı monitörü alıp yerine yeni monitör bırakan

yada öğrenci iken eve gelip arkadaşın bozulduğunu düşündüğümüz laptop hdd sini değiştiren dell servisi ile koçsistem bence ikisi farklı

he dersin ozaamnda koçsistemin adamları geliyordu şunu diyeyim öyleyse

o zamanki koçsistemle bu zamanki koçsistem aynı değil

büdüt he şunuda söyleyeyim  belki şimdi dell xps serisi yada workstation modellerinde bahsettiğim tarz yerinde servis imkanı vardır onu bilmiyorum 

wert tarafından 19/Eyl/20 00:33 tarihinde düzenlenmiştir

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

Ne zamandır kullanıyosun hocam? Uzun süre gidecek f/p cihaz bakıyorum. Oyunda vs nasıl?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek
    netWire bunu yazdı

https://www.amazon.com/GS66-Stealth-10SGS-031-i9-10980HK-Windows/dp/B086PV8VS4?th=1

Yakın zamanda yurt dışına çıkma ya da getirtme imkanın varsa değerlendirebilirsin hocam. Donanımları mükemmel :)

Öte yandan Thinkpad P53 (Quadro 5000rtx ekran kartlı) bir modeli de tercih edebilirsin. Thinkpad'ler ömür bakımından mükemmel cihazlardır. 

Fiyat iyimiş he bende yurtdışına çıkarken alır öyle giderim diyordum. Gider oradan alırım artık. Bakmamıştım yurtdışı fiyatlarına millet pc de pek fiyat değişmiyor diyordu, yalancı ibneler.

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    netWire bunu yazdı

Sen 32 çiko ram koy ama 2666 mhz yap, olacak iş mi

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 5524 Toplam Mesaj: 43
monster laptop tavsiye semruk