folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Laptop Tavsiye - Öneri

Laptop Tavsiye - Öneri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enginkar
    enginkar's avatar
    Erkek

Lenovo Ideapad ler iyi eğer oyun oynamıyorsanız. 720p HD ekran daha performanslı eğer grafik işleriyle uğraşmayacaksanız. Yazılım için ideal.

Thinkpad olarak E490 lar da iyi RX550 ekran kartlı. ( Kullanmadım ama araştırmıştım )

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

kendim yeni aldığım cihazı öneririm, huawei matebook 13 -2019 model. shop huawei üzerinden alabilirsin. cs go falan açıyor arada atarım dersen, portatiflik gayet güzel, tek şarj min 6 saat oyun oynamıyorsan, ben baya beğendim, 13inç 1.3kg 3:2 ekran ratio, daha uzun ekran kod vs okurken rahatlık sağlıyor açıkçası. 6300 tl mac airin windowslusu açılma süresi falan gayet hızlı. baya baya tavsiye ederim yani, tek sıkıntı, usb-c 2 porta sahip, normal usb arayüz yok. thunderbolt yok. usb-c nin biri şarj diğeri için içinden adaptör çıkıyor ekrana vs bağlamak istersen, yanına birtane bluetooth mouse al. everest aldım ben gayet iş görüyor. 

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

Lenova kullanan bir arkadaş ısınıyor diyordu. Geçen sene aldığı cihaz için aldığı aydan söylemeye başlamıştı ama belki onun cihaz ile alakalıdır. Neden monster düşünmüyorsun hocam? 

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    sir bunu yazdı

kendim yeni aldığım cihazı öneririm, huawei matebook 13 -2019 model. shop huawei üzerinden alabilirsin. cs go falan açıyor arada atarım dersen, portatiflik gayet güzel, tek şarj min 6 saat oyun oynamıyorsan, ben baya beğendim, 13inç 1.3kg 3:2 ekran ratio, daha uzun ekran kod vs okurken rahatlık sağlıyor açıkçası. 6300 tl mac airin windowslusu açılma süresi falan gayet hızlı. baya baya tavsiye ederim yani, tek sıkıntı, usb-c 2 porta sahip, normal usb arayüz yok. thunderbolt yok. usb-c nin biri şarj diğeri için içinden adaptör çıkıyor ekrana vs bağlamak istersen, yanına birtane bluetooth mouse al. everest aldım ben gayet iş görüyor. 

O kadar para versem Monster alır oyunun dibine vururum.

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v15-4-3/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

Konu sahibinin affına sığınarak, şu makinayı yorumlarmısınız nasıldır?

https://www.hepsiburada.com/lenovo-v15-intel-core-i5-8265u-12gb-1tb--256gb-ssd-freedos-156-tasinabilir-bilgisayar-81ye008etx10-p-HBV00000SWQK7?magaza=teknoraks

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enginkar
    enginkar's avatar
    Erkek
    oliWeR bunu yazdı

Konu sahibinin affına sığınarak, şu makinayı yorumlarmısınız nasıldır?

https://www.hepsiburada.com/lenovo-v15-intel-core-i5-8265u-12gb-1tb--256gb-ssd-freedos-156-tasinabilir-bilgisayar-81ye008etx10-p-HBV00000SWQK7?magaza=teknoraks

Bende Lenovo Ideapad 330-15ikb 81de olan modeli var. Mx150 , 8gb ram ve Ssd li olan modeli.Mx110 ile çok fark yok. Ekran kartı orta seviye. Oyunda çok iyi verim alamıyorsun ama günlük kullanım, programları kullanımında hiçbir sorun yok.

enginkar tarafından 17/May/20 03:15 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

Metal kasaların az ısındığı doğru mu? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek
    DE5TROY3R bunu yazdı

HP 2006-2010 arası kullandım. Elektrik çarpması oluyordu sesli ve ateşliydi.

2010-2020 arası toshiba sat. kullandım. Sorunum yoktu model yükselmem gerekiyordu.toshiba alacaktım fakat dynabook olduğu için güven vermediler.

2016 dan beri lenovo i5, 12 ram t460 var(İşyerinin) bir sorunu yok. https://www.userbenchmark.com/UserRun/28150244

2019 kasımda 5.200 liraya "Lenovo IP330 i7 8550U, 20GB ram, 1TB + 240GB SSD, MX150 2 gb, 15.6'" aldım.

Lenovo IP330 serisi güzelmiş, bakındım ama fiyatları fırlamış bununda. 

Mutubilir bunu yazdı

Lenova kullanan bir arkadaş ısınıyor diyordu. Geçen sene aldığı cihaz için aldığı aydan söylemeye başlamıştı ama belki onun cihaz ile alakalıdır. Neden monster düşünmüyorsun hocam? 

Monster fiyatları muadillerine göre yüksek geliyor bana hocam.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
Toplam Hit: 1755 Toplam Mesaj: 18
laptop