folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Laptopa Kola Döküldü Yardım

Laptopa Kola Döküldü Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lenova
    lenova's avatar
    Erkek

çok basit yav   

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasVa
    kasVa's avatar
    Erkek

aksata bunu yazdı:
    -----------------------------
    kalemlik bunu yazdı:

kendin yapmaya çalışırsan daha fazla bozulacağına eminim o_O

ben bnm laptopu açtım kapadım. Herhangibir kırılma hasar yapmadım.Bence kendin yap. Öğrenmiş olursun

Ya en kötü ihtimalle yapamadan kapatırız .

rapid premium alacak para çalana hırsız deniyor ama rapid premüumun kendisini çalana hırsız denmiyor.neden ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek

Böle bir durumda kafadan notebookdaki tüm güç bağlantıları çıkarman lazımdı pil ve prize bağlıysa o kabloyu sonrasında kurumadan açıp dökülen kısmı alkolle temizlersen sıkıntı olmazdı şimdi sana en iyi ihtimalle notebook keyboard girer.

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

sentetik tiner yada saf alkolle temizle monitörün vidaları sök sonra ön çerçeveyi aç biraz zor açılır tırnaklıdır monitörün altında ufak bi elektronik kısım var onun adı invertör ama bu tahmin sadece ve 80 tl çok pahalı bi fiyat adamlar 100 tl anakart chip set değişiyor  ama tamirciye verilen parada boşa para değildir biraz saygı lütfen .

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

hocam bu işlerden anlamıyorsan kendin sakın yapmaya kalkışma... gecenlerde bi laptop geldi adam alın la sizin olsun ben yenisini aldım dedi (tanıdıktı) :))   bozulmuş tamir edin kullanın dedi...  lan içini bi açtım bakalım neler varmış diye  kapatana kadar tekrardan  serin ortamda terledim :)) ama ben bütün parcalarını sökmüştüm öğreneyim diye neyi nerden söktüğünü bulamayınca karısıyo işler :))

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    lenovo rulz... üstten kahveyi döküyorum alttan çıkıyo... yok asusmuş bilmemneymiş fasa fiso... hadi 5 metreden bırakalım? niye reklam yaptıysam şimdi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

şimdi inverteri değiştirsen bile ileride anakart klavye v.s şeyer sorun çıkartacaktır.

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
Toplam Hit: 3140 Toplam Mesaj: 18