folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Lastik Marka Tavsiyeleri

Lastik Marka Tavsiyeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    serhat8102 bunu yazdı

Falken'i biz üretiyoruz. 

kalite olarak nasıl yada kaliteli bir lastiği son kullanıcı olarak biz anlayabilir miyiz 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı

11 yıllık araç sahibiyim ve lastik işi tamamen şans meselesi diye düşünüyorum.
    Yok markalı lastik iyidir falan filan geç abi. Yok öyle birşey..
    Edit: Aşağıdaki lastiğin aynısını taktırıp, o lastiği, olması gerekenden daha da uzun süre kullanarak hiç bir sorunla karşılaşmamış olanlar da var.
    Buyrun:
    https://www.youtube.com/watch?v=j2ieeU3PtZk

Örnek ben. 5 sene oldu hala devam. 85bin km oldu.

Mezantalac tarafından 10/Eyl/21 02:33 tarihinde düzenlenmiştir

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    ayd bunu yazdı

Enistem matador kullanıyor 95 efsane kasa vectra 2.0 var guzel ve cok memnunum dedi, sık sık Kırşehir'e gidiyor.

banada lassa - hankook - barum önerdi. cont 900₺ fiyat çekiyorlar, bütçemin çok üstünde. jant da alacağım çok zor yani.

Barum Continental'in alt markası, Ticarinin yazlık lastikleri için Barum Bravuris 5 XL aldım, suda vs. performansı çok iyi. 

Hankook'u çok öven var etrafta fakat ben o kadar beğenmedim, sanki araba yolda uçacakmış gibi jilet gibi kayıyor gibi hissettiriyor. Sıfır aracın ayağında Hankook vardı Conti ile değiştirdim araba kendine geldi.

4 mevsim alacaksan Barum, Kışlık alacaksan Conti, yazlık alacaksan bütcene uygun olanı al geç derim.

Gerçi konum Antalya yazmışsın Barum seni götürür hocam

Update: Genelde lastikciler lastiklerin üzerine fahiş fiyatlar koyup satıyorlar, tavsiyem internetten 2021 üretim al, bir lastikciye gir 200 tl ver değiştirsin, milleti düzmeye çalışan çok

cache tarafından 10/Eyl/21 02:58 tarihinde düzenlenmiştir

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

barum marka lastikleri çok seviyorum. fiyat performans olarak güzeller.

çok yumuşak ve hassas lastikler ama bir okadarsa konforlu.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek
    cache bunu yazdı

Update: Genelde lastikciler lastiklerin üzerine fahiş fiyatlar koyup satıyorlar, tavsiyem internetten 2021 üretim al, bir lastikciye gir 200 tl ver değiştirsin, milleti düzmeye çalışan çok

hocam o kadar haklısın ki.. sacma sapan lastikler ile birlikte, celik jantlari sabit 4 bin fiyat cekiyorlar. 7. jant&lastikciye gidisim istisnasız hepsi ayni parayi soyluyor.

bir tek birisi bilinen bir marka olarak Falken verecegini soyledi o kadar. ben de bana soylenen hic bir markayi bulamadigim icin internetten alacagim gibi gozukuyor.

genel olarak antalya merkezdeyim, genel olarak sadece yazlık almayı dusunuyordum. gorunen o ki barum-hankook hangisi 2021 uygun bulursam ikisinden birisini alıp gecicem. sıra coil veya spor yayda.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

paran varsa continental

paran yoksa barum

bende arabanın lastiklerini değiştirdikten sonra anladım lastiğin ne kadar önemli olduğunu.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

paran varsa continental

paran yoksa barum

bende arabanın lastiklerini değiştirdikten sonra anladım lastiğin ne kadar önemli olduğunu.

hocam ben aracı Kırşehir'den buldum, kis lastigi var ustunde. 1 yil oldu, motoru yedik 13k masraf olunca bu da degissin dedim ahaha

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

michelin mi continental mi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

benim araçta lassa var kış lastiği ile geziyorum çok güzel pati çekiyor, kışın da pek güven vermiyor açıkçası :) Bir daha alsam lassa almam muhtemelen.

İmzalamazsam ne olcak?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

Falcen fiyat performans olaraktan iyidir

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
Toplam Hit: 3483 Toplam Mesaj: 43
lastik tavsiye