folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder League Of Legends Hediyeli Turnuvalar

League Of Legends Hediyeli Turnuvalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

ne çok mid oynayan varmış şu serverda

imza
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

tank-support oynayabilirim bende, bu cumartesi olmaz ama sonra olabilir 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

hocam benide ekle akşamları 2-3 saat max oynuyom ama volibear ve twitchde çok iyiyimdir şuanda bunların üzerine gidiyom en azından alışrıtmalardan karşılklı takım oluruz idman yaparsınız

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Tr de tkaım kurmak çok zor, yanlış anlaşılmasın tr de oynayanlar kötü demiyorum. Bir kere yabancı takımların çoğu belli bir miktar geliri olan takımlar. Adamlar en koalyından stream yapabiliyor ama tr de bu hem internet altyapısı hem de reklam yüzünden kullanılamıyor.

Hadi oldu da yurtdışına turnuvaya katılmaya hak kazandın sponsor bulmak sıkıntı bütün masrafları takım karşıalacak gelir olmadığı için sorun olacak.

Ayrıca Dp deki birkaç oyuncu ile maç yaptım, orta seviye oyuncu hepsi. Takım kurulacaksa deneyelim ama bizim ülkemizde başarı zor.

Berserkmonk euw deyim, ayrıca takım kurulursa takım olarak na ye geçiş yapaibliriz hazır geçişlerde açılmışken. Ranked takım kurun tbt ye özel orada takılalım.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek
    Konuyu hortlatasim geldi durum nedir lol de? keyiflerin yerinde olmadigini dusunuyorum :)

ben isyanlardayim. Bahtsiz bedevi oldum ciktim. Her oyunda bi troll yada afk oyuncuya denk gelir oldum.

ekleselimde birlikte oynayalim en azindan biraz faha rahat oluruz. Çok fazla çoluk çocuk doldu server. Keske weste beles gecis acsalar da rahatlasak

server: TR
    nick: nizam93
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

abi ben s2 denim ama cok ıyı player dermısın bılmem silver 5 ım ama ılk 10 maçımdakı afklar yuzunden oraya dustum dıyebılırım team dıyorsnz ama bu oynarak oyuncu secilir ben yardımcı olmak ısterım ama haftasonları uygun olmayabılır o yuzden takıp edeyım inşllh bulursunuz .

arkadasım var plat olanlar sureklı duo grdgm sınıf arkasdasım ona bahsedeyım oda böyle birsey arıyodu ... buradan editlerim ben kabul ederse arkadas bide oyundaki nickleri yazarsanız lolking.com dan durumlara bakayım

edit : tarihe hiç bakmadım .d

csr288 tarafından 17/Kas/13 11:01 tarihinde düzenlenmiştir

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Valla hocam bizde takım olarak euwestten yeni geçtik tr ye. Takım olmasak gelirdim. Aynı turnuvalara bizde katılıcaz sonuçta :)

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gannicus
    Gannicus's avatar
    Erkek
    Tr nick lledfull var mı geceleri takılan ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GordonFreeman
    GordonFreeman's avatar
    Erkek

nick: Sharper X

akşam 10 dan itibaren genelde online :)

Frisky...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

Nick : Raggy 

Tr serverdayım ranked giriyorum duom var ama atarız yine duo ranked falan normal takım olarakta olur.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
Toplam Hit: 2756 Toplam Mesaj: 22