Leak Data Search

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

arama yapmak için o büyütece tıklanması gerektiğini anlarken biraz zaman geçti...

ilk başta input box nerede diye bakındım.. diğer sitlerde bizi input box karşılıyor, oradan alışkanlık sanırım.

zaten arama yapmak için geldiğimiz bir sitede, arama kutusunu açmak için tıklamaya gerek var mı?

Haklısın hocam zaten aklımdaydı boş anı bekliyordum boş an bulduğum gibi yaptım Frontend kısmında 0 dayım bu siteyle beraber kodlaya kodlaya öğrendim hatta bunun sayesinde boostrap ı çözdüm diyebilirim yeni tasarıma göz atarsan düşünceni merak ediyorum

Bu tarasım daha hoş olmuş

Bu arada mesela eposta yerine info yazıp arattım, doğal olarak sonuçlar geldi. Ama Win7Forums  yazıp geçiyor. Ufak bir tarihçe yada leak ile ilgili biraz bilgi olsa güzel olur.

Bu leaklerde bulundu diyor ama belki adam üye oldu unuttu bile.

--

Sadece boşluk karakteri yazıp arama yapılabiliyor :)

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

arama yapmak için o büyütece tıklanması gerektiğini anlarken biraz zaman geçti...

ilk başta input box nerede diye bakındım.. diğer sitlerde bizi input box karşılıyor, oradan alışkanlık sanırım.

zaten arama yapmak için geldiğimiz bir sitede, arama kutusunu açmak için tıklamaya gerek var mı?

Haklısın hocam zaten aklımdaydı boş anı bekliyordum boş an bulduğum gibi yaptım Frontend kısmında 0 dayım bu siteyle beraber kodlaya kodlaya öğrendim hatta bunun sayesinde boostrap ı çözdüm diyebilirim yeni tasarıma göz atarsan düşünceni merak ediyorum

Bu tarasım daha hoş olmuş

Bu arada mesela eposta yerine info yazıp arattım, doğal olarak sonuçlar geldi. Ama Win7Forums  yazıp geçiyor. Ufak bir tarihçe yada leak ile ilgili biraz bilgi olsa güzel olur.

Bu leaklerde bulundu diyor ama belki adam üye oldu unuttu bile.

--

Sadece boşluk karakteri yazıp arama yapılabiliyor :)

Teşekkürler hocam boş aratma kaldırıldı sadece mail aratmasına döndürüldü Password kısmı içinde min 5 max 20 karakter limiti getirildi alt kısma Leak olan sitelerin logoları, açıklamaları, hangi bilgilerin leak olduğu yazıldı.

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
Toplam Hit: 4262 Toplam Mesaj: 33
data leak leakdatasearch.com leakdatasearch leak data