Lebron Yiğit Videosu Sizce Fake Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Beyaz Showda piknik tube top 5 de seyretmişsinizdir bi çocuk ard arda uzaktan basketler atıyordu en sonunda da geminin bacasına sizce bu video fakemi? Video ile ilgili şöyle yorumlar buldum fake olduğuna dair bakın  isterseniz ama fake değil diyenlerde var.

Yorum 1: oradaki siyah giysili çocuğa iyi bakın top giriyo ve çocuk hala yukarı bakıyo lütfen dikkat edin ve fake görün

Yorum 2: ne kadar güzel bir fake ama belki görmeyeyiniz vardır yiğit arkadşın 2. atışında topa çok dikkatli bakın ve basket olduktan sonra top yerden nasıl sekiyor ve top girdikten sonra top gözükmüyor ayrıca arkadaşları da 2. atışında basket olduktan baya uzun bir süre sonra seviniyolar çok ariz fake:DDDD ma yinede güzel hazırlanmış

sizce fakemi değilmi?

http://img528.imageshack.us/img528/4576/lebronyigitto8.jpg

Video:

http://www.vidivodo.com/145116/lebron-yigit

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek

adamda GPS(Küresel Yer Belirleme Sistemi)   var sanki nokta vuruşu yapıor :))

Long Live Turkey..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek
    anlayamadın mı sen bunun fake olduğunu

Yapay zeka, zeka değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kantar31
    kantar31's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

insan alıştığı potaya istediği mesafeden top sallayabilir biraz çalışma ile. muhtemelen bu eleman bu potada bir kaç yıl top oynamıştır lisede paso basketbol oynar idim sokaklarda alıştığım 1-2 pota vardı attıklarımın çoğu girerdi. hem sizde bilirsiniz potaya alışınca kolay giriverir toplar bu adamla potanın olayıda bundan ibaret bence ama şu gemi hadisesi biraz garip geldi.ama fake bile olsa gerçekten iyi çalışmışlar hiç belli olmuyor fake olduğu

bide çocukta amerikan sokak basketbolcusu özentiliği sezdim hani oluyorya filmlerde "hey dostum senin sorunun ne?" felan diyen tipler onlar gibi tavırları hareketleri godoşun hele o girişteki tip felan bi ayrı.böylelerini sokmalı potalara ibreti alem için

uzun bi süre daha yokum ehtiyarlar... iade-i yorum yapamadıysam kusura bakmayın
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    kantar31 bunu yazdı:
    -----------------------------

insan alıştığı potaya istediği mesafeden top sallayabilir biraz çalışma ile. muhtemelen bu eleman bu potada bir kaç yıl top oynamıştır lisede paso basketbol oynar idim sokaklarda alıştığım 1-2 pota vardı attıklarımın çoğu girerdi. hem sizde bilirsiniz potaya alışınca kolay giriverir toplar bu adamla potanın olayıda bundan ibaret bence ama şu gemi hadisesi biraz garip geldi.ama fake bile olsa gerçekten iyi çalışmışlar hiç belli olmuyor fake olduğu

bide çocukta amerikan sokak basketbolcusu özentiliği sezdim hani oluyorya filmlerde "hey dostum senin sorunun ne?" felan diyen tipler onlar gibi tavırları hareketleri godoşun hele o girişteki tip felan bi ayrı.böylelerini sokmalı potalara ibreti alem için

Potaya değil, geminin bacasına atıyor :) Hergün bu tip bir çalışma yapamaz herhalde :) Kaptan düdükler adamı :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

peki bu fake mi sizce ?

http://www.youtube.com/watch?v=yURa9T0-Rjk

:| 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlienOne
    AlienOne's avatar
    Erkek
    yasin_55 bunu yazdı:

peki bu fake mi sizce ?

http://www.youtube.com/watch?v=yURa9T0-Rjk

:|

----------------------------

geçen ellen degeneres show'da izlemiştim,adamın biri arabaların üzerinden atlıyordu,ellen sayesinde nike'ın reklamını bile yaptı.Yani böyle olaylar mümkün :) 

-
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek
    ExcellencE bunu yazdı:
    anlayamadın mı sen bunun fake olduğunu
    sen nasıl anladın hoca bence fake deil

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    bsgitsin ya

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suKo
    suKo's avatar
    Erkek

O çocuk 2 parmak kollamı atıo o topu o kadar uzağa:S

Kafam oldu galiba:|
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj