folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Lemonade Tycoon (Çok Güzel Bir Oyun Ama Bir Sorunum Var)

Lemonade Tycoon (Çok Güzel Bir Oyun Ama Bir Sorunum Var)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karemre
    karemre's avatar
    Erkek

Arkadaşlar, eskiden roller coaster gibi oyunlar vardı, hala vardır da, ben bayılırdım ya onlara...

Yaklaşık iki sene önce falan başka bir oyun keşfettim, lemonade tycoon, bir siteden download ettim, fakat deneme sürümü olduğu için tadı damağımda kaldı:)

Oyun isminden de anlaşılacağı üzere limonata satma oyunu, ne kadar miktarda limon olmalı, ne kadar şeker, buz... Fiyatı, yeri, kullanacağın el arabası veya kamyon:) herşeyi kendin seçiyosun ve çok zevkli...

SORUNUM şu; bu oynadığım zamanlar xp kullanıyordum, fakat şimdi vista... Tahmin ettiğiniz gibi açamıyorum, ne yapabilirim? oyun yükleniyo, masaüstüne kısayolu bile geliyo, tıklıyorum, BUY veya PLAY seçenekleri var ya? PLAY yapınca açılmıyo, kalıyo sadece öyle... ne  yapabiliriz:)? Ama oyun çok güzel tam ticareti sevdirici bi oyun, tabi imalatı da...:)

[̲̅к@гє๓гє̲̅][̲̅87̲̅]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    Oyun çok güzel telefonda oynuyodum.Pc ye çıktığından haberim bile olmadı.Burdan gizemliye sesleniyorum:D ''Madalyanın hakkını ver hakkını:D''.Gizemli'ciüm şu oyunun full sürümünü bi buluver bea.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karemre
    karemre's avatar
    Erkek
    Var ya biri vista için  bi bulsun!! koçumsun :):) yalnız eklemeyi unutmuşum, LEMONADE TYCOON 2 olcak 1 değil:)

[̲̅к@гє๓гє̲̅][̲̅87̲̅]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

karemre bunu yazdı:
    -----------------------------
    Var ya biri vista için bi bulsun!! koçumsun :):) yalnız eklemeyi unutmuşum, LEMONADE TYCOON 2 olcak 1 değil:)

Olm 2 sidemi çıktı lan:D.Gizemli where are u?:D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

http://rapidshare.com/files/50225934/Lemonade_Tycoon_2_New_York_City.com alın :)

File 50225934 (Lemonade_Tycoon_2_New_York_City.com) found on server rs153.rapidshare.com

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

http://rapidshare.com/files/50225934/Lemonade_Tycoon_2_New_York_City.com alın :)

File 50225934 (Lemonade_Tycoon_2_New_York_City.com) found on server rs153.rapidshare.com

Gizemli tahtını sallıyolar.rene kendine bi madalya daaa tak çok hayra geçtin wllla:D limon madalyası ehuheuhue

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Key için bunu kullanabilirsiniz...

Fix/Crack
    E-Mail Address: OberonGames@Aol.com
    Registration key :
    3029-6FB7-97D1-D1C7-71D9-D65E-AF78-28EC-3A30-6692-C0C0-094C

Fakat üreticinin web sitesinde, maximum desteklenen işletim sistemi xp olarak belirtilmiş... 2003 serverda calışmadı vistadada büyük ihtimal çalışmayacaktır...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isoT
    isoT's avatar
    Erkek

oyun güzelde

10. seferden sonraydı sanırım :D ilk kez batmadan devam ediyodum :Ç hata verdi dahada açılmadı :S

bende XP kullanıyom 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karemre
    karemre's avatar
    Erkek

Vistada olcak mı hoca??? walla olursa var ya??,,, tahribat...ulan seni çıkaran!!:D  koçumsun!

Sağolun beyler:)) inşallah olur ya...

[̲̅к@гє๓гє̲̅][̲̅87̲̅]
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

Key için bunu kullanabilirsiniz...

Fix/Crack
    E-Mail Address: OberonGames@Aol.com
    Registration key :
    3029-6FB7-97D1-D1C7-71D9-D65E-AF78-28EC-3A30-6692-C0C0-094C

Fakat üreticinin web sitesinde, maximum desteklenen işletim sistemi xp olarak belirtilmiş... 2003 serverda calışmadı vistadada büyük ihtimal çalışmayacaktır...

rene olmadı bu key yau. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karemre
    karemre's avatar
    Erkek
    abi fix/crack nasıl kullancaz bunu? key i nereye yazcaz??

[̲̅к@гє๓гє̲̅][̲̅87̲̅]
Toplam Hit: 2387 Toplam Mesaj: 17