Lenova T400 Sorun Çok Acilll

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maycamp85
    maycamp85's avatar
    Erkek

Arkadaşlar elimde bi laptop var  format atıcam yeni geldi ama  ne yaptıysam bi sonuca  ulaşamadım  bi bilgisi olan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim verilen hata  

(The interrupt normal startup,press the blu thinkvantage button ) yazısı çıkıyor  basıyorum ama  hiç bi etki yok  aynı bu yazıda  kalıyor acil yardım please ....

maycamp85
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

o mesaj hata mesajı değil. sistemin normal başlamasını kesmek istiyorsanız, mavi think advantage butonuna basın diyor.

yani biosa ona basınca çıkan menüyle, sistemin dden yada hdd yada usb den başlama seçeneği var, biosa griş seçeneği v.s. olan bir menü gelmesi lazım karşına.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maycamp85
    maycamp85's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı

o mesaj hata mesajı değil. sistemin normal başlamasını kesmek istiyorsanız, mavi think advantage butonuna basın diyor.

yani biosa ona basınca çıkan menüyle, sistemin dden yada hdd yada usb den başlama seçeneği var, biosa griş seçeneği v.s. olan bir menü gelmesi lazım karşına.

bende  anladım ama bekliyorum bişey çıkmıyor 15 dakika bekledim ne  açılan bişey var nede başka bi boot menü  tuşa basıyorum yine tepki yok o yazı öylece kalıyor hiç bi menü yada işlem göremiyorum 

maycamp85
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Bilgisayar boot yapamıyor. O yüzden biosa girip doğru biçimde dvdden boot yapmayı ayarlamalısın. Biosa girebiliyorsun değil mi.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maycamp85
    maycamp85's avatar
    Erkek
    whoobay bunu yazdı

Bilgisayar boot yapamıyor. O yüzden biosa girip doğru biçimde dvdden boot yapmayı ayarlamalısın. Biosa girebiliyorsun değil mi.

biosa girebilsem anasını bellicemde  giremiyorum bu yazıda kalıyor makina  hiç bi işlem yapamıyorum 

maycamp85 tarafından 18/Tem/13 19:45 tarihinde düzenlenmiştir

maycamp85
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Hangi tuşla biosa girmeye çalışıyorsun

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maycamp85
    maycamp85's avatar
    Erkek
    whoobay bunu yazdı

Hangi tuşla biosa girmeye çalışıyorsun

hocam hiç bi tuş çalışmıyor  f serisi yok daha  doğrusu hiç bi tuş işlemiyor.

maycamp85
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

Bellek testinde çakılıyor olabilir. Bellek parçalarını çıkarıp temizleyin (statik elektriğe dikkat edin) ve teker teker takın.

Olaylara karışmayın!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maycamp85
    maycamp85's avatar
    Erkek
    YeniHarman bunu yazdı

Bellek testinde çakılıyor olabilir. Bellek parçalarını çıkarıp temizleyin (statik elektriğe dikkat edin) ve teker teker takın.

denedim ama  değişen bişey yok 

maycamp85
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Hiç bi tuş basmıyor diyorsun ya, hangi tuşla biosa girildiğini biliyor musun? Cihazın başına ne geldi?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maycamp85
    maycamp85's avatar
    Erkek
    whoobay bunu yazdı

Hiç bi tuş basmıyor diyorsun ya, hangi tuşla biosa girildiğini biliyor musun? Cihazın başına ne geldi?

hocam cihaz format için geldi ama  problem format değil başka  bi sorun  ilk defa böyle bişey geliyo başıma  yani hiç bi tuş  basmıyor 

maycamp85 tarafından 18/Tem/13 20:52 tarihinde düzenlenmiştir

maycamp85
Toplam Hit: 1621 Toplam Mesaj: 17