folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Lens Kullanan Arkadaslar

Lens Kullanan Arkadaslar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvnckck
    kvnckck's avatar
    Erkek

Yaklaşık kullanmaya başlayalı 1 hafta gerçekten süper bişey ilk başlarda takıp çıkarmak biraz zor oluyor ama alışıyorsun.

Ancak yazının tamamını okudumda bahsedilenlerden dolayı içimde bir kuşku oluştu :(((

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HacKeR_tr
    HacKeR_tr's avatar
    Erkek

drexler bunu yazdı:
    -----------------------------

iki yıldır kullanıyorum boş boş dinleme kımseyı benı dınle kesınlıkle kullan gözluk ne amele mısın lens asrın icadı bi boq olmaz 2 gunu takmakta sıkıntı yaşarsın sonra öğrenırsın olur bıter

hocam burda 35 yıllık optisyen konuşuyo ne boşu ya bişi biliyoruzda sölüyoruz!

Hatalarımla varım, hatta hatasızlıkla gurur duyacak kadar alçalmadım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlos
    catlos's avatar
    Erkek

HacKeR_tr bunu yazdı:

drexler bunu yazdı:

iki yıldır kullanıyorum boş boş dinleme kımseyı benı dınle kesınlıkle kullan gözluk ne amele mısın lens asrın icadı bi boq olmaz 2 gunu takmakta sıkıntı yaşarsın sonra öğrenırsın olur bıter

kardeş tamam lensin bakımı kullanması zor da şimdi uzun süreli gözlük kullananlar için ne kadar büyük bir nimet gözlük çok ağır bi yük gibi gelir bana her zaman gözlük kullanmayan insanlara hep imrenerek bakarım her seferinde de söylerim lensi icat eden adamdan Allah razı olsun 

severim serçeleri, narin olur pençeleri...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HacKeR_tr
    HacKeR_tr's avatar
    Erkek

catlos bunu yazdı:

HacKeR_tr bunu yazdı:

drexler bunu yazdı:

kardeş tamam lensin bakımı kullanması zor da şimdi uzun süreli gözlük kullananlar için ne kadar büyük bir nimet gözlük çok ağır bi yük gibi gelir bana her zaman gözlük kullanmayan insanlara hep imrenerek bakarım her seferinde de söylerim lensi icat eden adamdan Allah razı olsun 

hocam sorun o değil lens iyidir sıkıntılıdır ama numarası düşük olanlar için iyidir konuyu açan arkadaş için iyi olmaz masraflı olur.ayrıca benim sinirlendiğim nokta yukardakı yazı adam ukala ukala konusuyor bısıler yazarken bıraz daha dıkkatlı olalım lutfen

Hatalarımla varım, hatta hatasızlıkla gurur duyacak kadar alçalmadım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nigdeli
    nigdeli's avatar
    Erkek

yaklaşık 10 yada 11 yıldır lens kullanıyorum tavsiye ederim. tamam biraz uğraşmalı ama gözlük kadar değil.

eksi yönleri havuza girerken çıkartman filan gerekiyor.

bazı arkadaşlar demiş hergün çıkar tak zor die ben hergün çıkartıp takıyorum hiç zor gelmiyor alıştım artık sende alışırsın en fazla bir hafta içinde

ayrıca ilk kullanmaya başladınmı insana bi acayip gelio sanki gözüne bişiy kaçmış bi fazlalık varmış gibi hani hiç saat takmayan birinin koluna saat takınca acayip gelirde sonradan alışır çıkaramazya aynı o hesap.

bide gözünün numarasına göre lens veriyorlar yani demek istediğim ufak numaralarda bildiğim kadarıyla 1 aylık olanları var yani takıyosun 1 ay hiç çıkarıp takmıyosun

bazıları diyo çok zor çıkarip takmak diye bende bayağı bir zaman kendim takıp çıkaramadım annem yardımcı oldu ama sonradan kendim alıştım saolsun doktor gösterdi kolay takıp çıkarmasını.

ayrıca benim lens ler bir kutuda 6 tane var hergün çıkar tak yaptığın için lens yıpranıyor ve bir ay sonra yeni lensi tak çıkar yapmaya başlıosun yani bana bi kutu 6 ay gidiyor bir kutunun fiyatı 60 lira fiyat yüksek olabilir belki hiç fiyat araştırması yapmadım benimki ultraviyoleye karşıda etkili belki fiyatı etkiliyor olabilir

sana tavsiyem nasıl olsa bu zamana kadar gözlük kullanmışsın birde yaklaşık 5 yada 6 ay gibi lens kullan memnun kalmazsan geri gözlüğe dönersin ama lense bir alıştınmı ya ben bu zamana kadar boşuna gözlükle uğraşmışım diyceksin sağlıcakla kal

Sahte bahara aldanma ayazda kalırsın...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlos
    catlos's avatar
    Erkek

HacKeR_tr bunu yazdı:

catlos bunu yazdı:

HacKeR_tr bunu yazdı:

drexler bunu yazdı:

hocam sorun o değil lens iyidir sıkıntılıdır ama numarası düşük olanlar için iyidir konuyu açan arkadaş için iyi olmaz masraflı olur.ayrıca benim sinirlendiğim nokta yukardakı yazı adam ukala ukala konusuyor bısıler yazarken bıraz daha dıkkatlı olalım lutfen

haklısın hocam anladım ben seni arkadaşın numarası yüksekti biraz 

severim serçeleri, narin olur pençeleri...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xfairytalex
    xfairytalex's avatar
    Dişi

ben kullandım lens freshlook kullndım cokta memnundum gayette de güzel görünüo ama sıkıldım şimdi çok güzel bi gözlük aldım onu kullanıorum.

www.notebookuzman.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

dostum ben şimdi bundan 1-2 sene önce 1.5 sene kullandım. ilk aldığımda kaltak doktor dedi ki bana eğer gözün alışırsa 1 hafta boyunca tak, banyo yap, uyu. a.q dediklerini yaptım, kör oluyodum :) gözlerde alerji oldu. 3 ay damla kullandım. sana önerim takarsan

1. her gece çıkar

2. titiz, hijyenik ol.

3. eğer lazer düşünüyosan çok fazla takma

ha dersen gözlük mü lens mi? tabi ki lens. ben ilk lensi taktığımda yeniden doğmuş gibi oldum. mesela dün buzda kaymak için gittik. dengemi kaybetmekle gözlük 10 mt uzağa gitti :) allahtan kırılmadan bulabildim :) ama lens olsa her bi halttı yap. bide bence gözlüğün en zor tarafı sahil kenarı be. ne oturduğun yeri bulabilirsin ne de sahildekileri adam gibi görebilirsin. eğer dikkatli kullanırsan lens al. ama eğer niyeti daha da bozduysan lazer ol.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    generous
    generous's avatar
    Erkek

3 senedir lens kullanıyorum(numaralı). acayip memnunum. aylık alırım ben night and day de olacak tabi... bir takarım 6-7 ay çıkarmam... öyle gözlükle daha iyi görürsün falan diyenler varsa yalan.... abicim ben ilkokul 3.sınıftan beri gözlük kullanıyodum. bu lensi bir taktım cidden hayatım değişti.. yani normal insan gibi görüyosun ki çoğu zamanda gözünde olduğunu unutuyosun...

Boş sayfaya imza atmam!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

hacı gidin ameliyat olun kurtulun

Toplam Hit: 4507 Toplam Mesaj: 37