folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Letgodaki Tüm Mesajları Silmek

Letgodaki Tüm Mesajları Silmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

Biraz garip bir sorun ama maalesef tüm mesajları silmek için çözüm bulamadım tek tek saatler sürer nasıl tüm mesajları toplu silerim?

Sorunu çözdüm: https://www.macrorecorder.com/ Ekrana otomatik tıklatma programı kullandım :) 15 dakikada 3 yıllık mesajları sildi sağolsun :D Ekranda otomatik olarak tıklıyor free versiyon kullandım 10 kereye kadar verilen görevi yapıyor kısaca tek tıklamayla 5x10 50 kere silme işlemi yapabiliyor. belki daha fazla da silinebilir ama letgonun sistemi dandik tüm mesajları getirmiyor.

turkz tarafından 05/Oca/20 21:15 tarihinde düzenlenmiştir

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

tek tek

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Yeni hesap aç 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tek tek silmek zorundasın. Letgo kadar özürlü bir arayüz görmedim. Sahibinden.com tekelini kıracak gücü var ama sırf arayüzü yüzünden kaybediyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuuruls
    tuuruls's avatar
    Erkek

Harbiden letgo çok gerizekalı bu konuda. Kullanışsız, hantal ve eski kalan bir yazılımları var. Ve reklam dolu :D Bildirim gelmesi silinmemesi, doğrulama problemleri bla bla çok şey var da söyledim maille bile öneri olarak kaçkişi daha söylemiştir kim bilir ama takmıyorlar maalesef.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Artık 2.el ürünleri letgo yerine facebook market üzerinden yapıyorum.Emlak sektörü için söyleyim yayınladığım ilanlarıın görüntülemesi sahibinden.com dan daha fazla

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

@TheAvenqer bot yazsin sana :P

anca gidersin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    garga bunu yazdı

@TheAvenqer bot yazsin sana :P

Dıdjjdjdjd hocam pm at :)

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

Letgo tam çöp gibi site dandik araması da düzgün çalışmıyor ama çok satışım var o yüzden hesabı silmek istemedim :)

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    turkz bunu yazdı

Letgo tam çöp gibi site dandik araması da düzgün çalışmıyor ama çok satışım var o yüzden hesabı silmek istemedim :)

Orası doğru ama çok mezarcı var. 100 liralık ürüne 10 lira teklif edip ayağına çağıran tiplerle dolu.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Hocam çözüm istemişsin pm at yazdımda konuya görmedin sanırım diye tekrar yazıyorum

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
Toplam Hit: 2287 Toplam Mesaj: 14
letgo