Lg G2 Değişik Bi Sorun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocketadam
    rocketadam's avatar
    Erkek

14.09.2015 te telefonu karşı taraftan arama geldiğinde ekranın yarısu geliyor. doa kapsamında değişim istiyorum arıza açıklaası ile servise yolladım.

dün itibari ile telefonu servisten aldım servis raporu:

arıza açıklaması: d3-MGGE-LCD segmentleri yok,

tamir sonuçları: S4-M............ YAZILIM YÜKLENDİ(aynı versiyon)

bugün ayni sorunu çıkrdı. lg müşteri hizmelerini aradım tekrar ynı servise gönderin. sonra bizi arayın araştıralım dedi.

dostlar nasıl yol izlemem gerekiyor ??

Bir milletin zenginliği hisse senetleri değil, hissi senetleridir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    rocketadam bunu yazdı

14.09.2015 te telefonu karşı taraftan arama geldiğinde ekranın yarısu geliyor. doa kapsamında değişim istiyorum arıza açıklaası ile servise yolladım.

dün itibari ile telefonu servisten aldım servis raporu:

arıza açıklaması: d3-MGGE-LCD segmentleri yok,

tamir sonuçları: S4-M............ YAZILIM YÜKLENDİ(aynı versiyon)

bugün ayni sorunu çıkrdı. lg müşteri hizmelerini aradım tekrar ynı servise gönderin. sonra bizi arayın araştıralım dedi.

dostlar nasıl yol izlemem gerekiyor ??

hocam hangi servise gönderiyorsunz ? 

lg müşteri hizmetlerini arayıp dosya kaydı oluştursunlar, ve değişim istediğini böyle rezillik görmediğini vs vs abartarak söyle

birde yine yaptık diye gönderirseler ve aynı hata olur ise aynı kez 3. hatadan servise gönderdiğini ya değişimini yada iadeni istediğini belirt uygulamazsalar hakem heyeti yolu gözükür

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

6 ay olmadan ne sebep olursa olsun garanti kapsamindaysa cihazdaki sorun, degisim/para iadesi hakkin var hocam. Alali daha 1 ay olmus senin.

Ayrica amk ben o lg servislerinin.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

LG servisine Nexus4'üm için ödediğim parayla yenisini alırdım. Arka kapak çatlak, değiştirmiyorum :D

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

LG'den televizyon harici bir şey alınmaz. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocketadam
    rocketadam's avatar
    Erkek
    piradomim bunu yazdı

hocam hangi servise gönderiyorsunz ? 

lg müşteri hizmetlerini arayıp dosya kaydı oluştursunlar, ve değişim istediğini böyle rezillik görmediğini vs vs abartarak söyle

birde yine yaptık diye gönderirseler ve aynı hata olur ise aynı kez 3. hatadan servise gönderdiğini ya değişimini yada iadeni istediğini belirt uygulamazsalar hakem heyeti yolu gözükür

servis fişinde vintek elektronik.. mecidiyeköy diyor. ben bunu osmaniye vatandan aldım onlar yolluyor. aradım müşteri hizmetlerini işte tekrar aynı servise gönderinbiz ilgileneceğiz diyor...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocketadam
    rocketadam's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

6 ay olmadan ne sebep olursa olsun garanti kapsamindaysa cihazdaki sorun, degisim/para iadesi hakkin var hocam. Alali daha 1 ay olmus senin.

değişim istedim yazılım yüklediler amk

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Servisle aynı ildeysen git teknisyeni sik hocam. Hepsi ayni amk çocuklarının Başarıyla teleservice ile az uğraşmadım bu yıl. Müşterinin dediğini asla dinlemiyorlar hakem heyetine koş bence

Bende 4 ay önce g2 aldim ekranda parlama sorunu var arada titriyor ekran. Göndermeye korkuyorum 2 ayda gelmez diye

cache tarafından 30/Eyl/15 20:23 tarihinde düzenlenmiştir

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek

Hacım 2 yıllık G2 kullanıcısıyım, aynı zamanda Gold Teknoloji Marketlerinde Müşteri Hizmetleri sorumlusuyum, ürün çok güzel bir ürün sorun ile daha önce karşılaştım bir arkadaşımda, söyle çözdüm, rom yükledim cihaza sorun kalmadı, kendi stock romlarımdan daha güzel. tavsiye ederim.

Türk
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    rocketadam bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

değişim istedim yazılım yüklediler amk

Iste beyinsizler. Kafalarina vura vura yaptiracaksin ki o zaman anliyolar bazi seyleri. 

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
Toplam Hit: 1843 Toplam Mesaj: 21
ekran g2 gelen arama