Lg G2 Mi Nexus 4 Mü?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

5 yıldır  kullandığım telefonum var aslında işimi görüyordu ama son 1 haftadır sürekli donuyor beni çileden çıkardı telefon alıcam ama telefonlardan pek çakmam sadece sağdan soldan duyduğum şeylerle

aklıma iki telefon yatıyor 

Lg g2 ve nexus 4

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/LG-G2-vs-LG-Nexus-4

buradan özelliklerini falan karşılaştırdım öyle aman aman bir farkı yok gibi birde nexus 4 

http://www.istanbulbilisim.com.tr/e960-siyah-lg-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,37516.html?gclid=COjC66r85LoCFYdf3godTiUAWg 930 liraya gelmiş alınabilir mi?

Telefondan beklentilerim:

-Biraz iyi kalitede foto çekebilsin

-Sarj aletini sürekli yanımda taşımak istemiyorum

-Navigasyon olmazsa olmazsım 

-diğer dandik uygulamalar

öyle ahım şahım bir özellik istemiyorum ancak dayanıklı olsun çünkü telefon alınca ortalama bozuluncaya kadar telefon almam.

Kullananlar fikirlerini paylaşabilirmi? 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

iPhone'a paran yetmiyorsa: Nexus 5

Ehl-i Byte
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı

iPhone'a paran yetmiyorsa: Nexus 5

iphone hayatta kullanmayacağım bir telefon.Nexus 5 e baktım ancak sitelere göremedim.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek

nexus 4 ün

fotoğraf kalitesi ile eşdeğerleri arasında pek fark göremedim ( s3 ten falan daha iyi bence)

bataryası çıkarılamıyor ve şarjı iyi değil az gidiyor

navigasyon u , google haritaları var ve gayet stabil çalışıyor

android marketteki programlarla uyum problemi hiç yaşamadım

hiç düşürmedim ama kılıf kullanıyorum kullanmak şart zaten akıllı telefonlarda

ama bana kalırsa nexus 5 i bekleyemem diyorsan G2 daha güzel daha yeni teknoloji

PM de de belirtsem de alırken aldığınız yere serisini sorun 301k, 302k....308k vs son her zaman daha iyi 

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexelebek
    alexelebek's avatar
    Erkek

Nexus 5'i  https://play.google.com/store/devices buradan simfree olarak siparis edebilirsin.

Another day another death another sorrow another breath...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    alexelebek bunu yazdı

Nexus 5'i  https://play.google.com/store/devices buradan simfree olarak siparis edebilirsin.

ülkemizde ne yazıkki google store kapalı :) nexus 4 ü de alamamıştık :)

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

LG G2 öneririm hocam : buyur burdan alabilirsin bak direk online site söylüyorum http://www.buroteknik.com/LG-G2-D802-16GB-Siyah-Akilli-Cep-Telefonu_109649.html sana:) Güvenilir bir sitedir ben site üzerinden konuştum hatta depolarına bile gittim oradan aldım telefonu bazı işlemlerden dolayı sağolsunlar bayada yardımcı oldular. Neden bu kadar ucuz dersen paralel ithalat olduğu için. Garantisi var mı var? Ama güvenemem dersen 100 lira farkla direk orjinal distiribütöründen gelmiş şeklide var :)

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nessaj
    nessaj's avatar
    Erkek

nexus4++

lgg2 tamam daha iyi ama çok para, nexus4 ü 950 den alabilyosun. f/p oranıda iyi olan bi telefon. kullanıyorum memnunum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Nexus 5

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Nexus'un türkiye geliş fiyatı 1300 TL + yı bulacak hocam. Çünkü açıklama yapıldı perakende satıcılar fiyatı normal fiyatı olan 350$ dan değil 450$ civarında satacak. 1300TL leri bulursa G2 daha mantıklı.

Nexus'un tek farklı güncellemeleri önce alması. LG yıllardır güncelleme konusunda biraz kötü ama G2 ile bunu değiştireceğini ümit ediyorum.

G2 de

+750mah batarya

Daha iyi bir ekran

Daha iyi bir kamera bulunmakta.

Bana göre G2 daha mantıklı.

NEXUS 4 ile karşılaştırmıyorum bile hocam. Arasında neredeyse 1.5 senelik çıkış tarihi farkı var. Teknoloji farkı var. 1000 TL nexus 4 , g2 1400 TL ki 400TL ye değer bir fiyat.

NEXUS 5 ise 1300-1400 TL den önce ülkemiz piyasasına resmi garantili girmez. HATTA ve hatta her nexus serisinde olduğu gibi çok geç gelecektir ülkemize. Zaten nexus serisini 2 nesildir LG üretiyor. Türkiye bölümü kendi telefonu olan g2 nin önünü kesecek bir fiyatlandırma ile NEXUS 5 i türkiye piyasasına çıkarmayacaktır. Kimse kendi topuklarına sıkmaz. Aha bunu buraya yazdım çıktığında tekrar okursunuz.

DrKill tarafından 15/Kas/13 01:34 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cicosz
    cicosz's avatar
    Erkek

g2 +

Toplam Hit: 3674 Toplam Mesaj: 22