LG G4 Alınır Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

http://www.hepsiburada.com/lg-g4-32-gb-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGG432GR-DS3 linkdeki telefonu almayı düşünüyorum. Hepsiburada ihtalahtçı garantili almayı düşünüyorum. Araştırdım biraz fiyat/performans olarak bana mantıklı geldi. Almadan önce birde sizlere danışayım dedim?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

paralel ithalatta muhatap bulamazsın hocam. ben bi kere aldım, n11den aldım hem de. 3 ay sonra ihtiyaç oldu firma kayıp. sitesi kapanmış telefonlar kesilmiş. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

arkadaşım aldı hocam kullanıyor, gayet de memnun. bir de bu ithalatçı garantili olduğundan TR modellerinde olmayan radyosu da var. 

kendine sorman gereken asıl soru "gerçekten yeni bir telefona ihtiyacım var mı?" şeklinde olmalı. yoksa telefon işte, her türlü gideri oluyor sonuçta.

daha çok bilgi için son sayfadan başa doğru okuyabilirsin; https://eksisozluk.com/lg-g4--4487667?p=1

almayı kafaya koyduysan yardımcı olur. 

LizardKing tarafından 04/Nis/16 16:19 tarihinde düzenlenmiştir

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Garantiyi Telcep diye bir firma veriyor. Ancak siteleri bile yok adamların. Ancak Hepsiburada garanti konusunda yardımcı olur mağdur etmez.

mkyb tarafından 04/Nis/16 16:21 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

İthalatçı olarak direk Hepsiburada'nın ithal ettiğini almayı düşünüyorum. Gerçekten ihtiyacın varmı konusundada gerçekten ihtiyacım var. Şuanda iphone 4 kullanıyorum. Whatsapp'da bile yazarken yavaş yavaş yazıyor. Arada instagrama giriyorum ondada video denk geldiğinde kasıyor. Ayrıca açma kapama tuşu bozuldu çok zor basıyor. Bu arada yanlış olmasın iphone 4'üde 250 liraya aldım :) Yani telefona para veren bir insan değilim. Fiyat/Performans/Tasarım açısından LG G4'ü mantıklı buldum.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek

Gittigiyor ideal den aldım çokda memmunum fiyatına göre süper hele kamerası üst düzey çoğu telden iyi 

yan cizdim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dryrock
    Dryrock's avatar
    Erkek

Telefona çamur atmak istemem ama işyerinde bir arkadaşım almıştı 1 saat skype görüşmesi yaptıktan sonra bir daha açılmamış. Garantiye götürmüş ana kart yanmış demişler. Aynı şeyi iphone da 4 saat yapıp bir de arka plandan teamviewer ile bağlanıp bilgisayardaki analizleri anlatıyormuş. Birkez daha düşün derim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

zaten bu LG g4lerin kronik sorunlu cihazları oldukça çok piyasada, eğer şanslıysan sana denk gelmez. yoksa uğraşıp durursun. mesela;

https://eksisozluk.com/entry/59443381

https://eksisozluk.com/entry/59114725

bence iyi okuyup araştır hocam. donanımhaber'deki yorumlara da bakmanı tavsiye ederim. başın ağrımasın ilerde.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

ben lg g4 kullanıyorum geçtiğimiz ay aldım. uzun süre araştırdım ve vatanbilgisayardan 1900 e alacağıma gittim 15 günlük mediamarktan alınma 2 sene Lg garantili üstüne birde kaskolu cihazı1350 e aldım. ben acayip memnunum tavsiye ediyorum. herhangi bir kronik sorunla karşılaşmadım.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

G4'lerin ilginçtir Türkiye özel LG garantili versiyonları hep anakart yakıyor. Paralel ihtalat başka ülkeler için üretilmiş olanlarda bi sorun yok. Genelde Arap Emirlikleri cihazları oluyor paralel cihazlar. FM Radyo kaçak olarka yüklü geliyor. TRT bandrolü yok kutularında.

G4'ün çift simlileride gelmiş. 200 lira fark var aralarında alacakların aklında olsun.

Birde G4 çok iyi bi cihaz mı diye soracak olursanız ? Hayır değil. Ancak 1.200 liraya bu özelliklerde telefon bulun eyvallah derim. Kamerası zaten Galaxy S6 ile başabaş. Ekranı amoled gibi canlı. Sadece bataryası tırt. 

G4 Örnek Video Çekimi :

https://www.youtube.com/watch?v=bRP7BDjPpYg

G4 Örnek Fotoğraflar :

https://www.flickr.com/groups/2817972@N21/pool/

mkyb tarafından 04/Nis/16 18:11 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

bende g3 almayı düşünüyorum 800 tl ye 1 yıl garantisi devam ediyor kullananların görüşleri nasıl ?

Toplam Hit: 2453 Toplam Mesaj: 19
lg g4