LG G4, Samsung S6, Samsung S6 Edge Ve İphone 6

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Ben olsam edge alirdim.cunku yenilikci biriyim.diger telefonlar islemci ram koyup suruyorlar piyasaya.fark yok.

Simdi artik hangi telefobu alirsan al artik uzun sure gider.androdid eskiden kotuydu ama simdi cok buyuk yenilikler yapti

Hiz ve saglamlik konusunda edge , 6dan daha iyi.testlerr bakabilirsin.

Birde iphone 6 ile galaxy s3 un flashini karsilastirmistim, s3 un flashi daha cok aydinlatiordu.

Diger turlude iphonun adi var havasi var.onjda dusunmek gerek.

Androdin tak kullan olmask ve parali appleri daha kolay halledebilme olayida var.bunlari dusun karar ver

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

tabiki iphone 6...

Hocam odemesi 2 yıl surecek zaten ve bu yüzden en az iki yıl gider diyor musun iphone 6 :). Ayrıca Plus ile çok fark var mı? Plus on odeme istiyor ama biraz daha bekleyip Plus almam daha mı iyi?

Abi benim iphone 4s hala sıkıntısız çalışıyor. Kişisel deneyimlerime göre iphone cihazlar 4 sene rahat götürüyor.

İphone 6 ile 6 plus arasında ekran boyutundan başka bir fark yok. Pili daha büyük o da daha büyük ekranı beslemesi gerektiği için 6 ile 6plus aynı batarya performansını veriyor.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Hocam sırf kamerası için hiç düşünmem samsung galaxy s6 edge derim. Telefon çok harika zarif ve şık. 

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

Apple yeni cihaz çıkarma arefesinde diye dedikodular var. Eylül'ün ilk haftası çıkarabilir. Ülkemiz ilk gönderilen ülkeler kapsamında olmayacağı için yine 1-2 ay bekleriz gelmesini. Tabi bu süreçte iphone 6 ve iphone 6 plus modellerinde firmalar stok eritmeye gider ve fiyatlar görece düşer. Tercihini iphone'dan yana kullanacaksan bence iyi bir zaman değil. Ama iphone alırsan rahat 3-4 sene kullanırsın. Ayrıca satış sonrası destek açısından diğer firmalarla karşılaştırılamaz olduğunu düşünüyorum. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

S6 edge çok güzel telefon direk al.

samsung' un malzemesini boktan yaptığı günleri geride bıraktıran telefon olmuş.

malzeme kalitesi görünümü herşeyiyle çok hoştur

ozgunlu tarafından 13/Ağu/15 12:53 tarihinde düzenlenmiştir

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı

Ama benena. Ben mamur değilem.

Hocam iphone tavsiye ederim her zaman. Kullanımı daha kolay bi kere, kamerası okey diğer telefonlarda da artık kamera çok iyi fakat iphonenun anlamadığım bi şekilde kullanıcıyı daha mutlu edecek bir performansı var. Bataryası Androidlere göre daha zayıf kalıyor fakat benim için sorun değil şarj aleti taşırım veya facebooka önümde bilgisayar varken telefondan girmem diyosan sorun yok ayrıca plusın batarya performansı az da olsa daha iyi. Çoğu yeni uygulama ilk olarak iosa çıkıyor, en az 4 sene güncelleme desteği var ama ben ilk 2 güncellemeden sonraki güncellemeleri tavsiye etmiyorum. Bunlar bir yana Eylül'de yeni telefon tanıtılacağı için aciliyetin yoksa bi süre daha beklemende fayda var. 

Şafak 1152!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    CaniSokucu bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı

Hocam iphone tavsiye ederim her zaman. Kullanımı daha kolay bi kere, kamerası okey diğer telefonlarda da artık kamera çok iyi fakat iphonenun anlamadığım bi şekilde kullanıcıyı daha mutlu edecek bir performansı var. Bataryası Androidlere göre daha zayıf kalıyor fakat benim için sorun değil şarj aleti taşırım veya facebooka önümde bilgisayar varken telefondan girmem diyosan sorun yok ayrıca plusın batarya performansı az da olsa daha iyi. Çoğu yeni uygulama ilk olarak iosa çıkıyor, en az 4 sene güncelleme desteği var ama ben ilk 2 güncellemeden sonraki güncellemeleri tavsiye etmiyorum. Bunlar bir yana Eylül'de yeni telefon tanıtılacağı için aciliyetin yoksa bi süre daha beklemende fayda var. 

Samsung' un tek geride kaldığı yer, telefon malzeme kalitesiydi. S6 edge ile resmen kafasına vermişler.

4 sene götürür bu telefon da zaten, ama günümüzdeki insanlar yenisi çıkınca bok var gibi hemen aldıklarından bunlara bakılmıyor.

Kamerasıyla, dış görünüşüyle, bataryasıyla, ücretsiz uygulamaları ile (ios' da dünyanın parasını verdiğini android' de bedavaya yapıyorsun) çok daha iyi bir tercih olacaktır.

Ha ben o elmayı görücem, gerisini iplemiyorum diyorsan, o zaman yapacak bişey yok :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    batuhanboran95
    batuhanboran95's avatar
    Erkek

Şubattan beri note 4 kullanıyorum çok büyük hevesle aldım ama iphone lamadığıma pişmanım.

Özellik olarak süper telefon 2k ekran 3gb ram kamera çok iyi v.s. fakat malzeme kalitesi berbat .

2300 Tl verip aldığın telefon sadece cebine koyup çıkarmakla çiziliyosa gerek yok o paraya. 

telefonun etrafında açıkta bulunan merat ksımlar 1 ay sonra matlaşmaya başladı grileşti daah sonra arkadaki samsung yazısı silinmeye başladı bakır rengi bir hal aldı. 

kısaca insan bunları görünce cidden sinir oluyo o kadar para verdikten sonra. 

not olarakta samsung yetkili servisi aradığımda bu şikayetimi belirtiğimde aldığım cevap telefon kılıfı kullanıyormusunuz oldu ! saçmalığa bakarmısın sen bu telefonu kılıfla kullan diye mi üretiyosun kaldıkı düşme çarpma hiç birşey söz konusu değil.

2. konuya gelirsek piyasası çok çabuk düşüyo şuan NOTE 4 sıfırı 2000 TL 2. elini ise 1.600 e rahat bulursun. ama bakıyorum iphone 5s in sıfırı hala 2150 tl 16gb olmasına rağmen şimdi gelde samsung aldığna pişman olma.  

Kısaca samsung alma bence her açıdan.

batuhanboran95 tarafından 13/Ağu/15 13:33 tarihinde düzenlenmiştir

Her Şeyden Önce Korkmayı Bırakıp Bir Gün Öleceğini Kabullenmelisin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı
    CaniSokucu bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı

Samsung' un tek geride kaldığı yer, telefon malzeme kalitesiydi. S6 edge ile resmen kafasına vermişler.

4 sene götürür bu telefon da zaten, ama günümüzdeki insanlar yenisi çıkınca bok var gibi hemen aldıklarından bunlara bakılmıyor.

Kamerasıyla, dış görünüşüyle, bataryasıyla, ücretsiz uygulamaları ile (ios' da dünyanın parasını verdiğini android' de bedavaya yapıyorsun) çok daha iyi bir tercih olacaktır.

Ha ben o elmayı görücem, gerisini iplemiyorum diyorsan, o zaman yapacak bişey yok :D

Bir tane örnek verebilirmisin.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı
    CaniSokucu bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı

Bir tane örnek verebilirmisin.

Aç app store' u parayla olan herşeyin apk' sını buluyorsun android için.

Hitman Go vardı, ilk çıktığında çok yüksekti fiyatı, android' de çek apksını gitsin. 

Yani android' de ücretliymiş ücretsizmiş iplemiyosun, ios da jb yapması lazım falan. Yeni güncelleme geldi mi bekleyecek falan filan.

Iphone 6' nın S6 Edge' den iyi olduğu tek bir özellik söyleyin, cidden merak ediyorum. Hep Android' ciler şöyle iyi böyle iyi diyor :D

Toplam Hit: 4735 Toplam Mesaj: 54
iphone6 lg g4 samsung s6 samsung s6 edge