LG G4 Tanıtıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kamerayı o kadar övdüler kendisinden önce çıkan Note 4 ile başabaş gelmiş kamera testinde :

Birde deri kapak almayın :

mkyb tarafından 26/Eyl/15 03:18 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Lg G serisinin en basarili telefonu G2 bence. Cihaz hakkatten malzeme olarak ve performans olarak ck cok iyi. Ondan sonra cikan G3 ve G4 bes para etmez

Cigu bigule :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Yalanim olmasın ama LG nin son telefonuysa bu. arkadaş aldı 1450 TL vatandan . Alma dedim gel general al dedim. 1 hafta kullanmadı şarji bozuldu. Serviste.

Telefon güzeldi diyeceğim yok. Marka karşılaştırması da yapmıyorum şuan ama

Bizim millet çok para verince iyi birşey aldım sanıyor ya. 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Yalanim olmasın ama LG nin son telefonuysa bu. arkadaş aldı 1450 TL vatandan . Alma dedim gel general al dedim. 1 hafta kullanmadı şarji bozuldu. Serviste.

Telefon güzeldi diyeceğim yok. Marka karşılaştırması da yapmıyorum şuan ama

Bizim millet çok para verince iyi birşey aldım sanıyor ya. 

General Mobile bunu karşılaştırıyorsan bu her türlü döver hocam. :) Ayrıca elli sefer söyledim aldın bir ay içinde arıza mı yaptı söyle sıfırını versinler.

LG G3'ün ekranına +1, kamerarayada +2 item basmışlar o kadar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

@futurist aynen ablacım doğru söylüyosun bizim milletimiz öküz biraz illa o büyük firmaların altına yatacak rahat edemiyo yoksa

musticim takmışsın bi kamera kamera abi bi cep telefonunun kamerası ne kadar iyi olabilirki ne kadar ileriye gidebilirki megapikseline sokam :) çöp abicim bu cep telefonu kameraları ben bunların çektiklerine fotoğraf diye bakmıyorum güzel işler çıkıyo tabi ama yapacağın en fazla selfie stok fotoğrafçılığı mı yapacan sankş ameka :) ayrıca dün yıllardan sonra bi insan içine çıkayım dedim kime baksam selfie yapıyo amk nasıl bi manyaklıkttır anlamadım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

g4 pek satmadı diye biliyorum ben. zaten tanıtımında ceo lar yırtınıyordu şöyle böyle diye. ama ben g2 den bir farklarının olmayacağını ve çoğu kişinin bunu yemeyeceğini biliyordum.

mesela g3 aldım pişman değildim aama daha az para harcayıp g2 alıp yoluma devam etsedim daha mantıklı olurdu.

lumia 800 ve 900 serilerinin yarısı kadar fotoğraf çekemiyordu ki benim g3 ? 920 ile kıyasladığımda çok kötü kalıyordu kamerası.

ben 920 de ham fotoğraf çektim evin anahtarını. aynı fotoğrafı g3 ile çaktim hayal kırıklığının dibine vurdum yemin ederim.

o g3 reklamında kamera ile ilgili reklamda lsr makina gibi abarttılar ama ne göreyim 4k fotoğrafta bile görüntü sulu boya gibiydi.

size lumia 630 ile çekilmiş fotoğraf göstereyim şok olur kendinizi sandalyeden geriye atarsınız. 

şaka bir yana g3 ün kamerası tamamen fecaset çıktı. ayfon 4s in kamerası bile daha akıcı fotoğraf çekiyor amk.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

lg becemeriyo bu kamera işini bende g2 var ortam ışığı biraz azalınca dünyası kayıyo şerefsizin sorun sende değil seni kamera diye oraya koyan gavatta

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    zalimadam bunu yazdı

g4 pek satmadı diye biliyorum ben. zaten tanıtımında ceo lar yırtınıyordu şöyle böyle diye. ama ben g2 den bir farklarının olmayacağını ve çoğu kişinin bunu yemeyeceğini biliyordum.

mesela g3 aldım pişman değildim aama daha az para harcayıp g2 alıp yoluma devam etsedim daha mantıklı olurdu.

lumia 800 ve 900 serilerinin yarısı kadar fotoğraf çekemiyordu ki benim g3 ? 920 ile kıyasladığımda çok kötü kalıyordu kamerası.

ben 920 de ham fotoğraf çektim evin anahtarını. aynı fotoğrafı g3 ile çaktim hayal kırıklığının dibine vurdum yemin ederim.

o g3 reklamında kamera ile ilgili reklamda lsr makina gibi abarttılar ama ne göreyim 4k fotoğrafta bile görüntü sulu boya gibiydi.

size lumia 630 ile çekilmiş fotoğraf göstereyim şok olur kendinizi sandalyeden geriye atarsınız. 

şaka bir yana g3 ün kamerası tamamen fecaset çıktı. ayfon 4s in kamerası bile daha akıcı fotoğraf çekiyor amk.

Hocam lumiaların kameralarıyla diğerleri kıyaslanmaz be :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

LG'nin kamera işini becerememesi normal zira kamerayı kendisi üretmiyor Sony'den alıyor. Sadece Samsung ufak ufak kendi kameralaırını üretmeye başladı. Mesala General Mobile 4G'dek kamera Samsung üretimi. En iyi kamerayıda koysan yazılım cephesinde bir şey yapamazsan o kamera yine bok gibi çeker. Sony telefonlar o yüzden daha net çeker. Örnek vereyim Apple'ın kameralarını çok beğeniyorum fakat megapixel'i iyi değil fotoğraflar cücük gibi çıkıyor 12 MP'ye geçti iyi oldu onlarda.

Nokia'nın kameraları ise Alman markası Carll Zeiss imzalı. Bu kameranın merceğinin camları fırından çıkınca toprakta uzun süre bekletiliyor vs elli çeşit işlemi var. Nokia N73 vardı bi ara Carll Zeiss kamerasıyla çoğu telefonun eline veriyordu zamanında.

600 liralık telefonla 1.600 liralık telefonun kamerası aynı diyorsan daha ne diyeyim. Acil çekeceğin bir şey olur çat cebinden çekersin fotoğrafı. Fotoğraf öyle bir şey ki seneler sonra bakacağın zaman bu ne lan çamur gibi çıkmış dememen gerek.

Toplam Hit: 5213 Toplam Mesaj: 50