LG Nexus 5 Takas Teklifleriniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı

@Dos_Attach

malesef hocam sadece telefonu Android ten bunaldigim icin degistiriyorum.zaten sen simdi teklif versen olu fiyat verirsin hic gerek yok o yuzden tesekkurler

@deja-vu

tek derdim Android ten kurtulmak kirik falan onemli degil Androide devam etsem suan Nexus 5 fazlaca yetiyor, ama İOS bi cihaz olsa kirik umrumda olmazdi ;)

5S ile şarj aleti cebinde gezersin haberin olsun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Teknosa Fiyatları :

LG NEXUS 5 16 GB SİYAH AKILLI TELEFON   : 997 TL

APPLE IPHONE 5S 16GB SPACE GRAY AKILLI TELEFON : 1499 TL

Kafa kafaya takas yapabileceğini düşünmüyorum.Bu şekilde bir takas a girersen zararlı çıkarsın diye tahmin ediyorum 0 fiyatlarını baz alınca.

Sahibinden aracılığı ile en yüksek limite satmayı dene derim.

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Nexus 5'in zaten sıfırını bulamazsın şuan hocam. Teknosa'nın fiyatı teşhir ürünü için. Android telefonlarda amiral gemisi bile olsa 2 yıl sonra piyasadan çekilir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Nexus 5'in zaten sıfırını bulamazsın şuan hocam. Teknosa'nın fiyatı teşhir ürünü için. Android telefonlarda amiral gemisi bile olsa 2 yıl sonra piyasadan çekilir.

gezeyim hocam sorun yok yada batarya degistiririm ;)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Hocam ben de dahil olayım konuya farklı bir açıdan. 

HTC One m8s I takas etmek istiyorum bende. Telefon 3 aylık vatandan alınma. Herşeyi duruyor. Ufak bir hasarı var foto çekebilirsem koyarım. Ekran değil ama hasar. Sol köşedeki sim girişinin altında düşmeden dolayı ufak bir ezik var bakmassaniz görünmüyor. 

Lan bana kurcalayabilecegim telefon lazım ya. Aldım bunu ne rom var ne birşey pişmanım doktor :D değişiklik, lüks isteyenler bu telefona bir göz atabilir. Saygılar 

Kardeşim sen iPhone istiyorsun ven Android veren olursa devam ediyorum madem :) 

Almanya Fatihi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    deja-vu bunu yazdı

HTC One m8s I takas etmek istiyorum bende. Telefon 3 aylık vatandan alınma. Herşeyi duruyor. Ufak bir hasarı var foto çekebilirsem koyarım. Ekran değil ama hasar. Sol köşedeki sim girişinin altında düşmeden dolayı ufak bir ezik var bakmassaniz görünmüyor. 

Lan bana kurcalayabilecegim telefon lazım ya. Aldım bunu ne rom var ne birşey pişmanım doktor :D değişiklik, lüks isteyenler bu telefona bir göz atabilir. Saygılar 

benim lg g2 yi vereyim kanka sana :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı

illa konuma daldin o zaman Asus ZE551ML modeli var bende 5 aylik takas edelim ne dersin ???

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

konuya müdahil olalım :) 7 aylık faturalı sony z1 var takas teklifleri değerlendirlir :)

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    ibrahimeren bunu yazdı

konuya müdahil olalım :) 7 aylık faturalı sony z1 var takas teklifleri değerlendirlir :)

iyiki konu acmisim milletin ne takas isi varmis :)))

emnimax tarafından 07/Mar/16 14:01 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    emnimax bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

gezeyim hocam sorun yok yada batarya degistiririm ;)

ozgunlu tarafından 07/Mar/16 13:06 tarihinde düzenlenmiştir

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
Toplam Hit: 3299 Toplam Mesaj: 34
lg iphone5s nexus5