LG Rezaleti Hkk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

LG g4 aldım Sonra iptal edip note 4 aldım. Pişman değilim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı

Bende eski LG G Pro Lite vardı tamire vermiştim, süre geçtiği için bana LG G4 Stylus yollamışlardı hiç sorun yaşamadım.

Şu an LG G5 kullanıyorum. Hatta G5'i alırken teknosadaki eleman "%10 fln kesilerek para iadesi oluyo" gibi şeyler söylemişti siklemedim ben çünkü öyle bi şey yok, cihazım siki tutucak sonra benden parasını kesip vericeksiniz yok öyle dünya.. Ya sıfırını vericen ya da paramı iade ediceksiniz. 

Seri numarası kaç hocam senin cihazın ? 5 ile mi başlıyor ? Eğer öyleyse Ghost screen yapması yüksek ihtimal.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sinanfdn
    sinanfdn's avatar
    Erkek

yaklaşık 2 sene önce aldığım g3 modeli 1 yıl önce servise yolladım sürekli kapanıp açılma şikayetinden ötürü. 
    son safhada artık istanbul servis müdürü ile görüştüm yenisini yolladılar (yaklaşık 25 gün falan geçti) şuanda da tek sorunu ana ekran durdu hatası. lg aslında güzel ama iç donanımını soğutma sistemi sıfır.

Adımız yeterlidir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı

Bende eski LG G Pro Lite vardı tamire vermiştim, süre geçtiği için bana LG G4 Stylus yollamışlardı hiç sorun yaşamadım.

Şu an LG G5 kullanıyorum. Hatta G5'i alırken teknosadaki eleman "%10 fln kesilerek para iadesi oluyo" gibi şeyler söylemişti siklemedim ben çünkü öyle bi şey yok, cihazım siki tutucak sonra benden parasını kesip vericeksiniz yok öyle dünya.. Ya sıfırını vericen ya da paramı iade ediceksiniz. 

Seri numarası kaç hocam senin cihazın ? 5 ile mi başlıyor ? Eğer öyleyse Ghost screen yapması yüksek ihtimal.

yok hocam 3 ile başlıyor

3te var mı?

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    sinanfdn bunu yazdı

yaklaşık 2 sene önce aldığım g3 modeli 1 yıl önce servise yolladım sürekli kapanıp açılma şikayetinden ötürü. 
    son safhada artık istanbul servis müdürü ile görüştüm yenisini yolladılar (yaklaşık 25 gün falan geçti) şuanda da tek sorunu ana ekran durdu hatası. lg aslında güzel ama iç donanımını soğutma sistemi sıfır.

2K ekrana o GPU'yu koyarlarsa can çekişmesi normal G3'ün.

@Danielkoo

Hocam 3 ile başlayan seri hakkında şikayet görmedim. Zaten şuan G5'te en çok ghost screen ve batarya şarjörünün oynaması yüzünden şikayet geliyor. Batarya haznesinin üstünde el gezdirince takılma oluyor mu sende ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Tüketici hakem heyetine gittiğinde 1 yılı gözüne al karşı tarafta mahkemeye itaraz edebilir o zaman süreç daha da uzar, bu kadar beklerim sorun değil diyorsan ver gitsin mahkemeye, Sonuna kadar haklısın o ayrı,

Ben olsam biraz pazarlık ederdim % 10 çok gelin % 5 filan yapın diye paramı almaya bakardım, :) sonuçta hemen verecekler dimi parayı,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Benimde LG G4 bootloop hatasından dolayı serviste. Fotoğraflarımın gittiğine mi yanayım yoksa yerine yok yere para verip işlerimin yürümesi için samsung aldığıma mı yanayım.. Kamerası ve ekranı güzel diye aldık note 4 alsaydım bu sorunlar olmayacaktı.. 1 Hafta oldu servise gideli anakart bekliyorlar ve muhtemelen süreyi aşacak.. 

Syntax error..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    sinanfdn bunu yazdı

2K ekrana o GPU'yu koyarlarsa can çekişmesi normal G3'ün.

@Danielkoo

Hocam 3 ile başlayan seri hakkında şikayet görmedim. Zaten şuan G5'te en çok ghost screen ve batarya şarjörünün oynaması yüzünden şikayet geliyor. Batarya haznesinin üstünde el gezdirince takılma oluyor mu sende ?

hocam valla maşallah hiçbir sorun yaşamadım ben şuan. :D ikinci aya girdim, batarya şarjörüde oynamıyor hiç, oynaması falan diyenler fabrikasyon deilse sorun düşürmüşlerse ondan olabilir belki :) veya hızlı şekilde koyuyorlarsa masalara vs

ne diyon?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    watervay bunu yazdı

Benimde LG G4 bootloop hatasından dolayı serviste. Fotoğraflarımın gittiğine mi yanayım yoksa yerine yok yere para verip işlerimin yürümesi için samsung aldığıma mı yanayım.. Kamerası ve ekranı güzel diye aldık note 4 alsaydım bu sorunlar olmayacaktı.. 1 Hafta oldu servise gideli anakart bekliyorlar ve muhtemelen süreyi aşacak.. 

Telefonu buzluğa atıp 10 dakika bekletip, sonrasında çkarınca telefonun çalıştığını göreceksin hocam. Sonra hemen ısınmasına imkan  vermeden buz dolu poşetin üstüne koyarak bilgisayardan fotoğrafları aktrabilirsin.

Bu arada LG bu totoşluğuna yeni başladı sanırım. LG G3 geldi değişimden ondada sararma oldu servis G4 verdi oda ghostscreen ve bootloop yaptı servis ya yenisini verelim ya para iadesi yada üstüne ekleyin G5 verelim dedi. LG'den midem bulandığı için para iadesi aldım.

mkyb tarafından 29/Tem/16 21:06 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gortaburun
    gortaburun's avatar
    Erkek

Konuyu uplamış gibi olacagım. Ben Media Marktdan almıştım ve 2 yıllık garanti uzatma ve kaskoda yaptırmıştım.

Acaba ücret iadesi isterken toplam bedelimi yazmalıyım. Sadece telefonunkini mi yazmalıyım. Ayrıca bu kasko ücreti için nasıl bir yol izlemem gerek. Media markta gitsem uzlaşırlarmı? Yoksa bunada 2. bir şikayetmi görünüyor.

Toplam Hit: 3454 Toplam Mesaj: 32
lg rezaleti müşteri hizmetleri