LG Televizyon

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Sahibindene bak cok parcalarini satiyorlar gecenlerde ledleri bozulmustu servis 400 cekti 100 tl ye hallettim

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek

Vestel'e bulaşma diyenler acaba vestel'in fabrikasını gezdi mi?

ya da açıp bir televizyonun içini inceledi mi?

kimseye atıfta bulunmak istemiyorum ama karalamış olmak için kulaktan dolma bilgilerle yazılıyor.

muhabet açılınca "bizim bi arkadaşın tanıdığı var vestelde çalışıyor alma dedi!"

teknoloji mağazasında çalıştım binbir çeşit müşteri gördüm. benim kadar telefon televizyon görmemiş berber'e telefon joker hakkıyla soruluyor.

uzman değilim iddaa da etmiyorum. fakat vestelden defalarca yetkililerle de birebir görüştüm.

adamlar her sene yüzlerce mağaza gezip rakiplerin çok satan/sıkıntı çıkarmayan cihazlarını soruyor.

bulunduğumuz mağazadan alınan fikirle 1 sene sonra vestel samsung'un birebir aynı modelini çıkardı.

evimde şuan kullandığım televizyon lg.

ağustosta evleniyorum alacağım cihaz vestel.. 6 tane arkadaşımda geçen sene evlendi hepsi vestel aldı.

kullanacağınız özelliğe göre tercih edin tv'yi. "abi ayfon yea" diyen tayfadan olmak istiyorsanız orası ayrı tabiki.

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

LG televizyonların içi genelde şöyle oluyor hocam. Parçaların yerleşimleri standart oluyor. Standart olmasada zaten içini açınca tasarımdan anlarsın. Mahalle arası tamirciler ekranı kırık televizyonları ucuza alıyor içini parçalayıp böyle lazım olan cihazlarda kullanıyor. Bulursan onlarda bulursun hocam orjinal anakart. LG servis tuzlu fiyat çeker yeni televizyon fiyatıyla aynı hesaba gelir.

Tamam hocam çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için ;)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Sahibindene bak cok parcalarini satiyorlar gecenlerde ledleri bozulmustu servis 400 cekti 100 tl ye hallettim

Tamam hocam teşekkürler 😀

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Kara_Mc bunu yazdı

kimseye atıfta bulunmak istemiyorum ama karalamış olmak için kulaktan dolma bilgilerle yazılıyor.

muhabet açılınca "bizim bi arkadaşın tanıdığı var vestelde çalışıyor alma dedi!"

teknoloji mağazasında çalıştım binbir çeşit müşteri gördüm. benim kadar telefon televizyon görmemiş berber'e telefon joker hakkıyla soruluyor.

uzman değilim iddaa da etmiyorum. fakat vestelden defalarca yetkililerle de birebir görüştüm.

adamlar her sene yüzlerce mağaza gezip rakiplerin çok satan/sıkıntı çıkarmayan cihazlarını soruyor.

bulunduğumuz mağazadan alınan fikirle 1 sene sonra vestel samsung'un birebir aynı modelini çıkardı.

ağustosta evleniyorum alacağım cihaz vestel.. 6 tane arkadaşımda geçen sene evlendi hepsi vestel aldı.

kullanacağınız özelliğe göre tercih edin tv'yi. "abi ayfon yea" diyen tayfadan olmak istiyorsanız orası ayrı tabiki.

-Alacağım veya aldığım her elektronik cihazın fabrikasını gezecek olsaydım Seyyah Çelebi olurdum. Ancak National Geographic Mega Fabrikalar Vestel bölümünü izledim. O bölüm için Vestel özel olarak çağırdı adamları. Bir nevi viral reklam.

-Kulaktan duyma değil gördüğüm, deneyimlediğim şeyleri yazıyorum. Ben genel kullanıcıyım. O kadar detaya girmem. Verdiğim paraya ve aldığım deneyime bakarım.

-Ben berberim. Bizim evde hala 80'li yıllarda Doğu Almanya'dan gelen siyah beyaz ekranlı tahta kasa Grundig TV var ondan bilmeyiz senin kadar haklısın.

-Samsung'un televizyonunu taklit etmeleri mesele değil. Konu malzeme kalitesi. Samsung, Sony ve LG televizyonlara 10 sene gidecek panel koyuyor. Vestel'in ise kullandığı panellerin 5 sene ömrü var. 

-Evleniyormuşsun mutluluklar dilerim.

mkyb tarafından 10/Haz/18 01:26 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Kara_Mc bunu yazdı

-Alacağım veya aldığım her elektronik cihazın fabrikasını gezecek olsaydım Seyyah Çelebi olurdum. Ancak National Geographic Mega Fabrikalar Vestel bölümünü izledim. O bölüm için Vestel özel olarak çağırdı adamları. Bir nevi viral reklam.

-Kulaktan duyma değil gördüğüm, deneyimlediğim şeyleri yazıyorum. Ben genel kullanıcıyım. O kadar detaya girmem. Verdiğim paraya ve aldığım deneyime bakarım.

-Ben berberim. Bizim evde hala 80'li yıllarda Doğu Almanya'dan gelen siyah beyaz ekranlı tahta kasa Grundig TV var ondan bilmeyiz senin kadar haklısın.

-Samsung'un televizyonunu taklit etmeleri mesele değil. Konu malzeme kalitesi. Samsung, Sony ve LG televizyonlara 10 sene gidecek panel koyuyor. Vestel'in ise kullandığı panellerin 5 sene ömrü var. 

-Evleniyormuşsun mutluluklar dilerim.

4 senedir 106 ekran vestel led tv kullanıyorum , garantisinin bittiği gün yada yalan olmasın 3 4 gün geçmiştir ekranda birdenbire soluk çizgi şeklinde izler belirdi , 6 7 tane var  ,

arka planı tek renk olan (futbol vs) şeyler izlediğimde dahada belirgin oluyor  insanın gözü takılyor 

o yüzden bi daha vestel ürünü alanı üksünler..........

amcam vestel venüs kullanıcısıydı adamın bi yüzü gülmedi  2 sefer şarj soketi 1 sefer batarya değiştirtdi

bi de daha fazla kazanmak için yabancı marka telefonlara vergi bindirimi yapılması olayı var

https://youtu.be/GlhkdnwuGn4?t=1197

yalanın sonunu getiremiyo gidip neyini gezelim şuraya bak

pehh

..Morali hep bozuk olan insan..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek
    blackglove bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Vestel'e hiç bulaşma hocam. Kasa kalitesi acayip dandik. Peder sormadan almış elektrik gidip gelince kendi kendine kapalı olsa bile açılıyor, kapatınca eski tüplü televizyonlar gibi gecenin bir vakti çat-çut sesler çıkartıyor.

Siz almayın diyorsanız almam zaten. Zaten gıcıktım vestele dandik kasa olayı ve çatçut seslerden sonra asla almam.

Arkadaş geçen Vestel manisa üretim tesisinde gördüğü şeyi söyleyim size, Tv bölümünde plastik kasaları muhtemelen ucuz ve dandik bir yere yaptırıyorlar ya da yapıyorlar neyse oturmayanları vurarak oturtuyorlarmış ekran zarar gördü görmedi içindeki devrelere bişey olmuş olmamış arada kablo kalmış  pek umurlarında değil gibiydi dedi zaten sevmiyordum vesteli sevmediğime daha da memnun oldum.

Philips konusunda niye millet bu kadar ön yargılı anlamadım. 2 adet philips tv var görüntü de hızda çok güzel. Yazılımı android olduğu için daha esnek. Lg tv aldı arkadaş ben 3000'e almıştım philips'i,o da 3500 gibi bir şey vermişti hafızası çok az internetten film izlenmiyor diyordu. Ben film izlerim,ip tv izlerim,youtube'a bakarım daha da hiç donduğunu takıldığını hatırlamam. İlk tv'de yazılımsal küçük hatalar vardı ama düzelttiler artık yeni televizyonumda hiç sıkıntı yaşamadım. Ben 49pus7002(türkiye kodu) kullanıyorum fıstık gibi çokta memnunum. Hatta gelen bütün misafirlerden övmeden giden görmedim:) Genelde şundan 1 tanede biz alalım dediler. Varsa paran bu tv'nin 100 hertz olanını al onun kodunun sonu 7502 gibi birşeydi sanırım ama samimiyetimle söylüyorum paranın hakkını alırsın.

_ICEMAN_
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Sorun sadece malzeme kalitesi değil. O it soyları yüzünden memleket günden güne batıyor. Rant sağlamak için yaptıkları şeyleri ne çabuk unutuyorsunuz. Dünyanın en mükemmel ürünlerini bile üretseler vestel almam. Çevremdeki herkesinde almasına engel olurum.

www.kriptopedi.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Anakart arızası 300₺

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı

Anakart arızası 300₺