Lg Tv Dns Degistirme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

@sunyy2003 ben kendim aldim bunu bi sikintisi yok kullaniyorum bi suredir, internette sovenler var ama ttnetin verdigini kullananlar sanirim

@tithousand hocam olmazsa olmaz degil yoksa pcden yada telden vpnle veririm interneti tvye cozulur, kullanim kolayligi olsun diye tvden cozmek istedim

@noname dns proxy diye bisey varmis o sekilde cozulur diye okudum unlocater vpn ile oluyo yazilmis onun dnsini girdim ama yine olmadi sanki tvye girdigim dns hic etki etmiyomus gibi

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

@Tnrsk bende kendim aldim ama vir turlu cozume ulastiramadigimiz anlik kopma sorunu bunun isi gibi geliyor artik hatta buradan bir arkadasda konu acti baktim ayni sorun ayni modem bugun farkli bir modem denemesi yapacagiz

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

DNS’lerin hiç biri çalışmıyor.

İş VPN’e düşmüş durumda ama onunda free ve TV uyumlu app’ini bulup kurmak lazım.

‎‎‎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

En iyisi vpn destekleyen bir android station alıp kullanmak doğrudan smart tv üzerinden herhangi bir şekilde çözmek deveye hendek atlatmaktan daha zor.

"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    noname bunu yazdı

bende de aynı modem ve samsung smart tv var.

vpn açamadım bir türlü. adam gibi dns de şeyapamıyorum.

dns üzerinden çalışan proxy mi vpn mi ne bişey varmış, bilgisi olan var mı?

Modemden memnunmusun

Yani bi dert tasa yaşatmıyor ama çok sevdiğim i söyleyemem

...said addicted.
Toplam Hit: 11575 Toplam Mesaj: 16
vpn lg dns vpn